nag - en to eu translation catalogue (375 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
eu:  (%s, azpizereginak barne)

en: %d hour
eu: %d ordu

en: %d hour, %d minute
eu: %d ordu, %d minutu

en: %d hour, %d minutes
eu: %d ordu, %d minutu

en: %d hours
eu: %d ordu

en: %d hours, %d minute
eu: %d ordu, %d minutu

en: %d hours, %d minutes
eu: %d ordu, %d minutu

en: %d minute
eu: %d minutu

en: %d minutes
eu: %d minutu

en: %s %s days of %s
eu: %s %s egun / %s

en: %s at %s
eu: %s - %s

en: %s is due in %s
eu: %s, epemuga: %s

en: %s is due now.
eu: %s, epemuga orain.

en: %s is now incomplete.
eu: %s, osatzeke dago orain.

en: %s is still incomplete.
eu: %s osatzeke dago oraindik.

en: %s successfully imported
eu: %s behar bezala inportatu da

en: (highest)
eu: (handiena)

en: (lowest)
eu: (txikiena)

en: A due date is necessary to enable recurrences.
eu: Epemuga bat ezarri behar da erepikapenak gaitzeko.

en: A due date must be set to enable alarms.
eu: Epemuga bat ezarri behar da alarmak gaitzeko.

en: Access denied completing this task.
eu: Zeregin hau osatzeko sarbidea ukatu da.

en: Access denied deleting task
eu: Zeregina ezabatzeko sarbidea ukatu da

en: Access denied deleting task.
eu: Zeregina ezabatzeko sarbidea ukatu da.

en: Access denied deleting task: %s
eu: Zeregin hau ezabatzeko sarbidea ukatu da: %s

en: Access denied editing task.
eu: Zeregina editatzeko sarbidea ukatu da.

en: Access denied editing task: %s
eu: Zeregina editatzeko sarbidea ukatu da: %s

en: Access denied moving the task to this task list.
eu: Zeregin hau zeregin-zerrendara eramateko sarbidea ukatu da.

en: Access denied removing task from this task list.
eu: Zeregina zeregin-zerrendatik kentzeko sarbidea ukatu da.

en: Access denied saving task to this task list.
eu: Zeregin-zerrenda honetan zeregina gordetzeko sarbidea ukatu da.

en: Access denied saving task: %s
eu: Zeregina gordetzeko sarbidea ukatu da: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
eu[0]: %d zeregin gehitu da
eu[1]: %d zeregin gehitu dira

en: Alarm
eu: Alarma

en: All
eu: Denak

en: All Tasks
eu: Zeregin guztiak

en: All completed tasks older than %d days will be permanently deleted.
eu: %d egun baino gehiago dituzten zeregin osatugabe guztiak betiko ezabatuko dira.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
eu: Egoera guztiak kendu zaizkie ActiveSync gailuei. Zerbitzarira konektatzen diren hurrengo aldian berriro sinkronizatuko dira.

en: All tasks
eu: Zeregin guztiak

en: Always show completed and future tasks?
eu: Erakutsi beti zeregin osatugabeak eta etorkizunekoak?

en: Always show overdue tasks?
eu: Erakutsi beti atzeratutako zereginak?

en: An alarm must be set to specify a notification method
eu: Alarma bat ezarri behar da jakinarazpen-metodo bat zehazteko

en: Ascending
eu: Gorantz

en: Assignee
eu: Esleipen-hartzailea

en: Block title
eu: Bloke-izenburua

en: CalDAV Account URL
eu: CalDAV kontuaren URLa

en: CalDAV Subscription URL
eu: CalDAV harpidetzaren URLa

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Cancel
eu: Utzi

en: Cannot add tasks to smart lists.
eu: Ezin zaie zereginik gehitu zerrenda adimendunei.

en: Change Permissions
eu: Aldatu baimenak

en: Change your task sorting and display preferences.
eu: Aldatu zereginak ordenatzeko eta bistaratzeko hobespenak.

