Nag 2.0-cvs - en to cs translation catalogue (334 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
cs:  (%s včetně podůkolů)

en: %d hour
cs: %d hodina

en: %d hour, %d minute
cs: %d hodina, %d minuta

en: %d hour, %d minutes
cs: %d hodina, %d minut

en: %d hours
cs: %d hodin

en: %d hours, %d minute
cs: %d hodin, %d minuta

en: %d hours, %d minutes
cs: %d hodin, %d minut

en: %d minute
cs: %d minuta

en: %d minutes
cs: %d minut

en: %s %s days of %s
cs: %s %s dní od %s

en: %s at %s
cs: %s na %s

en: %s is due in %s
cs: %s má termín %s

en: %s is due now.
cs: %s musí být dokončen doteď.

en: %s is now incomplete.
cs: %s je nyní nedokončen.

en: %s is still incomplete.
cs: %s je stále nedokončen.

en: %s successfully imported
cs: %s úspěšně importováno

en: (highest)
cs: (nejvyší)

en: (lowest)
cs: (nejnižší)

en: A due date is necessary to enable recurrences.
cs: Termín je nutný pro povolení opakování.

en: A due date must be set to enable alarms.
cs: Termín je nutný pro zapnutí upozornění.

en: Access denied completing this task.
cs: Zamezen přístup pro dokončení tohoto úkolu.

en: Access denied deleting task
cs: Zamezen přístup pro smazání úkolu

en: Access denied deleting task.
cs: Zamezen přístup pro smazání úkolu.

en: Access denied saving task: %s
cs: Zamezen přístup pro uložení úkolu: %s.

en: Added %d task | Added %d tasks
cs[0]: Byl přidán %d úkol
cs[1]: Byly přidány %d úkoly
cs[2]: Bylo přidáno %d úkolů

en: Alarm
cs: Upozornění

en: All
cs: Vše

en: All Tasks
cs: Všechny úkoly

en: All completed tasks older than %d days will be permanently deleted.
cs: Všechny dokončené úkoly starší než %d dní budou trvale vymazány.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
cs: Veškeré stavy  pro Vaše ActiveSync zařízení odstraněny. Budou resynchronizovány při příštím připojení k serveru.

en: All tasks
cs: Všechny úkoly

en: Always show completed and future tasks?
cs: Vždy zobrazit dokončené a budoucí úkoly?

en: Always show overdue tasks?
cs: Vždy zobrazit zpožděné úkoly?

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Assignee
cs: Řešitel

en: Block title
cs: Titulek bloku

en: CalDAV Account URL
cs: CalDAV URL účtu

en: CalDAV Subscription URL
cs: CalDAV URL seznamu úkolů

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Cancel
cs: Storno

en: Change Permissions
cs: Změnit Práva

en: Change your task sorting and display preferences.
cs: Změňit nastavení třídení a zobrazení úkolů.

en: Changed alarm from %s to %s
cs: Bylo změněno upozornění z %s na %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
cs: Odpovědná osoba byla změněna z "%s" na "%s"

en: Changed completion from %s to %s
cs: Byl změněn stav z %s na %s

en: Changed description
cs: Byl změněn popis

en: Changed due date from %s to %s
cs: Byl změněn termín dokončení z %s na %s

en: Changed estimate from %s to %s
cs: Byl změněn odhad pracnosti z %s na %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
cs: Bylo změněno jméno z "%s" na "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
cs: Nadřazený úkol byl změněn z "%s" na "%s"

en: Changed priority from %s to %s
cs: Změněna priorita z %s na %s

en: Changed start date from %s to %s
cs: Změněn datum začátku z %s na %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
cs: Seznam úkolů "%s" byl přejmenován na "%s".

en: Changes made for this task:
cs: Změny v tomto úkole:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
cs: Vyberte způsob, jakým chcete dostávat upozornění na úkoly:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
cs: Vyberte, jestli chcete dostávat e-mailové notifikace o nových, upravených a smazaných úkolech:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
cs: Vyberte si, jestli chcete být upozorňen(a) na změny úkolů a na termíny.

