Nag 2.0-cvs - en to ca translation catalogue (371 entries)

en: %d hour
ca: %d hora

en: %d hour, %d minute
ca: %d hora, %d minut

en: %d hour, %d minutes
ca: %d hora, %d minuts

en: %d hours
ca: %d hores

en: %d hours, %d minute
ca: %d hores, %d minut

en: %d hours, %d minutes
ca: %d hores, %d minuts

en: %d minute
ca: %d minut

en: %d minutes
ca: %d minuts

en: %s %s days of %s
ca: %s %s dies de %s

en: %s at %s
ca: %s a les %s

en: %s is due in %s
ca: %s finalitzarà el %s

en: %s is due now.
ca: %s acaba de finalitzar.

en: %s is now incomplete.
ca: %s ara està incompleta.

en: %s is still incomplete.
ca: %s encara està incompleta.

en: %s successfully imported
ca: %s s'ha importat correctament

en: (highest)
ca: (la més elevada)

en: (lowest)
ca: (la més baixa)

en: A due date is necessary to enable recurrences.
ca: Es necessita una data de finalització per activar les repeticions.

en: A due date must be set to enable alarms.
ca: Es necessita una data de finalització per activar les alarmes.

en: Access denied completing this task.
ca: S'ha denegat l'accés per finalitzar aquesta tasca.

en: Access denied deleting task
ca: S'ha denegat l'accés per a esborrar la tasca

en: Access denied deleting task.
ca: S'ha denegat l'accés per a esborrar la tasca.

en: Access denied deleting task: %s
ca: S'ha denegat l'accés per a esborrar la tasca: %s

en: Access denied editing task.
ca: S'ha denegat l'accés per modificar la tasca.

en: Access denied editing task: %s
ca: S'ha denegat l'accés per modificar la tasca: %s

en: Access denied moving the task to this task list.
ca: S'ha denegat l'accés per moure la tasca a aquesta llista de tasques.

en: Access denied removing task from this task list.
ca: S'ha denegat l'accés per a esborrar la tasca d'aquesta llista de tasques.

en: Access denied saving task to this task list.
ca: S'ha denegat l'accés per desar la tasca a aquesta llista de tasques.

en: Access denied saving task: %s
ca: S'ha denegat l'accés per a desar la tasca: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
ca[0]: Afegida la tasca %d
ca[1]: Afegides les tasques %d

en: Alarm
ca: Alarma

en: All
ca: Tots

en: All Tasks
ca: Totes les tasques

en: All completed tasks older than %d days will be permanently deleted.
ca: Totes les tasques finalitzades amb més de %d dies d'antiguitat s'esborraran de manera definitiva.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
ca: S'ha esborrat tota la informació d'estat dels seus dispositius ActiveSync. Es resincronitzaran la propera vegada que us connecteu al servidor.

en: All tasks
ca: Totes les tasques

en: Always show completed and future tasks?
ca: Voleu mostrar sempre les tasques finalitzades i les futures?

en: Always show overdue tasks?
ca: Voleu mostrar sempre les tasques vençudes?

en: An alarm must be set to specify a notification method
ca: Per indicar un mètode de notificació s'ha de definir una alarma.

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Assignee
ca: Assignada

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: CalDAV Account URL
ca: URL de compte CalDAV

en: CalDAV Subscription URL
ca: URL de subscripció CalDAV

en: Calendar
ca: Agenda

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Cannot add tasks to smart lists.
ca: No es poden afegir tasques a llistes intel·ligents.

en: Change Permissions
ca: Canviar permisos

en: Change your task sorting and display preferences.
ca: Canviar les opcions d'ordenació i visualització de tasques.

