horde 3 - en to hr translation catalogue (151 entries)

en: %s characters
hr: %s znakova

en: %s file successfully imported
hr: %s datoteka uspješno uvezena

en: Access denied deleting note.
hr: Pristup odbijen pri brisanju bilješke.

en: Access denied moving the note.
hr: Pristup odbijen pri preimenovanju bilješke.

en: Access denied saving note to %s.
hr: Pristup odbijen pri spremanju bilješke u %s.

en: An error occurred displaying %s
hr: Greška kod prikaza %s

en: An error occurred displaying the note
hr: Došlo je do pogreške prilikom prikaza bilješke

en: Ascending
hr: uzlazno

en: Cancel
hr: Odustani

en: Category
hr: Kategorija

en: Change Permissions
hr: Promijeni dozvole

en: Change your note sorting and display preferences.
hr: Prilagodite postavke sortiranja i prikaza bilješki.

en: Choose your default Notepad.
hr: Odabir podrazumijevane bilježnice.

en: Click to add text...
hr: Kliknite za dodavanje teksta...

en: Close Search
hr: Zatvori pretragu

en: Create
hr: Dodaj

en: Create Notepad
hr: Dodaj bilježnicu

en: Create a new Notepad
hr: Dodaj novu bilježnicu

en: Created
hr: Dodano

en: Date
hr: Datum

en: Decrypt
hr: Dekriptiraj

en: Default Notepad
hr: Podrazumijevana bilježnica

en: Default sorting criteria:
hr: Podrazumijevani kriteriji sortiranja:

en: Default sorting direction:
hr: Podrazumijevani smjer sortiranja:

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete Confirmation
hr: Potvrda brisanja

en: Delete button behaviour
hr: Ponašanje gumba Obriši

en: Delete this note
hr: Obriši ovu bilješku

en: Descending
hr: silazno

en: Description
hr: Opis

en: Display Preferences
hr: Postavke prikaza

en: Do you want to confirm deleting entries?
hr: Želite li potvrđivati brisanje bilješki?

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit "%s"
hr: Uredi "%s"

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Note
hr: Uredi bilješku

en: Edit categories and colors
hr: Uredi kategorije i boje

en: Edit: %s
hr: Uredi: %s

en: Empty Note
hr: Prazna bilješka

en: Encryption support has not been configured, please contact your administrator.
hr: Podrška za kriptiranje nije podešena, molimo kontaktirajte administratora.

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Notes
hr: Izvoz bilješki

en: General Preferences
hr: Opće postavke

en: Import Notes, Step %d
hr: Uvoz bilješki (%d. korak)

en: Import/Export Notes
hr: Uvoz/izvoz bilješki

en: In:
hr: U:

en: Last Modified
hr: Zadnja promjena

en: Manage Notepads
hr: Upravljanje bilježnicama

en: Maximum Number of Notes
hr: Maksimalni broj bilješki

en: Memo Text
hr: Tekst dopisa

en: Modification Date
hr: Datum izmjene

en: More Options...
hr: Još opcija...

en: Multiple iCalendar components found; only one vNote is supported.
hr: Nađeno više iCalendar komponenti; podržan je samo jedan vTodo.

en: My Notepads:
hr: Moje bilježnice:

en: My Notes
hr: Moje bilješke

en: Name
hr: Ime

en: New Note
hr: Nova bilješka

en: Next
hr: Dalje

en: No iCalendar data was found.
hr: Nisu pronađeni podaci u iCalendar formatu.

en: No note loaded
hr: Nije učitana niti jedna bilješka

en: No notes match
hr: Nije nađena nijedna bilješka

en: No notes match the current criteria.
hr: Nijedna bilješka ne zadovoljava trenutne uvjete.

en: No notes to display
hr: Nema bilješki za prikaz

en: No_te
hr: _Bilješka

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Note Category
hr: Kategorija bilješke

en: Note Details
hr: Detalji bilješke

en: Note Text
hr: Tekst bilješke

en: Note _Text
hr: _Tekst bilješke

en: Note not found.
hr: Bilješka nije nađena

en: Note_pad:
hr: B_ilježnica

en: Notepad
hr: Bilježnica

en: Notepad List
hr: Popis bilježnica

en: Notepad of %s
hr: Bilježnica od %s

en: Notepads
hr: Bilježnice

en: Notes
hr: Bilješke

en: Notes Summary
hr: Pregled bilješki

en: Ok
hr: Spremi

en: Permission Denied
hr: Pristup odbijen

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Really delete the notepad "%s"? This cannot be undone and all data on this notepad will be permanently removed.
hr: Stvarno obrisati bilježnicu "%s"? Ovo se ne može opozvati i svi podaci u ovoj bilježnici će biti nepovratno obrisani.