en: Choose the task lists to use for synchronization with external devices.
cs: Vyberte si seznamy úkolů, které mají být použity pro synchronizaci s externími zařízeními.

en: Choose your default task list.
cs: Vyberte si Váš výchozí seznam úkolů.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Search
cs: Zavřít vyhledávání

en: Color
cs: Barva

en: Complete "%s"
cs: Dokončit "%s"

en: Complete tasks
cs: Dokončit úkoly

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Completed %s.
cs: %s dokončeno.

en: Completed tasks
cs: Dokončené úkoly

en: Completed?
cs: Dokončeno?

en: Completion Date
cs: Datum dokončení

en: Completion Status
cs: Stav dokončení

en: Connection failed: %s
cs: Spojení selhalo: %s

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to all your task lists
cs: Umožňuje synchronizaci všech seznamů úkolů do externího programu.

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to this task list
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto seznamu úkolů do externího programu.

en: Copy this URL to a WebDAV or ICS client to subscribe to this task list
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto seznamu úkolů do externího programu.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Subtask
cs: Vytvořit podúkol

en: Create Task List
cs: Vytvořit seznam úkolů

en: Create a new System Task List
cs: Vytvořit nový systémový seznam úkolů

en: Create a new Task List
cs: Vytvořit nový seznam úkolů

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Daily: Recurs every
cs: Denně: Opakuj každý

en: Date
cs: Datum

en: Date and time:
cs: Datum a čas:

en: Date:
cs: Datum:

en: Day(s)
cs: Den(Dny)

en: Default Task List
cs: Výchozí seznam úkolů

en: Defaults for new tasks
cs: Nastavení výchozích vlastností nově vytvářených úkolů.

en: Delay Start Until
cs: Odložený začátek

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Smart List
cs: Smazat virtuální seznam

en: Delete behaviour
cs: Nastavení mazání úkolů

en: Deleted %s.
cs: Smazat %s.

en: Deleting Tasks
cs: Mazání úkolů

en: Deleting entire task lists is not supported.
cs: Mazání celých seznamů úkolů není podporováno.

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Description:
cs: Popis:

en: Display Preferences
cs: Nastavení zobrazení

en: Display URL
cs: Webové URL

en: Do you want to confirm deleting entries?
cs: Chcete potvrzovat mazání položek?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
cs: Neposílat mi e-mail, jestli jsem změnu udělal já sám?

en: Due By
cs: Termín do

en: Due Date
cs: Termín dokončení

en: Due date specified.
cs: Není vyplňen termín dokončení.

en: Due date:
cs: Termín dokončení:

en: E.g., Is due within 2 days of today
cs: Příklad: Má termín dokončení do 2 dnů od dnes.

en: Edit "%s"
cs: Upravit "%s"

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Task
cs: Upravit úkol

en: Edit: %s
cs: Upravit: %s

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday". Tags may be added by prefixing them with the "#" character.
cs: Zadejte jeden úkol na řádek. Podřazené úkoly můžete vytvořit jejich odsazením. Termíny dokončení vložte ve tvaru "Odeslat fakturu zítra". Můžete přidat také štítky pomocí předpony "#".

en: Error deleting task: %s
cs: Chyba při mazání úkolu: %s

en: Estimate
cs: Odhad

en: Estimated Time
cs: Odhadovaný čas

en: Export
cs: Exportovat

en: Export Tasks
cs: Exportovat úkoly

en: External Data
cs: Externí Data

en: Fr
cs: Pá

en: Future tasks
cs: Budoucí úkoly

en: General
cs: Všeobecně

en: General Preferences
cs: Obecná nastavení

en: Highest
cs: Nejvyšší

en: Hour(s)
cs: Hodin(a)

en: Import Tasks, Step %d
cs: Importovat úkoly, Krok %d

en: Import/Export Tasks
cs: Importovat/Exportovat úkoly

en: Incom_plete tasks
cs: _Nedokončené úkoly

en: Incomplete
cs: Nedokončeno

en: Incomplete sub tasks, complete them first
cs: Podúkoly nejsou dokončeny. Nejdříve je dokončete.