en: Changed alarm from %s to %s
ca: Canviada alarma de %s per a %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
ca: Canviada l'assignació de "%s" a "%s"

en: Changed completion from %s to %s
ca: Canviada data finalització de %s a %s

en: Changed description
ca: Descripció canviada

en: Changed due date from %s to %s
ca: Canviada data de venciment de %s a %s

en: Changed estimate from %s to %s
ca: Canviada durada estimada de %s a %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
ca: Canviat el nom de "%s" a "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
ca: Canviada la tasca superior de "%s" a "%s"

en: Changed priority from %s to %s
ca: Canviada la prioritat de %s a %s

en: Changed start date from %s to %s
ca: Canviadai la data d'inici de %s a %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
ca: Canviada la llista de tasques de "%s" a "%s"

en: Changes made for this task:
ca: Canvis realtizats en aquesta tasca:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
ca: Trieu com voleu rebre recordatoris de les tasques amb alarmes:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
ca: Trieu si voleu rebre per correu electrònic les notificacions de les tasques noves, editades i esborrades:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
ca: Trieu si voleu rebre notificacions dels canvis i de les alarmes en les tasques.

en: Choose the task lists to use for synchronization with external devices.
ca: Trieu la llista de tasques que voleu usar per a la sincronització amb dispositius externs.

en: Choose your default task list.
ca: Trieu la vostra llista de tasques per defecte.

en: Click or copy this URL to display this task list
ca: Cliqueu o copieu aquesta URL per visualitzar aquesta llista de tasques.

en: Close
ca: Tancar

en: Close Search
ca: Tancar Cerca

en: Complete "%s"
ca: Finalitzar "%s"

en: Complete tasks
ca: Tasques finalitzades

en: Completed
ca: Finalitzat

en: Completed %s.
ca: Ha finalitzat %s.

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
ca: Tasca superior completa. Marqueu-la primer com a incompleta

en: Completed tasks
ca: Tasques finalitzades

en: Completed?
ca: Ha finalitzat?

en: Completion Date
ca: Data de finalització

en: Completion Status
ca: Estat de finalització

en: Connection failed: %s
ca: Ha fallat la connexió: %s

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to all your task lists
ca: Copieu aquesta URL a un client CalDAV si us voleu subscriure a totes les llistes de tasques.

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to this task list
ca: Copieu aquesta URL a un client CalDAV si us voleu subscriure a aquesta llista de tasques.

en: Copy this URL to a WebDAV or ICS client to subscribe to this task list
ca: Copieu aquesta URL a un client WebDAV o ICS si us voleu subscriure a aquesta llista de tasques.

en: Create
ca: Crear

en: Create Subtask
ca: Crear subtasca

en: Create Task List
ca: Crear llista de tasques

en: Create a new System Task List
ca: Crear una nova Llista de Tasques del sistema

en: Create a new Task List
ca: Crear una nova Llista de tasques

en: Created
ca: Creat

en: Daily: Recurs every
ca: Diàriament: es repeteix cada

en: Date
ca: Data

en: Date and time:
ca: Data i hora:

en: Date:
ca: Data:

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Default Task List
ca: Llista de tasques per defecte

en: Defaults for new tasks
ca: Opcions per defecte en les noves tasques

en: Delay Start Until
ca: Endarrerir inici fins

en: Delete
ca: Eliminar

en: Delete %s
ca: Suprimir %s

en: Delete Smart List
ca: Eliminar aquesta llista intel·ligent

en: Delete behaviour
ca: Eliminar comportament

en: Deleted %s.
ca: S'ha eliminat %s.

en: Deleting Tasks
ca: Eliminant tasques

en: Deleting entire task lists is not supported.
ca: L'eliminació de les llistes de tasques completades no està suportat.

en: Descending
ca: Descendent

en: Description
ca: Descripció

en: Description:
ca: Descripció:

en: Display Preferences
ca: Opcions de visualització

en: Display URL
ca: Mostrar la URL

en: Do you want to confirm deleting entries?
ca: Desitja confirmar l'eliminació de les entrades?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
ca: No vull rebre una notificació si jo he afegit, canviat o eliminat una tasca.

en: Due By
ca: Venç el

en: Due Date
ca: Data de venciment

en: Due date specified.
ca: S'ha especificat la data de venciment.

en: Due date:
ca: Data de venciment:

en: E.g., Is due within 2 days of today
ca: P.Ex.: Ha de finalitzar en 2 dies a partir d'avui

en: Edit "%s"
ca: Edita "%s"

en: Edit %s
ca: Editar %s

en: Edit Task
ca: Editar tasca

en: Edit: %s
ca: Editar: %s

en: Editing Smart List "%s"
ca: Editar la llista intel·ligent "%s"