en: Changed alarm from %s to %s
eu: Alarma aldatu da: %s --> %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
eu: Esleipen-hartzailea aldatu da: "%s" --> "%s"

en: Changed completion from %s to %s
eu: Osatzea aldatu da: %s --> %s

en: Changed description
eu: Azalpena aldatu da

en: Changed due date from %s to %s
eu: Epemuga aldatu da: %s --> %s

en: Changed estimate from %s to %s
eu: Aurreikuspena aldatu da: %s --> %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
eu: Izena aldatu da: "%s" --> "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
eu: Zeregin gurasoa aldatu da: "%s" --> "%s"

en: Changed priority from %s to %s
eu: Lehentasuna aldatu da: %s --> %s

en: Changed start date from %s to %s
eu: Hasiera-data aldatu da: %s --> %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
eu: Zeregin-zerrenda aldatu da: "%s" --> "%s"

en: Changes made for this task:
eu: Zeregin honentzat egindako aldaketak:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
eu: Aukeratu nola jaso nahi dituzun alarmadun zereginen abisuak:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
eu: Aukeratu zeregin berri, editatu eta ezabatuen berri jaso nahi duzun posta elektroniko bidez:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
eu: Aukeratu zereginen aldaketen eta alarmen berri jaso nahi duzun

en: Choose the task lists to use for synchronization with external devices.
eu: Aukeratu kanpoko gailuekin sinkronizatzeko erabiliko diren zeregin-zerrendak.

en: Choose your default task list.
eu: Aukeratu zeregin-zerrenda lehenetsia

en: Click or copy this URL to display this task list
eu: Egin klik edo kopiatu URLa, zeregin-zerrenda hau bistaratzeko

en: Close
eu: Itxi

en: Close Search
eu: Itxi bilaketa

en: Color
eu: Kolorea

en: Complete "%s"
eu: "%s" osatua

en: Complete tasks
eu: Zeregin osatuak

en: Completed
eu: Osatua

en: Completed %s.
eu: %s osatu da.

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
eu: Osatutako zeregin gurasoa, markatu osatugabe gisa lehendabizi

en: Completed tasks
eu: Zeregin osatuak

en: Completed?
eu: Osatuta?

en: Completion Date
eu: Osatze-data

en: Completion Status
eu: Osatze-egoera

en: Connection failed: %s
eu: Konexioak huts egin du: %s

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to all your task lists
eu: Kopiatu ondorengo URLa CalDAV bezeroan zeregin-zerrenda guztietara harpidetzeko

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to this task list
eu: Kopiatu ondorengo URLa CalDAV bezeroan zeregin-zerrenda honetara harpidetzeko

en: Copy this URL to a WebDAV or ICS client to subscribe to this task list
eu: Kopiatu ondorengo URLa WebDAV edo ICS bezeroan zeregin-zerrenda honetara harpidetzeko

en: Create
eu: Sortu

en: Create Subtask
eu: Sortu azpizeregina

en: Create Task List
eu: Sortu zeregin-zerrenda

en: Create a new System Task List
eu: Sortu sistemaren zeregin-zerrenda berria

en: Create a new Task List
eu: Sortu zeregin-zerrenda berria

en: Created
eu: Sortze-data

en: Daily: Recurs every
eu: Egunero: Errepikatu

en: Date
eu: Data

en: Date and time:
eu: Data eta ordua:

en: Date:
eu: Data:

en: Day(s)
eu: egunez behin

en: Default Task List
eu: Zeregin-zerrenda lehenetsia

en: Defaults for new tasks
eu: Zeregin berrien lehenespenak.

en: Delay Start Until
eu: Hasi egunero data hau arte:

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete %s
eu: Ezabatu %s

en: Delete Smart List
eu: Ezabatu zerrenda adimenduna

en: Delete behaviour
eu: Ezabatu portaera

en: Deleted %s.
eu: %s ezabatu da.

en: Deleting Tasks
eu: Zereginak ezabatzen

en: Deleting entire task lists is not supported.
eu: Ez da onartzen zeregin-zerrenda osoak ezabatzea.