en: Incomplete tasks
cs: Nedokončené úkoly

en: Is due within
cs: Má termín dokončení do

en: Last Modified
cs: Změněn Poslední

en: Lists
cs: Seznamy

en: Loading...
cs: Nahrává se...

en: Lowest
cs: Nejnižší

en: Mark "%s" as incomplete
cs: Označit "%s" jako nedokončen

en: Minute(s)
cs: Minut(a)

en: Mo
cs: Po

en: Monthly: Recurs every
cs: Měsíčně: Opakuj každý

en: More Options...
cs: Další možnosti...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
cs: Nalezeno několik částí iCalendar; je možné použít pouze jednu vTodo.

en: My Task Lists
cs: Moje seznamy úkolů

en: My Tasks
cs: Moje úkoly

en: Na_me
cs: Ná_zev

en: Name
cs: Název

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nový

en: New Task
cs: Nový úkol

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No delay
cs: Bez odkladu

en: No due date.
cs: Bez termínu dokočení.

en: No end date
cs: Bez dne ukončení

en: No iCalendar data was found.
cs: Nebyla nalezena žádna data v iCalendar.

en: No parent task
cs: Žádný nadřazený úkol

en: No recurrence
cs: Bez opakování

en: No task lists are available to guests.
cs: Žádný seznam úkolů není dostupný pro hosty.

en: No tasks to display
cs: Žádné úkoly k zobrazení

en: None
cs: Žádné

en: Not Completed
cs: Nedokončeno

en: Not Private
cs: Není soukromný

en: Notification
cs: Způsob upozornění

en: Notifications
cs: Způsob upozornění

en: On all shown task lists
cs: Ze všech zobrazených seznamů úkolů

en: On all task lists I have read access to
cs: Ze všech seznamů úkolů, ke kterým mám přístup

en: On my task lists only
cs: Jenom z mých seznamů úkolů

en: Owner
cs: Vlastník

en: P_ri
cs: _Důl

en: Parent task
cs: Nadřazený úkol

en: Priority
cs: Důležitost

en: Private
cs: Soukromný

en: Private Task
cs: Soukromný úkol

en: Private?
cs: Soukromný?

en: Purge completed tasks how often:
cs: Interval mazání dokončených úkolů:

en: Purge completed tasks older than this amount of days.
cs: Mazat dokončené úkoly starší než tento počet dní:

en: Purging %d completed task. | Purging %d completed tasks.
cs[0]: Mažu %d dokončený úkol.
cs[1]: Mažu %d dokončené úkoly.
cs[2]: Mažu %d dokončených úkolů.

en: Quick Task Creation
cs: Rychlé vytvoření úkolu

en: Really delete this task?
cs: Trvale odstranit tento úkol?

en: Recur Until
cs: Opakuj do

en: Recurrence
cs: Opakování

en: Reset
cs: Smazat

en: Return to Search Results
cs: Návrat na výsledky vyhledávání

en: Return to search results
cs: Návrat na výsledky vyhledávání

en: Sa
cs: So

en: Save
cs: Uložit

en: Save Task
cs: Uložit úkol

en: Save and New
cs: Uložit a vytvořit nový

en: Save this search as a Smart List?
cs: Uložit vyhledávání jako virtuální seznam?

en: Saved %s
cs: Uloženo %s

en: Saved %s.
cs: Uloženo %s.

en: Search
cs: Hledat

en: Search In:
cs: Vyhledat v:

en: Search Text:
cs: Hledaný text:

en: Search:
cs: Vyhledat:

en: Search: Results for
cs: Vyhledávání: Výsledky pro dotaz

en: Select the columns that should be shown in the list view:
cs: Vyberte sloupce, které mají být zobrazeny ve výpisu úkolů:

en: Select the export format:
cs: Zvolit formát exportu:

en: Select the file to import:
cs: Vybrat soubor k importování:

en: Select the format of the source file:
cs: Vybrat formát zdrojového souboru:

en: Select the task list(s) to export from:
cs: Vyberte seznam úkolů pro export:

en: Select the task lists that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
cs: Vyberte seznamy úkolů, které mají být používané pro synchronizaci s externími zařízeními:

en: Select the task states to export:
cs: Vyberte stavy úkolů pro export:

en: Set recurrence end date
cs: Datum posledního opakovaní

en: Shared Task Lists
cs: Sdílené seznamy úkolů

en: Show action buttons?
cs: Zobrazit akční tlačítka?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
cs: Zobrazit dokončené, nedokončené nebo všechny úkoly v seznamu úkolů?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
cs: Zobrazit data z jakékoliv jiných aplikací v seznamu úkolů?

en: Show data from other applications or sources.
cs: Zobrazit data z jiných aplikací a zdrojů.

en: Show due dates?
cs: Zobrazit termíny?

en: Show priorities?
cs: Zobrazit důležitost?

en: Show task alarms?
cs: Zobrazit upozornění pro úkoly?

en: Show task list name?
cs: Zobrazit název seznamu úkolů?

en: Smart List Name:
cs: Název virtuálniho seznamu:

en: SmartList Name:
cs: Název virtuálniho seznamu:

en: Sort direction:
cs: Směr třídění:

en: Sort tasks by:
cs: Třídit úkoly podle:

en: Start
cs: Začátek

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Su
cs: Ne

en: Successfully deleted
cs: Úspěšně odstraněno

en: Support separate task lists?
cs: Podporovat samostatné seznamy úkolů?

en: Synchronization Preferences
cs: Nastavení synchronizace

en: System Task List
cs: Systémový seznam úkolů

en: System Task Lists
cs: Systémové seznamy úkolů

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
cs: Systémové seznamy úkolů nemají vlastníka. Upravovat je můžou jenom správcové

en: Tagged with:
cs: Má štítky:

en: Tags
cs: Štítky

en: Task Alarm
cs: Upozornění úkolu

en: Task Alarm?
cs: Upozornění na úkol?

en: Task Defaults
cs: Výchozí vlastnosti

en: Task List
cs: Seznam úkolů

en: Task Name
cs: Název úkolu

en: Task Note
cs: Poznámka úkolu

en: Task Note?
cs: Poznámku úkolu?

en: Task added:
cs: Úkolu přidán:

en: Task deleted:
cs: Úkol smazán:

en: Task description:
cs: Popis úkolu:

en: Task list of %s
cs: Úkoly uživatele %s

en: Task modified:
cs: Úkol změněn:

en: Task not found
cs: Úkol nebyl nalezen

en: Task not found.
cs: Úkol nebyl nalezen.

en: Task successfully deleted
cs: Úkol byl úspěšně smazán

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Tasks Summary
cs: Shrnutí úkolů

en: Tasks from %s
cs: Úkoly od %s

en: Tasks not found
cs: Úkoly nebyly nalezeny

en: Th
cs: Čt

en: The %s file didn't contain any tasks.
cs: Soubor %s neobsahoval žádné úkoly.

en: The current hour
cs: Aktuální hodina

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
cs: Úkol "%s" byl přidán na seznam "%s". Termín jeho dokončení je %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
cs: Úkol "%s" byl přidán do seznamu úkolů "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
cs: Úkol "%s" byl smzazán ze seznamu úkolů "%s".

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
cs: Úkol "%s" ze seznamu "%s" byl upraven.

en: The task list "%s" has been created.
cs: Byl vytvořen seznam úkolů "%s".

en: The task list "%s" has been deleted.
cs: Byl´smazán seznam úkolů "%s".

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
cs: Seznam úkolů "%s" byl přejmenován na "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
cs: Byl uložen seznam úkolů "%s".

en: Then:
cs: A pak dle:

en: There are no tasks matching the current criteria.
cs: Žádné úkoly se neshodují se současným kritériem.

en: There was a problem completing %s: %s
cs: Problém se vyskytl při dokončování %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
cs: Problém se vyskytl při smazávání %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
cs: Problém se vyskytl při ukádání úkolu: %s.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
cs: Nastala chyba při komunikaci s ActiveSync serverem: %s

en: There was an error importing the data: %s
cs: Nastala chyba při importování dat: %s.