en: Really delete this note?
hr: Stvarno obrisati ovu bilješku?

en: Save
hr: Spremi

en: Save as PDF
hr: Spremi kao PDF

en: Search
hr: Pretraga

en: Search Results
hr: Rezultati pretrage

en: Search for Notepads:
hr: Traži bilježnice:

en: Select the export format:
hr: Odaberite izvozni format:

en: Select the file to import:
hr: Odaberite datoteku za uvoz:

en: Select the format of the source file:
hr: Odaberite format izvorne datoteke:

en: Shared Notepads:
hr: Zajedničke bilježnice:

en: Should the Notepad be shown in its own column in the List view?
hr: Prikazati ime bilježnice u posebnom stupcu pregleda?

en: Show action buttons?
hr: Prikazati akcijske gumbe?

en: Show notepad name?
hr: Prikazati ime bilježnice?

en: Show notes from these categories
hr: Prikaži bilješke iz sljedećih kategorija

en: Show this note
hr: Prikaži ovu bilješku

en: Sort by Category
hr: Sortiraj po kategoriji

en: Sort by Modification Date
hr: Sortiraj po datumu izmjene

en: Sort by Note Text
hr: Sortiraj po tekstu bilješke

en: Sort by Notepad
hr: Sortiraj po bilježnici

en: Successfully saved "%s".
hr: "%s" uspješno spremljeno.

en: The %s file didn't contain any notes.
hr: U %s datoteci nije bilo bilješki.

en: The note was deleted.
hr: Bilješka je obrisana.

en: The notepad "%s" has been created.
hr: Bilježnica "%s" je dodana.

en: The notepad "%s" has been deleted.
hr: Bilježnica "%s" je obrisana.

en: The notepad "%s" has been renamed to "%s".
hr: Bilježnica "%s" je preimenovana u "%s".

en: The notepad "%s" has been saved.
hr: Bilježnica "%s" je spremljena.

en: The passwords don't match.
hr: Nove lozinke se ne podudaraju.

en: There was an error importing the data: %s
hr: Došlo je do greške prilikom uvoza podataka: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
hr: Došlo je do greške prilikom uvoza iCalendar podataka.

en: There was an error removing notes for %s. Details have been logged.
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja bilješki za %s. Detalji su zabilježeni u log.

en: There was an error removing the note: %s
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja bilješke: %s

en: There was an error saving the note: %s
hr: Došlo je do greške prilikom spremanja bilješke: %s

en: There was an error viewing this notepad: %s
hr: Došlo je do greške prilikom pregleda bilježnice: %s

en: There were no memos to export.
hr: Nema dopisa za izvoz.

en: This file format is not supported.
hr: Ovaj datotečni format nije podržan.

en: This note cannot be decrypted:
hr: Ova bilješka se ne može dekriptirati:

en: This note has been encrypted, and cannot be decrypted without a secure web connection
hr: Ova bilješka je kriptirana i ne može se dekriptirati bez sigurne web veze

en: This note has been encrypted, please provide the password below
hr: Ova bilješka je kriptirana, molimo unesite lozinku

en: This note has been encrypted.
hr: Ova bilješka je kriptirana.

en: Unfiled
hr: Ostalo

en: Unsupported Content-Type: %s
hr: Content-Type nije podržan: %s

en: View note
hr: Pogledaj bilješku

en: Which Notepad should the notes be added to?
hr: Kojoj bilježnici treba dodavati bilješke?

en: You are not allowed to change this notepad.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje ove bilježnice.

en: You are not allowed to create more than %d notes.
hr: Nemate ovlasti za dodavanje više od %d bilješki.

en: You are not allowed to delete this notepad.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ove bilježnice.

en: You do not have permission to edit this note.
hr: Nemate dozvole za uređivanje ove bilješke.

en: You do not have permission to view the notepad %s.
hr: Nemate dozvole za pregled bilježnice %s.

en: Your default notepad:
hr: Vaša podrazumijevana bilježnica:

en: [Manage Notepads]
hr: [Upravljanje bilježnicama]

en: _Body
hr: _Tijelu

en: _Category
hr: _Kategorija

en: _Category:
hr: _Kategorija:

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Encrypt?
hr: Š_ifriraj?

en: _For:
hr: _Sadrži:

en: _Import/Export
hr: _Uvoz/izvoz

en: _List Notes
hr: _Popis bilješki

en: _New Note
hr: _Nova bilješka

en: _Password
hr: _Lozinka

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Repeat:
hr: _Ponovi:

en: _Search
hr: Pre_traga

en: _Title
hr: _Naslovu

en: by %s
hr: %s

en: by me
hr: ja

en: in %s
hr: u %s

en: notes.csv
hr: biljeske.csv
