Horde_Mime - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disposition Notification
pt: Notificação de Disposição

en: List-Archive
pt: Listagem-Arquivo

en: List-Help
pt: Listagem-Ajuda

en: List-Id
pt: ID da Lista

en: List-Owner
pt: Listagem-Dono

en: List-Post
pt: Listagem-Submissões

en: List-Subscribe
pt: Listagem-Subscritas

en: List-Unsubscribe
pt: Listagem-Não subscritas
