Mnemo 2.0 - en to sk translation catalogue (138 entries)

en: %s characters
sk: %s znakov

en: %s file successfully imported
sk: súbor %s úspešne importovaný

en: Access denied addings notes to this notepad.
sk: Nemáte oprávnenie pridávať poznámky do tohto poznámkového bloku.

en: Access denied deleting note.
sk: Pri vymazávaní poznámky bol zamietnutý prístup.

en: Access denied moving the note.
sk: Pri presúvaní poznámky bol zamietnutý prístup.

en: Access denied saving note to this notepad.
sk: Uloženie poznámky v tomto poznámkovom bloku nebolo povolené.

en: An error occurred displaying %s
sk: Chyba pri zobrazení %s

en: An error occurred displaying the note
sk: Pri zobrazovaní poznámky sa vyskytla chyba.

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: CSV
sk: CSV (hodnoty oddelené čiarkou)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Category
sk: Kategória

en: Change Permissions
sk: Zmeniť práva

en: Change your note sorting and display preferences.
sk: Zmeniť spôsob triedenia poznámok a nastavenie zobrazenia.

en: Choose your default Notepad.
sk: Vybrať prednastavený poznámkový blok:

en: Close Search
sk: Zavrieť hľadanie

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Notepad
sk: Vytvoriť poznámkový blok

en: Create a new Notepad
sk: Vytvoriť nový poznámkový blok

en: Created
sk: Vytvorené

en: Date
sk: Dátum

en: Decrypt
sk: Dešifrovať

en: Default Notepad
sk: Prednastavený poznámkový blok

en: Default sorting criteria:
sk: Prednastavený spôsob triedenia:

en: Default sorting direction:
sk: Prednastavený smer triedenia:

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete %s
sk: Vymazať %s

en: Delete Confirmation
sk: Potvrdenie vymazania

en: Delete button behaviour
sk: Správanie sa tlačidla vymazať

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Display Preferences
sk: Nastavenia zobrazenia

en: Do you want to confirm deleting entries?
sk: Chcete potvrdiť vymazanie záznamov?

en: Edit "%s"
sk: Upraviť "%s"

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit Note
sk: Upraviť poznámku

en: Edit categories and colors
sk: Upraviť kategórie a farby

en: Edit: %s
sk: Upraviť: %s

en: Empty Note
sk: Prázdna poznámka

en: Encryption support has not been configured, please contact your administrator.
sk: Podpora šifrovania nie je nastavená, prosím kontaktujte Vašeho administrátora.

en: Export Notes
sk: Exportovať poznámky

en: General Preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Import Notes, Step %d
sk: Import poznámok, krok %d

en: Import/Export Notes
sk: Import/Export poznámok

en: In:
sk: V:

en: Last Modified
sk: Posledná aktualizácia

en: Maximum Number of Notes
sk: Maximálny počet poznámok

en: Memo Text
sk: Text poznámky

en: Modification Date
sk: Dátum poslednej zmeny

en: More Options...
sk: Dalšie možnosti...

en: Multiple iCalendar components found; only one vNote is supported.
sk: Bolo nájdených viacero komponentov iCalendar; podporovaný je len jeden vNote.

en: My Notepads
sk: Moje poznámkové bloky

en: My Notes
sk: Moje poznámky

en: Name
sk: Meno

en: New Note
sk: Nová poznámka

en: Next
sk: Ďalej

en: No iCalendar data was found.
sk: Neboli nájdené žiadne údaje iCalendar.

en: No note loaded
sk: Žiadné poznámky neboli nahrané

en: No notes match
sk: Žiadne poznámky nevyhovujú

en: No notes match the current criteria.
sk: Žiadne poznámky nevyhovujú aktuálnym kritériám.

en: No notes to display
sk: Žiadne poznámky na zobrazenie

en: No_te
sk: Po_známka

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Note Category
sk: Kategória poznámky

en: Note Details
sk: Detaily poznámky

en: Note Text
sk: Text poznámky

en: Note _Text
sk: _Text poznámky

en: Note not found.
sk: Poznámka nebola nájdená.

en: Note_pad:
sk: _Poznámkový blok:

en: Notepad
sk: Poznámkový blok

en: Notepad of %s
sk: Poznámkový blok osoby %s

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes Summary
sk: Súhrn poznámok

en: Owner
sk: Vlastník

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Really delete the notepad "%s"? This cannot be undone and all data on this notepad will be permanently removed.
sk: Naozaj zmazať poznámkový blok "%s"? Táto operácia nemôže byť navrátená a všetky údaje v tomto poznámkovom bloku budú permanentne odstránené.