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday". Tags may be added by prefixing them with the "#" character.
ca: Introduir una tasca per línia. Crear tasques secundàries identant-les sota les tasques superiors. Incloure dates de finalització, com ara: "trucar al dentista demà" o "trucar al dermatòleg demà passat". Les marques es poden afegir posant al davant un coixinet "#".

en: Error deleting task: %s
ca: S'ha produït un error a l'eliminar tasca: %s

en: Estimate
ca: Estimada

en: Estimated Time
ca: Durada estimada

en: Export
ca: Exportar

en: Export Tasks
ca: Exportar tasques

en: External Data
ca: Dades externes

en: Fr
ca: Dv

en: Future tasks
ca: Tasques futures

en: General Preferences
ca: Preferències generals

en: Highest
ca: La més elevada

en: Hour(s)
ca: Hora(es)

en: Import Tasks, Step %d
ca: Importar tasques. Pas %d

en: Import/Export Tasks
ca: Importar/Exportar tasques

en: Incom_plete tasks
ca: Tasques incompletes

en: Incomplete
ca: Incompleta

en: Incomplete sub tasks, complete them first
ca: Subtasques incompletes. Cal completar-les primer

en: Incomplete tasks
ca: Tasques incompletes

en: Invalid task list file requested.
ca: S'ha sol·licitat un fitxer de llistes de tasques invàlid.

en: Invalid task list name supplied.
ca: El nom de la llista de tasques no és vàlid.

en: Invalid task list requested.
ca: La llista de tasques sol.licitada no és vàlida.

en: Is due within
ca: Ha d'estar fet dins de

en: Last Modified
ca: Darrera modificació

en: Lists
ca: Llistes

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Lowest
ca: La més baixa

en: Mark "%s" as incomplete
ca: Marcar "%s" com a incompleta

en: Maximum Number of Tasks
ca: Nombre màxim de tasques

en: Minute(s)
ca: Minut(s)

en: Missing required task id
ca: Falta un identificador de tasca

en: Missing required task list
ca: Falta un llistat de tasques

en: Missing valid search criteria
ca: Falta un criteri de cerca vàlid

en: Mo
ca: Dl

en: Monthly: Recurs every
ca: Mensualment: es repeteix cada

en: More Options...
ca: Més opcions...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
ca: S'han trobat diversos components iCalendar; només suporta un vTodo cada vegada.

en: My Task Lists
ca: La meva llista de tasques

en: My Tasks
ca: Les meves tasques

en: Na_me
ca: _Nom

en: Name
ca: Nom

en: Never
ca: Mai

en: New
ca: Nou

en: New Task
ca: Nova tasca

en: Next
ca: Següent

en: No delay
ca: Sense endarreriment

en: No due date.
ca: Sense data de venciment.

en: No end date
ca: Sense data de finalització

en: No iCalendar data was found.
ca: No s'han trobat dades iCalendar.

en: No parent task
ca: Sense tasques de nivell superior

en: No recurrence
ca: Sense repetició

en: No task lists are available to guests.
ca: No disposa de llista de tasques pels convidats.

en: No tasks have been added.
ca: No s'han afegit tasques.

en: No tasks match
ca: Sense tasques coincidents

en: No tasks to display
ca: Sense tasques visibles

en: None
ca: Cap

en: Not Completed
ca: No està finalitzat

en: Not Private
ca: No és privat

en: Not configured
ca: No està configurat

en: Notification
ca: Avís

en: Notifications
ca: Avisos

en: On all shown task lists
ca: En totes les tasques visibles

en: On all task lists I have read access to
ca: En totes les llistes de tasques a les quals tinc accés de lectura

en: On my task lists only
ca: Només a les meves llistes de tasques

en: Owner
ca: Propietari

en: P_ri
ca: _Prioritat

en: Parent task
ca: Tasca de nivell superior

en: Priority
ca: Prioritat

en: Private
ca: Privada

en: Private Task
ca: Tasca privada

en: Private?
ca: Privat?

