Horde_Mime - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disposition Notification
sl: Obvestilo o dostavljeni pošti

en: List-Archive
sl:  Seznam Arhiva

en: List-Help
sl: Seznam Pomoči

en: List-Id
sl: Seznam Identitet

en: List-Owner
sl: Seznam Lastnikov

en: List-Post
sl: Seznam Pošte

en: List-Subscribe
sl: Seznam Prijav

en: List-Unsubscribe
sl: Seznam Odjav

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
sl: Sporočilo poslano dne %s za %s z naslovom "%s" je bil prebran.
    
    Ni zagotovila da je bilo dejansko prebrano ali razumljeno.