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: This file format is not supported.
cs: Tento formát souboru nelze použít.

en: Time
cs: Čas

en: Time:
cs: Čas:

en: Title
cs: Titul

en: Tu
cs: Út

en: Unable to delete task list "%s": %s
cs: Nelze smazat seznam úkolů "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
cs: Definice %s není dostupná.

en: Unable to save task list "%s": %s
cs: Nelze uložit seznam úkolů "%s": %s

en: Unique ID
cs: Unikátní ID

en: Unsupported Content-Type: %s
cs: Nepodporovaný typ obsahu: %s

en: Use custom notification method
cs: Použij jiný způsob upozornění

en: Use default notification method
cs: Použij výchozí způsob upozornění

en: We
cs: St

en: WebDAV/ICS Subscription URL
cs: WebDAV/ICS URL

en: Week(s)
cs: Týden(y)

en: Weekly: Recurs every
cs: Týdně: Opakuj každý

en: What do you want to be the default due time for tasks?
cs: Jaký má být výchozí čas dokončení úkolů?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
cs: Kolik dní do budoucna má být nastaven termín dokončení nově vytvářených úkolů? (0 znamená dnes)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
cs: Mají mít nově vytvářené úkoly ve výchozím nastaven termín dokončení?

en: Which task list should the tasks be added to?
cs: Do kterého seznamu úkolů se mají úkoly uložit?

en: Yearly: Recurs every
cs: Ročně: Opakuj každý

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
cs: Tuto správu jste dostal, protože Váš seznam úkolů je nastaven, aby Vám posílal upomínky na úkoly s nastaveným termínem. Toto nastavení můžete upravit, když %sotevřete seznam úkolů%s a změníte předvolby.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
cs: Přál jste si být upozorněn, když bude přidán nový úkol.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
cs: Přál jste si být upozorněn, když bude smazán nějaký úkol.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
cs: Přál jste si být upozorněn, když bude upraven nějaký úkol.

en: Your default task list:
cs: Výchozí seznam úkolů

en: [none]
cs: [žádný]

en: _All tasks
cs: _Všechny úkoly

en: _Complete
cs: _Dokončit

en: _Completed tasks
cs: _Dokončené úkoly

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Due Date
cs: _Termín

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Future tasks
cs: _Budoucí úkoly

en: _Import/Export
cs: _Importovat/Exportovat

en: _List Tasks
cs: _Seznam úkolů

en: _New Task
cs: _Nový úkol

en: _Quick Add
cs: _Rychlé vytvoření

en: _Search
cs: _Vyhledat

en: _Start Date
cs: Datum _začátku

en: _Task List
cs: _Seznam Úkolů

en: am
cs: dop.

en: and
cs: a

en: and tagged with %s
cs: a má štítek %s

en: at
cs: v

en: by %s
cs: s %s

en: by me
cs: mnou

en: completed
cs: dokončeno

en: day(s)
cs: den(dny)

en: due date within %d days of %s
cs: termín dokončení do %d dní od %s

en: in %s
cs: v %s

en: month(s)
cs: měsíc(e)

en: no due date
cs: bez termínu

en: no parent
cs: žádný nadřazený úkol

en: no start date
cs: bez data začátku

en: no time
cs: bez časového údaje

en: not completed
cs: nedokončeno

en: on the same date
cs: ve stejném dnu

en: on the same weekday
cs: ve stejném týdnu

en: pm
cs: odp.

en: recurrences
cs: opakování

en: tasks
cs: úkoly

en: tasks.csv
cs: ukoly.cvs

en: tasks.ics
cs: ukoly.ics

en: week(s) on:
cs: týden(týdny) v:

en: with
cs: s

en: year(s) on the same date
cs: rok(let) ve stejném datu

en: year(s) on the same day of the year
cs: rok(let) ve stejném dnu

en: year(s) on the same weekday and month of the year
cs: rok(let) ve stejný měsíc a den v týdnu