en: Purge completed tasks how often:
ca: Periodicitat de l'esborrat de tasques finalitzades:

en: Purge completed tasks older than this amount of days.
ca: Elimina les tasques finalitzades que tinguin una antiguitat superior a aquest periode de dies.

en: Purging %d completed task. | Purging %d completed tasks.
ca[0]: Esborrant %d tasca finalitzada.
ca[1]: Esborrant %d tasques finalitzades.

en: Quick Task Creation
ca: Creació ràpida de tasca

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
ca: Esteu segurs que voleu esborrar la llista de tasques "%s"? Aquesta operació no es podrà desfer i totes les dades d'aquesta llista de tasques s'eliminaran permanentment.

en: Really delete this task?
ca: Realment voleu esborrar aquesta tasca?

en: Recur Until
ca: Es repeteix fins

en: Recurrence
ca: Repetició

en: Remove from search
ca: Suprimir d'aquesta cerca

en: Reset
ca: Reinicia

en: Return to Search Results
ca: Tornar als resultats de la cerca

en: Return to search results
ca: Tornar als resultats de la cerca

en: Sa
ca: Ds.

en: Save
ca: Desa

en: Save Task
ca: Desa la tasca

en: Save and New
ca: Desa i crea'n una nova

en: Save this search as a Smart List?
ca: Voleu desar aquesta cerca com una llista intel·ligent?

en: Saved %s
ca: Desat %s

en: Saved %s.
ca: S'ha desat %s.

en: Search
ca: Cerca

en: Search In:
ca: Cerca a:

en: Search Text:
ca: Cercar text

en: Search:
ca: Cerca:

en: Search: Results for
ca: Cerca: Resultats per a

en: Select the columns that should be shown in the list view:
ca: Selecciona les columnes que s'haurien de veure en la vista de la llista:

en: Select the export format:
ca: Seleccioni el format d'exportació:

en: Select the file to import:
ca: Seleccioni el fitxer a importar:

en: Select the format of the source file:
ca: Seleccioni el format del fitxer origen:

en: Select the task list(s) to export from:
ca: Seleccioni la(es) llista(es) de tasca(ques) des de la(es) qual(s) exportar

en: Select the task lists that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
ca: Seleccioni les llistes que, a més de la de defecte, s'haurien d'usar per a la sincronització amb dispositius externs:

en: Select the task states to export:
ca: Seleccioni els estats de les tasques per exportar:

en: Set recurrence end date
ca: Establir la data de finalització de la repetició

en: Shared Task Lists
ca: Llista de tasques compartides

en: Show action buttons?
ca: Mostrar els botons d'acció?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
ca: En la llista de tasques, voleu que es mostrin les finalitzades, les pendents o totes?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
ca: Voleu mostrar les dades de qualsevol d'aquestes altres aplicacions en la vostra llista de tasques?

en: Show data from other applications or sources.
ca: Mostrar dades d'altres aplicacions o orígens.

en: Show due dates?
ca: Voleu veure les dates vençudes?

en: Show priorities?
ca: Voleu veure les prioritats?

en: Show task alarms?
ca: Voleu veure les alarmes de les tasques?

en: Show task list name?
ca: Voleu veure el nom de la llista de tasques?

en: Show tasks from these task lists
ca: Voleu veure les tasques d'aquestes llistes de tasques?

en: Smart List Name:
ca: Nom de la llista intel·ligent:

en: Smart List deleted successfully
ca: S'ha eliminat correctament la llista intel·ligent

en: SmartList Name:
ca: Nom de la llista intel·ligent:

en: Sort direction:
ca: Ordenar direcció:

en: Sort tasks by:
ca: Ordenar tasques per:

en: Start
ca: Iniciar

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start date specified.
ca: Data d'inici especificada.

en: Su
ca: Dg.

en: Successfully deleted
ca: Eliminat correctament.

en: Support separate task lists?
ca: Voleu permetre una llista de tasques separada?