en: Descending
eu: Beherantz

en: Description
eu: Azalpena

en: Description:
eu: Azalpena:

en: Display Preferences
eu: Bistaratzeko hobespenak

en: Display URL
eu: Bistaratu URLa

en: Do you want to confirm deleting entries?
eu: Sarrerak ezabatzea berretsi nahi duzu?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
eu: Ez bidali jakinarazpenik zeregina gehitu, aldatu edo ezabatzen dudanean?

en: Due By
eu: Epemuga

en: Due Date
eu: Epemuga

en: Due date specified.
eu: Epemuga zehaztuta.

en: Due date:
eu: Epemuga:

en: E.g., Is due within 2 days of today
eu: Adib.: Gaurtik hasi eta hurrengo 2 egunetan egin behar da

en: Edit "%s"
eu: Editatu "%s"

en: Edit %s
eu: Editatu %s

en: Edit Task
eu: Editatu zeregina

en: Edit: %s
eu: Editatu: %s

en: Editing Smart List "%s"
eu: "%s" zerrenda adimenduna editatzea

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday". Tags may be added by prefixing them with the "#" character.
eu: Sartu zeregin bat lerroko. Sortu zeregin umeak zeregin gurasoaren azpian koska batekin jarriz. Sartu honelako epemugak: "autoa bihar", "jaso autoa tailerretik ostegun arratsaldean"... Etiketak gehi daitezke "#" karakterea aurretik jarrita.

en: Error deleting task: %s
eu: Errorea zeregina ezabatzean: %s

en: Estimate
eu: Estimazioa

en: Estimated Time
eu: Aurreikusitako ordua

en: Export
eu: Esportatu

en: Export Tasks
eu: Esportatu zereginak

en: External Data
eu: Kanpoko datuak

en: Fr
eu: Or

en: Future tasks
eu: Etorkizuneko zereginak

en: General
eu: Orokorra

en: General Preferences
eu: Hobespen orokorrak

en: Highest
eu: Handiena

en: Hour(s)
eu: orduz behin

en: Import Tasks, Step %d
eu: Inportatu zereginak, %d. urratsa

en: Import/Export Tasks
eu: Inportatu/Esportatu zereginak

en: Incom_plete tasks
eu: Zeregin osatu_gabeak

en: Incomplete
eu: Osatugabeak

en: Incomplete sub tasks, complete them first
eu: Azpizeregin osatugabeak osatu lehendabizi

en: Incomplete tasks
eu: Zeregin osatugabeak

en: Invalid task list file requested.
eu: Zeregin-zerrendaren fitxategi baliogabea eskatu da.

en: Invalid task list name supplied.
eu: Zeregin-zerrendaren izen baliogabea eman da.

en: Invalid task list requested.
eu: Zeregin-zerrenda baliogabea eskatu da.

en: Is due within
eu: Igarotakoan

en: Last Modified
eu: Azken aldaketa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Lowest
eu: Txikiena

en: Mark "%s" as incomplete
eu: Markatu "%s" osatugabe gisa

en: Maximum Number of Tasks
eu: Gehieneko zeregin kopurua

en: Minute(s)
eu: minutuz behin

en: Missing required task id
eu: Beharrezko zeregin IDa falta da

en: Missing required task list
eu: Beharrezko zeregin-zerrenda falta da

en: Missing valid search criteria
eu: Bilatzeko irizpide baliozkoa falta da:

en: Mo
eu: Al

en: Monthly: Recurs every
eu: Hilero: Errepikatu

en: More Options...
eu: Aukera gehiago...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
eu: iCalendar osagai bat baino gehiago aurkitu dira; vTodo bakarra onartzen da.

en: Must complete all children tasks.
eu: Azpizeregin guztiak osatu behar dira.

en: My Task Lists
eu: Nire zeregin-zerrendak

en: My Tasks
eu: Nire zereginak

en: Na_me
eu: Iz_ena

en: Name
eu: Izena

en: Never
eu: Inoiz ez

en: New
eu: Berria

en: New Task
eu: Zeregin berria

en: Next
eu: Hurrengoa

en: No
eu: Ez

en: No delay
eu: Atzerapenik ez

en: No due date.
eu: Ez dago epemugarik.

