Mnemo 2.1.2 - en to lv translation catalogue (139 entries)

en: %s characters
lv: %s zīmes

en: %s file successfully imported
lv: %s fails sekmīgi importēts

en: Access denied addings notes to this notepad.
lv: Pieeja liegta pievienojot piezīmes šai piezīmju grāmatai.

en: Access denied deleting note.
lv: Pieeja liegta dzēšot piezīmes.

en: Access denied moving the note.
lv: Pieeja liegta pārvietojot piezīmi.

en: Access denied saving note to this notepad.
lv: Pieeja liegta saglabājot piezīmi šajā piezīmju grāmatā.

en: An error occurred displaying %s
lv: Kļūda rādot %s

en: An error occurred displaying the note
lv: Kļūda rādot piezīmi.

en: Ascending
lv: Augoši

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Category
lv: Kategorija

en: Change Permissions
lv: Mainīt pieejas tiesības

en: Change your note sorting and display preferences.
lv: Mainīt piezīmju šķirošanas un attēlošanas iestatījumus.

en: Choose your default Notepad.
lv: Izvēlieties galveno Piezīmju grāmatu.

en: Close Search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Notepad
lv: Izveidot piezīmju grāmatu

en: Create a new Notepad
lv: Izveidot jaunu Piezīmju grāmatu

en: Created
lv: Izveidota

en: Date
lv: Datums

en: Decrypt
lv: Atšifrēt

en: Default Notepad
lv: Galvenā piezīmju grāmata

en: Default sorting criteria:
lv: Noklusētais šķirošanas kritērijs:

en: Default sorting direction:
lv: Noklusētā šķirošanas kārtība:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Confirmation
lv: Dzēšanas apstiprinājums

en: Delete button behaviour
lv: Pogas Dzēst darbība

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Description
lv: Apraksts

en: Display Preferences
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Do you want to confirm deleting entries?
lv: Vai vēlaties papildu apstiprinājumu dzēšot ierakstus?

en: Edit "%s"
lv: Labot "%s"

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit Note
lv: Labot Piezīmi

en: Edit categories and colors
lv: Labot kategorijas un krāsas

en: Edit: %s
lv: Labot: %s

en: Empty Note
lv: Tukša piezīme

en: Encryption support has not been configured, please contact your administrator.
lv: Šifrēšanas atbalsts nav konfigurēts. Sazinieties ar savu administratoru.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Notes
lv: Eksportēt piezīmes

en: General Preferences
lv: Vispārējie iestatījumi

en: Import Notes, Step %d
lv: Piezīmju imports, %d solis

en: Import/Export Notes
lv: Importēt/Eksportēt piezīmes

en: In:
lv: Kur:

en: Last Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

en: Maximum Number of Notes
lv: Maksimālais piezīmju skaits

en: Memo Text
lv: Piezīmes teksts

en: Modification Date
lv: Pēdējo izmaiņu datums

en: More Options...
lv: Papildu iestatījumi...

en: Multiple iCalendar components found; only one vNote is supported.
lv: Atrasti vairāki iCalendar komponenti; atbalstīts ir tikai viens vNote.

en: My Notepads
lv: Manas piezīmju grāmatas

en: My Notes
lv: Manas Piezīmes

en: Name
lv: Nosaukums

en: New Note
lv: Jauna piezīme

en: Next
lv: Nākošā

en: No iCalendar data was found.
lv: Nav atrasti iCalendar dati.

en: No note loaded
lv: Piezīmju nav

en: No notes match
lv: Šādu piezīmju nav

en: No notes match the current criteria.
lv: Uzdotajiem kritērijiem neatbilst neviena piezīme.

en: No notes to display
lv: Nav attēlojamu piezīmju

en: No_te
lv: Piezīmes

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: Note Category
lv: Piezīmes kategorija

en: Note Details
lv: Piezīmes saturs

en: Note Text
lv: Piezīmes teksts

en: Note _Text
lv: Piezīmes teksts

en: Note not found.
lv: Nav strodams paziņojumu klausītājs %s

en: Note_pad:
lv: Piezīmes:

en: Notepad
lv: Piezīmes

en: Notepad of %s
lv: %s piezīmju grāmata

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notes Summary
lv: Piezīmes kopsavilkums

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Really delete the notepad "%s"? This cannot be undone and all data on this notepad will be permanently removed.
lv: Tiešām dzēst piezīmju grāmatu "%s"? Tā ir neatgriezeniska darbība, kuras rezultātā visas piezīmes šajā piezīmju grāmatā tiks izdzēstas.

en: Really delete this note?
lv: Tiešām dzēst šo piezīmi?