en: Synchronization Preferences
ca: Preferències de sincronització

en: System
ca: Sistema

en: System Task List
ca: Llista de tasques del sistema

en: System Task Lists
ca: Llistes de tasques del sistema

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
ca: Les llistes de tasques del sistema no tenen un propietari. Només els administradors poden canviar les preferències i els permisos de la llista de tasques.

en: Tagged with:
ca: Etiquetat amb:

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Task Alarm
ca: Alarma de la tasca

en: Task Alarm?
ca: Alarma de la tasca?

en: Task Defaults
ca: Opcions per defecte de la tasca

en: Task List
ca: Llista de tasques

en: Task List and Share Preferences
ca: Llista de tasques i preferències de compartició

en: Task Name
ca: Nom de la tasca

en: Task Note
ca: Comentari de la tasca

en: Task Note?
ca: Comentari?

en: Task added:
ca: Tasca afegida:

en: Task deleted:
ca: Tasca eliminada

en: Task description:
ca: Descripció de la tasca:

en: Task list does not exist or no permission to delete
ca: No existeix la llista de tasques o no disposa de permisos per a eliminar-la.

en: Task list does not exist or no permission to edit
ca: La llista de tasques no existeix o no tens permisos per a editar-la.

en: Task list of %s
ca: Llista de tasques de %s

en: Task modified:
ca: Tasca modificada:

en: Task not found
ca: No s'ha trobat la tasca

en: Task not found.
ca: No s'ha trobat la tasca

en: Task successfully deleted
ca: La tasca ha estat eliminada correctament.

en: Tasks
ca: Tasques

en: Tasks Summary
ca: Resum de tasques

en: Tasks from %s
ca: Tasques de %s

en: Tasks not found
ca: Tasques no trobades

en: Th
ca: Dj.

en: The %s file didn't contain any tasks.
ca: El fitxer %s no conté cap tasca.

en: The Tasks backend is not currently available.
ca: El motor de les tasques no està accessible en aquests moments.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
ca: El motor de les tasques no està accessible en aquests moments: %s

en: The current hour
ca: L'hora actual

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
ca: S'ha afegit la tasca "%s" a la llista de tasques "%s", amb data de finalització: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
ca: S'ha afegit la tasca "%s"a la vostra llista de tasques "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
ca: S'ha eliminat la tasca "%s" de la vostra llista de tasques "%s".

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
ca: S'ha modificat la tasca "%s" en la vostra llista de tasques "%s".

en: The task list "%s" has been created.
ca: S'ha creat la llista de tasques "%s".

en: The task list "%s" has been deleted.
ca: S'ha eliminat la llista de tasques "%s".

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
ca: La llista de tasques "%s" ha canviat de nom i ara es diu "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
ca: S'ha desat la llista de tasques "%s".

en: Then:
ca: A més per:

en: There are no tasks matching the current criteria.
ca: No hi ha tasques coincidents amb els criteris actuals.

en: There was a problem completing %s: %s
ca: S'ha produït un error al completar %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
ca: S'ha produït un error a l'eliminar %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
ca: S'ha produït un error al desar la tasca: %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
ca: S'ha produït un error en la comunicació amb el servidor ActiveSync: %s.

en: There was an error importing the data: %s
ca: S'ha produït un error en l'importar les dades: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
ca: S'ha produït un error en importar les dades iCalendar.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
ca: S'ha produït un error en moure les tasques per a: %s. Els detalls s'han desat en el log.

en: This file format is not supported.
ca: Aquest format de fitxer no està suportat.

en: Time
ca: Hora

en: Time:
ca: Hora

en: Title
ca: Títol

en: Tu
ca: Dt.

en: Turned privacy off
ca: S'ha desactivat la privacitat

en: Turned privacy on
ca: S'ha activat la privacitat

en: Unable to delete task list "%s": %s
ca: No es pot eliminar la llista de tasques "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
ca: No s'ha pogut carregar la definició de %s.

en: Unable to save task list "%s": %s
ca: No es pot desar la llista de tasques "%s": %s

en: Unique ID
ca: ID únic

en: Unsupported Content-Type: %s
ca: Tipus de contingut no suportat: %s

en: Use custom notification method
ca: Usa el mètode de notificació personalitzat

en: Use default notification method
ca: Usa el mètode de notificació per defecte

en: We
ca: Dc.