en: No end date
eu: Ez dago amaiera-datarik

en: No iCalendar data was found.
eu: Ez da aurkitu iCalendar daturik.

en: No parent task
eu: Zeregin gurasorik ez

en: No recurrence
eu: Errepikapenik ez

en: No task lists are available to guests.
eu: Ez dago zeregin-zerrendarik erabilgarri gonbidatuentzat.

en: No tasks have been added.
eu: Ez da zereginik gehitu.

en: No tasks match
eu: Ez dago bat datorren zereginik

en: No tasks to display
eu: Ez dago zereginik bistaratzeko

en: None
eu: Bat ere ez

en: Not Completed
eu: Ez da osatu

en: Not Private
eu: Ez pribatua

en: Not configured
eu: Ez da konfiguratu

en: Notification
eu: Jakinarazpena

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: On all shown task lists
eu: Erakutsitako zeregin-zerrenda guztietan

en: On all task lists I have read access to
eu: Irakurtzeko baimena daukadan zeregin-zerrenda guztietan

en: On my task lists only
eu: Nire zeregin-zerrendetan bakarrik

en: Owner
eu: Jabea

en: P_ri
eu: _Lehentasuna

en: Parent task
eu: Zeregin gurasoa

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Private
eu: Pribatua

en: Private Task
eu: Zeregin pribatua

en: Private?
eu: Pribatua?

en: Purge completed tasks how often:
eu: Zeregin osatugabeak betiko borratzeko maiztasuna:

en: Purge completed tasks older than this amount of days.
eu: Betiko borratu egun kopuru hau baino gehiagoko zeregin osatugabeak.

en: Purging %d completed task. | Purging %d completed tasks.
eu[0]: Osatutako %d zeregin betiko borratzen.
eu[1]: Osatutako %d zeregin betiko borratzen.

en: Quick Task Creation
eu: Zeregin-sorrera bizkorra

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
eu: Ziur zaude "%s" zeregin-zerrenda ezabatu nahi duzula? Ezingo da desegin, eta zeregin-zerrenda honetako datu guztiak betiko kenduko dira.

en: Really delete this task?
eu: Ziur zaude zeregin hau ezabatu nahi duzula?

en: Recur Until
eu: Noiz arte errepikatu

en: Recurrence
eu: Errepikapena

en: Remove from search
eu: Kendu bilaketatik

en: Reset
eu: Berrezarri

en: Return to Search Results
eu: Itzuli bilaketaren emaitzetara

en: Return to search results
eu: Itzuli bilaketaren emaitzetara

en: Sa
eu: Lr

en: Save
eu: Gorde

en: Save Task
eu: Gorde zeregina

en: Save and New
eu: Gorde eta berria

en: Save this search as a Smart List?
eu: Gorde bilaketa hau zerrenda adimendun gisa?

en: Saved %s
eu: Gorde da %s

en: Saved %s.
eu: Gorde %s.

en: Search
eu: Bilatu

en: Search In:
eu: Bilatu hemen:

en: Search Text:
eu: Bilatzeko testua:

en: Search:
eu: Bilatu:

en: Search: Results for
eu: Bilaketa: honen emaitzak

en: Select the columns that should be shown in the list view:
eu: Hautatu zerrenda-ikuspegian erakusteko zutabeak:

en: Select the export format:
eu: Hautatu esportatzeko formatua:

en: Select the file to import:
eu: Hautatu inportatzeko fitxategia:

en: Select the format of the source file:
eu: Hautatu iturburu-fitxategiaren formatua:

en: Select the task list(s) to export from:
eu: Hautatu zein zeregin-zerrendatatik esportatuko den:

en: Select the task lists that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
eu: Hautatu zeregin-zerrenda lehenetsiaz gainera kanpoko gailuekin sinkronizatzeko erabiliko diren beste zeregin-zerrendak:

en: Select the task states to export:
eu: Hautatu esportatzeko zeregin-egoerak:

en: Set recurrence end date
eu: Ezarri errepikapenaren amaiera-data

en: Shared Task Lists
eu: Zeregin-zerrenda partekatuak

en: Show action buttons?
eu: Erakutsi ekintza-botoiak?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
eu: Erakutsi osatutako zereginak, osatugabeak edo guztiak zeregin-zerrendan?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
eu: Erakutsi beste aplikazio hauen datuak zeregin-zerrendan?