en: Really delete this note?
sk: Naozaj zmazať túto poznámku?

en: Save
sk: Uložiť

en: Save as PDF
sk: Uložiť ako PDF

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Results
sk: Výsledky hľadania

en: Select the export format:
sk: Vyberte formát exportu:

en: Select the file to import:
sk: Vyberte súbor na import:

en: Select the format of the source file:
sk: Vyberte formát zdrojového súboru:

en: Shared Notepads
sk: Zdieľané poznámkové bloky

en: Should the Notepad be shown in its own column in the List view?
sk: Má byť poznámkový blok zobrazený vo vlastnom stĺpci v prehľade?

en: Show action buttons?
sk: Zobraziť tlačidlá akcií?

en: Show notepad name?
sk: Zobraziť meno poznámkového bloku?

en: Show notes from these categories
sk: Zobraziť poznámky z týchto kategórií

en: Show this note
sk: Zobraziť túto poznámku

en: Successfully saved "%s".
sk: Úspešne uložené: "%s".

en: System
sk: Systém

en: The %s file didn't contain any notes.
sk: Súbor %s neobsahoval žiadne poznámky.

en: The note was deleted.
sk: Poznámka bola vymazaná.

en: The notepad "%s" has been created.
sk: Poznámkový blok "%s" bol vytvorený.

en: The notepad "%s" has been deleted.
sk: Poznámkový blok "%s" bol vymazaný.

en: The notepad "%s" has been renamed to "%s".
sk: Poznámkový blok "%s" bol premenovaný na "%s".

en: The notepad "%s" has been saved.
sk: Poznámkový blok "%s" bol uložený.

en: The passwords don't match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: There was an error importing the data: %s
sk: Nastala chyba pri importe údajov: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
sk: Nastala chyba pri importe údajov iCalendar.

en: There was an error removing notes for %s. Details have been logged.
sk: Pri odstraňovaní poznámok pre %s nastala chyba. Podrobnosti boli zaznamenané.

en: There was an error removing the note: %s
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní poznámky: %s

en: There was an error saving the note: %s
sk: Nastala chyba pri ukladaní poznámky: %s

en: There was an error viewing this notepad: %s
sk: Nastala chyba pri prezeraní tohto poznámkového bloku: %s.

en: This file format is not supported.
sk: Tento formát súboru nie je podporovaný.

en: This note cannot be decrypted:
sk: Táto poznámka nemôže byť dešifrovaná:

en: This note has been encrypted, and cannot be decrypted without a secure web connection
sk: Táto poznámka bola zašifrovaná a nemoze byť dešifrovaná bez použitia bezpečného pripojenia (https).

en: This note has been encrypted, please provide the password below
sk: Táto poznámka bola zašifrovaná, prosím zadajte heslo nižšie

en: This note has been encrypted.
sk: Táto poznámka bola zašifrovaná.

en: Unfiled
sk: Nenastavená

en: Unsupported Content-Type: %s
sk: Nepodporovaný typ obsahu (Content-Type): %s

en: View note
sk: Zobraziť poznámku

en: Which Notepad should the notes be added to?
sk: Do ktorého poznámkového bloku sa majú pridať poznámky?

en: You are not allowed to create more than %d notes.
sk: Nemáte oprávnenie vytvoriť viac ako %d poznámok.

en: You are not allowed to delete this notepad.
sk: Nemáte oprávnenie na zmazanie tohto poznámkového bloku.

en: You are not allowed to see this notepad.
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tohto poznámkového bloku.

en: You do not have permission to edit this note.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu tejto poznámky.

en: You do not have permission to view this notepad.
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tohto poznámkového bloku.

en: Your default notepad:
sk: Prednastavený poznámkový blok:

en: _Body
sk: _Telo

en: _Category
sk: _Kategória

en: _Category:
sk: _Kategória:

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Encrypt?
sk: Zaši_frovať?

en: _For:
sk: _Podľa:

en: _List Notes
sk: _Zoznam poznámok

en: _New Note
sk: _Nová poznámka

en: _Password
sk: _Heslo

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Repeat:
sk: Opakovať:

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Title
sk: _Názov

en: by %s
sk: používateľom %s

en: by me
sk: Vami

en: in %s
sk: v %s

en: notes.csv
sk: poznamky.csv