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save as PDF
lv: Saglabāt kā PDF

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Select the export format:
lv: Izvēlieties eksporta formātu:

en: Select the file to import:
lv: Izvēlieties importējamo failu:

en: Select the format of the source file:
lv: Izvēlieties izejas faila formātu:

en: Shared Notepads
lv: Koplietotās Piezīmju grāmatas

en: Should the Notepad be shown in its own column in the List view?
lv: Vai Piezīmju grāmata būtu jārāda atsevišķā slejā Saraksta skatā?

en: Show action buttons?
lv: Rādīt darbību pogas?

en: Show notepad name?
lv: Rādīt piezīmju grāmatas nosaukumu?

en: Show notes from these categories
lv: Rādīt šo kategoriju piezīmes

en: Show this note
lv: Rādīt šo piezīmi

en: Successfully saved "%s".
lv: "%s" veiksmīgi saglabāts.

en: System
lv: Sistēma

en: The %s file didn't contain any notes.
lv: Fails %s nesatur nevienu piezīmi.

en: The note was deleted.
lv: Piezīme izdzēsta.

en: The notepad "%s" has been created.
lv: Piezīmju grāmata "%s" radīta.

en: The notepad "%s" has been deleted.
lv: Piezīmju grāmata "%s" izdzēsta.

en: The notepad "%s" has been renamed to "%s".
lv: Piezīmju grāmata "%s" pārsaukta par "%s".

en: The notepad "%s" has been saved.
lv: Piezīmju grāmata "%s" saglabāta.

en: The passwords don't match.
lv: Jaunās paroles neatbilst.

en: There was an error importing the data: %s
lv: Kļūda importējot datus: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lv: Kļūda importējot iCalendar datus.

en: There was an error removing notes for %s. Details have been logged.
lv: Kļūda dzēšot %s piezīmes. Informācija par kļūmi ierakstīta žurnālā.

en: There was an error removing the note: %s
lv: Kļūda dzēšot piezīmi: %s.

en: There was an error saving the note: %s
lv: Kļūda saglabājot piezīmi: %s

en: There was an error viewing this notepad: %s
lv: Kļūda apskatot šo piezīmju grāmatu: %s

en: This file format is not supported.
lv: Faila formāts nav atbalstīts.

en: This note cannot be decrypted:
lv: Piezīme nav atšīfrējama:

en: This note has been encrypted, and cannot be decrypted without a secure web connection
lv: Šī piezīme ir šifrēta. To var atšifrē tikai tad, ja lietojat drošu tīmekļa savienojumu

en: This note has been encrypted, please provide the password below
lv: Šī piezīme ir šifrēta, lūdzu ievadiet paroli

en: This note has been encrypted.
lv: Piezīme ir nošifrēta.

en: Unfiled
lv: Neklasificēts

en: Unsupported Content-Type: %s
lv: Neatbalstīts satura tips: %s

en: View note
lv: Skatīt piezīmi

en: Which Notepad should the notes be added to?
lv: Kurai piezīmju grāmatai pievienot piezīmes?

en: You are not allowed to create more than %d notes.
lv: Jums nav atļauts izveidot vairāk kā %d piezīmes.

en: You are not allowed to delete this notepad.
lv: Jums nav atļauts dzēst šo piezīmju grāmatu.

en: You are not allowed to see this notepad.
lv: Jums nav atļauts lasīt šo piezīmju grāmatu.

en: You do not have permission to edit this note.
lv: Jums nav tiesību labot šo piezīmi.

en: You do not have permission to view this notepad.
lv: Jums nav tiesību apskatīt piezīmju grāmatu.

en: Your default notepad:
lv: Jūsu galvenā piezīmju grāmata:

en: _Body
lv: Ķermenis

en: _Category
lv: Kategorija

en: _Category:
lv: Kategorija:

en: _Delete
lv: Dzēst

en: _Edit
lv: Labot

en: _Encrypt?
lv: Šifrēt?

en: _For:
lv: Meklēt:

en: _Import/Export
lv: Imports/Eksports

en: _List Notes
lv: Piezīmju saraksts

en: _New Note
lv: Jauna piezīme

en: _Password
lv: Parole

en: _Password:
lv: Parole:

en: _Repeat:
lv: Atkārtot:

en: _Search
lv: Meklēt

en: _Title
lv: Nosaukums

en: by %s
lv: pēc %s

en: by me
lv: manis rakstītās

en: in %s
lv: iekš %s

en: notes.csv
lv: piezīmes.csv