en: Show data from other applications or sources.
eu: Erakutsi beste aplikazio edo iturburu batzuetako datuak.

en: Show due dates?
eu: Erakutsi epemugak?

en: Show priorities?
eu: Erakutsi lehentasunak?

en: Show task alarms?
eu: Erakutsi zeregin-alarmak?

en: Show task list name?
eu: Erakutsi zeregin-zerrendaren izena?

en: Show tasks from these task lists
eu: Erakutsi zeregin-zerrenda hauetako zereginak

en: Smart List Name:
eu: Zerrenda adimendunaren izena:

en: Smart List deleted successfully
eu: Zerrenda adimenduna behar bezala ezabatu da

en: SmartList Name:
eu: Zerrenda adimendunaren izena:

en: Sort direction:
eu: Ordenatzeko noranzkoa:

en: Sort tasks by:
eu: Ordenatu zereginak honen arabera:

en: Start
eu: Hasiera

en: Start Date
eu: Hasiera-data

en: Start date specified.
eu: Hasiera-data zehaztuta.

en: Su
eu: Ig

en: Sub tasks exist, delete them first
eu: Azpizereginak daude, beraz, ezabatu hauek lehendabizi

en: Successfully deleted
eu: Beha bezala ezabatuta

en: Support separate task lists?
eu: Zeregin-zerrenda desberdinak onartu?

en: Synchronization Preferences
eu: Sinkronizazio-hobespenak

en: System
eu: Sistema

en: System Task List
eu: Sistemaren zeregin-zerrenda

en: System Task Lists
eu: Sistemaren zeregin-zerrendak

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
eu: Sistemaren zeregin-zerrendek ez daukate jaberik. Administratzaileek bakarrik alda ditzakete zeregin-zerrenda horien ezarpenak eta baimenak.

en: Tagged with:
eu: Honekin etiketatua:

en: Tags
eu: Etiketak

en: Task Alarm
eu: Zeregin-alarma

en: Task Alarm?
eu: Zeregin-alarma?

en: Task Defaults
eu: Zeregin-lehenespenak

en: Task List
eu: Zeregin-zerrenda

en: Task List and Share Preferences
eu: Zeregin-zerrendaren hobespenak eta partekatzeko hobespenak

en: Task Name
eu: Zeregin-izena

en: Task Note
eu: Zeregin-oharra

en: Task Note?
eu: Zeregin-oharra?

en: Task added:
eu: Zeregina gehituta:

en: Task deleted:
eu: Zeregina ezabatuta:

en: Task description:
eu: Zeregin-azalpena:

en: Task list does not exist or no permission to delete
eu: Zeregin-zerrenda ez dago, edo ezabatzeko baimenik ez dago

en: Task list does not exist or no permission to edit
eu: Zeregin-zerrenda ez dago, edo editatzeko baimenik ez dago

en: Task list of %s
eu: %s(r)en zeregin-zerrenda

en: Task modified:
eu: Zeregina aldatuta:

en: Task not found
eu: Zeregina ez da aurkitu

en: Task not found.
eu: Zeregina ez da aurkitu.

en: Task successfully deleted
eu: Zeregina behar bezala ezabatu da.

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Tasks Summary
eu: Zeregin-laburpena

en: Tasks from %s
eu: Hemengo zeregina: %s

en: Tasks not found
eu: Zereginak ez dira aurkitu

en: Th
eu: Og

en: The %s file didn't contain any tasks.
eu: %s fitxategiak ez dauka zereginik.

en: The Tasks backend is not currently available.
eu: Zereginen euskarri-modulua ez dago erabilgarri une honetan.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
eu: Zereginen euskarri-modulua ez dago erabilgarri une honetan: %s

en: The current hour
eu: Uneko ordua

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
eu: "%s" zeregina gehitu da "%s" zeregin-zerrendan, epemuga honekin: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
eu: "%s" zeregina gehitu da "%s" zeregin-zerrendan.

