Mnemo 2.0-cvs - en to cs translation catalogue (135 entries)

en: %s characters
cs: %s znaků

en: %s file successfully imported
cs: soubor %s byl úspěšně importován

en: Access denied addings notes to this notepad.
cs: Nebylo povoleno uložení poznámkek do tohoto zápisníku.

en: Access denied deleting note.
cs: Smazání poznámky nebylo povoleno.

en: Access denied moving the note.
cs: Přesunutí poznámky nebylo povoleno.

en: Access denied saving note to this notepad.
cs: Nebylo povoleno uložení poznámky do tohoto zápisníku.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
cs: Všechny stavy odstraněny pro Vaše ActiveSync zařízení. Budou resynchronizovány při příštím připojení na server.

en: An error occurred displaying %s
cs: Došlo k chybě při zobrazování %s

en: An error occurred displaying the note
cs: Došlo k chybě při zobrazování poznámky

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Body
cs: Celém textu

en: Cancel
cs: Storno

en: Change Permissions
cs: Změnit práva

en: Change your note sorting and display preferences.
cs: Změnit nastavení třídení a zobrazení poznámek.

en: Choose the Notepads to use for synchronization with external devices.
cs: Vyberte zápisníky, které mají být použity pro synchronizaci s externími zařízeními.

en: Choose your default Notepad.
cs: Zvolit výchozí zápisník.

en: Close Search
cs: Zavřít vyhledávání

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Notepad
cs: Vytvořit zápisník

en: Create a new Notepad
cs: Vytvořit nový zápisník

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Date
cs: Datum

en: Decrypt
cs: Dešifrovat

en: Default Notepad
cs: Výchozí zápisník

en: Default sorting criteria:
cs: Výchozí třídící kritéria:

en: Default sorting direction:
cs: Výchozí směr třídění:

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Confirmation
cs: Potvrzení smazání

en: Delete button behaviour
cs: Chování tlačítka Smazat

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Display Preferences
cs: Nastavení zobrazení

en: Do you want to confirm deleting entries?
cs: Chcete potvrzovat mazáni položek?

en: Edit "%s"
cs: Upravit "%s"

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Note
cs: Upravit poznámku

en: Edit: %s
cs: Upravit: %s

en: Empty Note
cs: Prázdná poznámka

en: Export
cs: Exportovat

en: Export Notes
cs: Exportovat poznámky

en: For
cs: Hledaný výraz

en: General Preferences
cs: Obecná nastavení

en: Import Notes, Step %d
cs: Importovat poznámky, Krok %d

en: Import/Export Notes
cs: Importovat/Exportovat poznámky

en: In
cs: Hledat v

en: Last Modified
cs: Naposledy Změněno

en: Loading...
cs: Nahrává se ...

en: Maximum Number of Notes
cs: Maximální počet poznámek

en: Memo Text
cs: Text poznámky

en: Modification Date
cs: Datum změny

en: More Options...
cs: Další možnosti...

en: My Notepads
cs: Moje zápisníky

en: My Notes
cs: Moje poznámky

en: Name
cs: Název

en: New Note
cs: Nová poznámka

en: Next
cs: Další

en: No iCalendar data was found.
cs: Nebyla nalezena žádna data ve formátu iCalendar.

en: No note loaded
cs: Žádná poznámka nebyla načtena

en: No notes match
cs: Žádné poznámky nevyhovují

en: No notes match the current criteria.
cs: Žádné poznámky se neshodují se současným kritériem.

en: No notes to display
cs: Žádné poznámky k zobrazení

en: No_te
cs: _Poznámka

en: Note Details
cs: Detail poznámky

en: Note Text
cs: Text poznámky

en: Note _Text
cs: _Text poznámky

en: Note not found.
cs: Poznámka nebyla nalezena.

en: Note_pad:
cs: _Zápisník:

en: Notepad
cs: Zápisník

en: Notepad and Share Preferences
cs: Možnosti zápisníku a sdílení

en: Notepad of %s
cs: Zápisník %s

en: Notes
cs: Poznámky

en: Notes Summary
cs: Shrnutí poznámek

en: Owner
cs: Vlastník

en: Permission denied
cs: Nepovolený přístup

en: Really delete this note?
cs: Skutečně chcete smazat tuto poznámku?

