Mnemo 2.0-cvs - en to bg translation catalogue (117 entries)

en: %d notes
bg: %d бележки

en: %s file successfully imported
bg: %s файл беше импортиран успешно

en: 1 note
bg: 1 бележка

en: Access denied deleting note.
bg: Отказан достъп за изтриване на бележка

en: Access denied removing the note.
bg: Отказан достъп за премахване на бележка

en: Add, remove, and edit categories.
bg: Добавяне, преместване и редактиране на категории.

en: Adding A New Note
bg: Добавяне на нова бележка

en: Any notes in a category that is deleted will become %s.
bg: Всички бележки в избраната за изтриване категория ще станат %s.

en: Ascending
bg: Нарастващи

en: Back to Notepad
bg: Обратно в бележника

en: Category
bg: Категория

en: Category Management
bg: Категории Управление

en: Change your note sorting and display options.
bg: Установете предпочитаните сортиране и опции на дисплея.

en: Choose Action:
bg: Избери действие:

en: Choose Color
bg: Избери цвят

en: Create New Category
bg: Създай нова категория

en: Current Notepad
bg: Текущ бележник

en: Default sorting criteria:
bg: Критерии за сортиране по подразбиране:

en: Default sorting direction:
bg: Посока на сортиране по подразбиране:

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete Note
bg: Изтрий бележка

en: Delete Notes
bg: Изтрий бележки

en: Descending
bg: Намаляващи

en: Description
bg: Описание

en: Description:
bg: Описание:

en: Display Options
bg: Дисплей Опции

en: Edit your notepads.
bg: Редактирай бележките си

en: Export Notes
bg: Експорт бележки

en: Flags
bg: Флагове

en: Full Text
bg: Пълен текст

en: Help
bg: Помощ

en: If importing CSV data: does the first row contain the field names?
bg: При импорт на CSV данни: първия ли ред съдържа имената на полетата?

en: Illegal or malformed form data.
bg: Недопустими или повредени данни.

en: Import Notes
bg: Импорт бележки

en: Import/Export
bg: Импорт/Експорт

en: Import/Export Notes
bg: Импорт/Експорт на бележки

en: Language
bg: Език

en: List Notes
bg: Списък с бележки

en: Manage multiple notepads.
bg: Управляване на множество бележници.

en: Memo Text
bg: Текст

en: Mnemo is not properly configured
bg: Mnemo не е конфигуриран коректно

en: Modify Note
bg: Модифицирай бележка

en: Modifying %s
bg: Модифицирай %s

en: My Notepad
bg: Моят Бележник

en: New Category
bg: Нова категория

en: New Note
bg: Нова бележка

en: No configuration information specified for SQL Memos.
bg: Няма зададена конфигурация за SQL бележки.

en: No notes
bg: Няма бележки

en: None specified
bg: Няма зададен

en: Note Category
bg: Бележка категория

en: Note Description
bg: Бележка описание

en: Note Details
bg: Бележка детайли

en: Note Lists
bg: Списък бележки

en: Note Text
bg: Бележка текст

en: Notepad
bg: Бележник

en: Notepad's Type:
bg: Тип на бележника:

en: Notepad's name:
bg: Име на бележника:

en: Notepads
bg: Бележници

en: Options
bg: Опции

en: Other Options
bg: Други Опции

en: Print
bg: Отпечатай

en: Private
bg: Частен

en: Refresh List
bg: Опресни списъка

en: Rename
bg: Преименувай

en: Required 'database' not specified in memos configuration.
bg: Необходимата 'database' не е зададена в конфигурацията.

en: Required 'hostspec' not specified in memos configuration.
bg: Необходимия 'hostspec' не е указан в конфигурацията.

en: Required 'password' not specified in memos configuration.
bg: Необходимата 'password' не съществува в конфигурация.

en: Required 'phptype' not specified in memos configuration.
bg: Необходимия 'phptype' не е зададен в конфигурацията.

en: Required 'table' not specified in memos configuration.
bg: Необходимата 'table' не е зададена в категориите.

en: Required 'username' not specified in memos configuration.
bg: Необходимото 'username' не е зададено в конфигурацията.

en: Search
bg: Търси

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Search Scope
bg: Обхват на търсене

en: Search Text
bg: Текст за търсене

en: Select Category
bg: Избери Категория

en: Select a notepad
bg: Избери бележник

en: Select the file to import:
bg: Изберете файл за импорт:

en: Select the format to export to:
bg: Изберете формат, към който да се експортира:

en: Select the source to import from:
bg: Изберете източника за импорт:

en: Select your preferred language:
bg: Изберете предпочитаният от Вас език:

en: Set the your preferred display language.
bg: Изберете предпочитаният от Вас език.

en: Shared
bg: Поделен

en: Show
bg: Показване

en: Show highlight colors in the summary view?
bg: Да се показват ли засветени колони в обобщеният изглед?

en: Some of Mnemo's configuration files are missing:
bg: Някой от конфигурационните файлове на Mnemo липсват:

en: Sort Direction
bg: Сортиране

en: Sort by Category
bg: Сортирай по категория

en: Sort by Description
bg: Сортирай по описание

en: The data was lost.
bg: Данните бяха изгубени.

en: The file contained no data.
bg: Файлът не съдържа данни.

en: The note was deleted.
bg: Бележката беше изтрита.

en: The notepad "%s" has been created.
bg: Бележника "%s" беше създаден.

en: The notepad "%s" has been deleted.
bg: Бележника "%s" беше премахнат.

en: The notepad "%s" has been saved.
bg: Бележника "%s" беше записан.

en: The notepad name is empty.
bg: Името на Бележника е празно.

en: The requested note does not exist.
bg: Бележката, която изисквате не съществува.

en: There was a problem with the file upload. The file may have been larger than the maximum allowed size.
bg: Грешка при изпращането на файла. Възможно е файлът да е по-голям от максимално допустимият размер.

en: There was an error importing the data.
bg: Грешка при импорт на данните.

en: There was an error importing the uploaded file
bg: Грешка при импортиране на изпратения файл

en: There was an error removing the note.
bg: Грешка при преместване на бележката.

en: There was an error saving the note.
bg: Грешка при записа на бележката.

en: There were no memos to export.
bg: Няма бележки за експорт.

en: These changes can not be undone!
bg: Тези промени не могат да бъдат върнати!

en: This file contains preferences for Mnemo.
bg: Този файл съдържа настройки за Mnemo.

en: This is the main Mnemo configuration file. It contains options for all Mnemo scripts.
bg: Това е главния файл за конфигуриране на Mnemo. Той съдържа пътищата и опциите за Mnemo скриптовете.

en: Unable to create to category: %s
bg: Грешка при създаването на категория: %s

en: Unable to delete "%s": %s
bg: Грешка при изтриване "%s": %s.

en: Unfiled
bg: Непопълнен

en: Unknown note
bg: Неизвестна бележка

en: User Options
bg: Потребителски опции

en: View Note Details
bg: Детайли за бележката

en: Which Notepad should the notes be added to?
bg: Към кой бележник да бъде добавена бележката?

en: You have no notes.
bg: Нямате бележки.

en: You must select a notepad to be deleted.
bg: Трябва да изберете бележник, който да бъде изтрит.

en: Your Information
bg: Информация за Вас

en: Your default notepad:
bg: Вашият бележник по подразбиране:

en: Your notepads:
bg: Вашите бележници::
