Horde_Mime - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disposition Notification
uk: Повідомлення про розміщення

en: HTML Version of Message
uk: HTML-версія листа

en: Invalid character in e-mail address: %s.
uk: Недозволений символ в адресі е-пошти: %s.

en: Plaintext Version of Message
uk: Текстова версія листа

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
uk: Показано лист, відісланий в %s до %s з темою "%s".
    Немає гарантії, що лист прочитали та зрозуміли.