en: Save
cs: Uložit

en: Save as PDF
cs: Uložit jako PDF

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search Results
cs: Výsledky Vyhledávání

en: Select the export format:
cs: Vybrat formát exportu:

en: Select the file to import:
cs: Vybrat soubor k importování:

en: Select the format of the source file:
cs: Vybrat formát zdrojového souboru:

en: Select the notepads that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
cs: Vyberte zápisníky, které mají být používané pro synchronizaci s externími zařízeními, kromě výchozího:

en: Shared Notepads
cs: Sdílené zápisníky

en: Should the Notepad be shown in its own column in the List view?
cs: Má být zápisník zobrazen v samostatném sloupci ve výpisu poznámek?

en: Show action buttons?
cs: Zobrazit akční tlačítka?

en: Show notepad name?
cs: Zobrazit název zápisníku?

en: Show this note
cs: Zobrazit tuto poznámku

en: Successfully saved "%s".
cs: "%s" úspěšně uloženo.

en: Support separate notepads?
cs: Podporovat samostatné zápisníky?

en: Synchronization Preferences
cs: Nastavení synchronizace

en: T_ags:
cs: Štítky:

en: Tags
cs: Štítky

en: The %s file didn't contain any notes.
cs: Soubor %s neobsahoval žádné poznámky.

en: The note was deleted.
cs: Poznámka byla smazána.

en: The notepad "%s" has been created.
cs: Zápisník "%s" byl vytvořen.

en: The notepad "%s" has been deleted.
cs: Zápisník "%s" byl smazán.

en: The notepad "%s" has been renamed to "%s".
cs: Zápisník "%s" byl přejmenován na "%s".

en: The notepad "%s" has been saved.
cs: Zápisník "%s" byl uložen.

en: The passwords don't match.
cs: Hesla se neshodují.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
cs: Nastala chyba při komunikaci s ActiveSync serverem: %s

en: There was an error importing the data: %s
cs: Nastala chyba při importování dat: %s.

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: There was an error removing the note: %s
cs: Nastala chyba při odstraňování poznámky: %s

en: There was an error saving the note: %s
cs: Nastala chyba při ukládní poznámky: %s

en: There was an error viewing this notepad: %s
cs: Nastala chyba při prohlížení zápisníku: %s

en: This file format is not supported.
cs: Tento formát souboru nelze použít.

en: This note cannot be decrypted:
cs: Tato poznámka nemohla být dešifrována:

en: This note has been encrypted, please provide the password.
cs: Tato poznámka je zašifrována. Zadejte prosím heslo.

en: This note has been encrypted.
cs: Tato poznámka je zašifrována.

en: Title
cs: Titulku

en: Unsupported Content-Type: %s
cs: Nepodporovaný typ obsahu: %s

en: View note
cs: Zobrazit poznámku

en: Which Notepad should the notes be added to?
cs: Do kterého zápisníku se mají poznámky uložit?

en: You are not allowed to create more than %d notes.
cs: Nejste oprávněn(a) vytvořit více než %d poznámek.

en: You are not allowed to delete this notepad.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento zápisník.

en: You are not allowed to see this notepad.
cs: Nemáte oprávnění prohlížet tento zápisník.

en: You do not have permission to edit this note.
cs: Nedostatečná práva pro úpravu této poznámky.

en: You do not have permission to view this notepad.
cs: Nedostatečná práva pro prohlížení tohoto zápisníku.

en: Your default notepad:
cs: Váš výchozí zápisník:

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Encrypt?
cs: Zašifrovat?

en: _Import/Export
cs: _Importovat/Exportovat

en: _List Notes
cs: _Seznam poznámek

en: _New Note
cs: _Nová poznámka

en: _Password
cs: _Heslo

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Repeat:
cs: _Opakování:

en: _Search
cs: _Vyhledat

en: by %s
cs: s %s

en: by me
cs: mnou

en: in %s
cs: v %s

en: notes.csv
cs: poznamky.cvs
