Horde_Mime - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Disposition Notification
tr: Düzen Bildirimi

en: HTML Version of Message
tr: İletinin HTML Sürümü

en: Invalid character in e-mail address: %s.
tr: Elektronik Posta adresinde geçersiz karakter: %s.

en: List-Archive
tr: Listele-Arşiv

en: List-Help
tr: Listele-Yardım

en: List-Id
tr: Listele-Id

en: List-Owner
tr: Listele-Sahip

en: List-Post
tr: Listele-Gönderilmiş Öğeler

en: List-Subscribe
tr: Listele-Sürdürümcüler

en: List-Unsubscribe
tr: Listele-Sürdürümcü Olmayanlar

en: Plaintext Version of Message
tr: İletinin Düz Metin Sürümü

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
tr: %s de %s e gönderilen "%s" konulu ileti görüntülendi.
    
    İletinin okunduğu ve/veya anlaşıldığının garantisi yoktur.