en: We would like to remind you of this due task.
ca: Ens agradaria recordar-li aquesta tasca.

en: WebDAV/ICS Subscription URL
ca: URL de subscripció WebDAV/ICS

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Weekly: Recurs every
ca: Cada setmana: es repeteix cada

en: What do you want to be the default due time for tasks?
ca: Quina vol que sigui l'hora de venciment per defecte de les tasques?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
ca: En crear una nova tasca, quants dies en el futur s'hauria de posar la data de venciment (0 vol dir avui mateix)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
ca: En crear una nova tasca, hauria de posar per defecte una data de venciment?

en: Which task list should the tasks be added to?
ca: A quina llista de tasques cal afegir les tasques?

en: Yearly: Recurs every
ca: Cada any: es repeteix cada

en: You are not allowed to change this task list.
ca: No està autoritzat a canviar aquesta llista de tasques.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
ca: No disposa de permisos per a crear més de %d tasques.

en: You are not allowed to delete this task list.
ca: No està autoritzat a esborrar aquesta llista de tasques.

en: You are not allowed to delete this task.
ca: No està autoritzat a eliminar aquesta tasca.

en: You are not allowed to retrieve this task list.
ca: No disposeu de privilegis per recuperar aquesta llista de tasques.

en: You are not allowed to see this task list.
ca: No està autoritzat a veure aquesta llista de tasques.

en: You do not have permission to view this task list.
ca: No disposa de privilegis per a veure aquesta llista de tasques.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
ca: Heu rebut aquest missatge perquè la vostra llista de tasques està configurada per enviar-vos recordatoris de tasques amb alarmes. Podeu canviar aquest comportament %siniciant sessió a la llista de tasques%s i canviant les preferències.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
ca: Heu sol·licitat que se us notifiqui quan s'afegeixin tasques a la vostra llista de tasques.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
ca: Heu sol·licitat que se us notifiqui l'eliminació de tasques de la vostra llista de tasques.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
ca: Heu sol·licitat que se us notifiqui la modificació de tasques de la vostra  llista de tasques.

en: Your default task list:
ca: La vostra llista de tasques per defecte:

en: [none]
ca: [cap]

en: _All tasks
ca: _Totes les tasques

en: _Complete
ca: _Finalitzada

en: _Completed tasks
ca: Tasques finalitzades

en: _Delete
ca: _Eliminar

en: _Due Date
ca: Data de venciment

en: _Edit
ca: _Editar

en: _Future tasks
ca: Tasques futures

en: _Import/Export
ca: _Importar/Exportar

en: _List Tasks
ca: _Llista de tasques

en: _New Task
ca: _Nova tasca

en: _Quick Add
ca: Afegir

en: _Search
ca: _Cerca

en: _Start Date
ca: Data d'inici

en: _Task List
ca: Llista de tasques

en: and
ca: i

en: and tagged with %s
ca: i etiquetat amb %s

en: at
ca: a

en: by %s
ca: per %s

en: by me
ca: per mi

en: completed
ca: finalitzat

en: day(s)
ca: dia(es)

en: due date within %d days of %s
ca: data de venciment en %d dies de %s

en: in %s
ca: en %s

en: month(s)
ca: mes(os)

en: no due date
ca: sense data de venciment

en: no parent
ca: sense superior

en: no start date
ca: sense data d'inici

en: no time
ca: sense horari

en: not completed
ca: no està finalitzat

en: on the same date
ca: en la mateixa data

en: on the same weekday
ca: el mateix dia laborable

en: recurrences
ca: Repeticions

en: tasks
ca: tasques

en: tasks.csv
ca: tasques.csv

en: tasks.ics
ca: tasques.ics

en: week(s) on:
ca: setmana(es) el:

en: with
ca: amb

en: year(s) on the same date
ca: any(s)en la mateixa data

en: year(s) on the same day of the year
ca: any(s) en la mateixa data de l'any

en: year(s) on the same weekday and month of the year
ca: any(s) en el mateix dia de la setmana i mes de l'any