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
eu: "%s" zeregina ezabatu da "%s" zeregin-zerrendatik.

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
eu: "%s" zeregina editatu da "%s" zeregin-zerrendan.

en: The task list "%s" has been created.
eu: "%s" zeregin-zerrenda sortu da.

en: The task list "%s" has been deleted.
eu: "%s" zeregin-zerrenda ezabatu da.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
eu: "%s" zeregin-zerrendari izena aldatu zaio: "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
eu: "%s" zeregin-zerrenda gorde da.

en: Then:
eu: Ondoren honen arabera:

en: There are no tasks matching the current criteria.
eu: Ez dago uneko irizpideak betetzen dituen zereginik.

en: There was a problem completing %s: %s
eu: Arazo bat gertatu da "%s" osatzean: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
eu: Arazo bat gertatu da %s ezabatzean: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
eu: Arazo bat gertatu da zeregina gordetzean: %s.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
eu: Errore bat gertatu da ActiveSync zerbitzariarekin komunikatzean: %s

en: There was an error importing the data: %s
eu: Errore bat gertatu da datuak inportatzean: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
eu: Errore bat gertatu da iCalendar datuak inportatzean.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
eu: Errore bat gertatu da %s(r)en zereginak kentzean. Xehetasunak erregistratu dira.

en: This file format is not supported.
eu: Fitxategi-formatu hau ez da onartzen.

en: Time
eu: Ordua

en: Time:
eu: Ordua:

en: Title
eu: Izenburua

en: Tu
eu: Ar

en: Turned privacy off
eu: Pribatutasuna desaktibatuta

en: Turned privacy on
eu: Pribatutasuna aktibatuta

en: Unable to delete task list "%s": %s
eu: Ezin da ezabatu "%s" zeregin-zerrenda: %s

en: Unable to load the definition of %s.
eu: Ezin da %s(r)en definizioa kargatu.

en: Unable to save task list "%s": %s
eu: Ezin da gorde "%s" zeregin-zerrenda: %s

en: Unique ID
eu: ID bakarra

en: Unsupported Content-Type: %s
eu: Eduki mota hau ez da onartzen: %s

en: Use custom notification method
eu: Erabili jakinarazpen-metodo pertsonalizatua

en: Use default notification method
eu: Erabili jakinarazpen-metodo lehenetsia

en: We
eu: Az

en: We would like to remind you of this due task.
eu: Zeregin osatugabe hau gogorarazi nahi dizugu.

en: WebDAV/ICS Subscription URL
eu: WebDAV/ICS harpidetzaren URLa

en: Week(s)
eu: astez behin

en: Weekly: Recurs every
eu: Astero: Errepikatu

en: What do you want to be the default due time for tasks?
eu: Zein nahi duzu izatea zereginak osatzeko ordu lehenetsia?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
eu: Zeregin berri bat sortzean, zenbat egun igaro behar dira epemuga lehenetsirako (0 balioak gaur esan nahi du)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
eu: Zeregin berri bat sortzean, epemuga bat izan behar du lehenespenez?

en: Which task list should the tasks be added to?
eu: Zein zeregin-zerrendatan gehituko dira zereginak?

en: Yearly: Recurs every
eu: Urtero: Errepikatu

en: You are not allowed to change this task list.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin-zerrenda hau aldatzeko.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
eu: Ez daukazu baimenik %d zeregin baino gehiago sortzeko.

en: You are not allowed to delete this task list.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin-zerrenda hau ezabatzeko.

en: You are not allowed to delete this task.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin hau ezabatzeko.

en: You are not allowed to retrieve this task list.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin-zerrenda hau eskuratzeko.

en: You are not allowed to see this task list.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin-zerrenda hau ikusteko.

en: You do not have permission to view this task list.
eu: Ez daukazu baimenik zeregin-zerrenda hau ikusteko.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
eu: Zeregin-zerrenda osatzeke dauden zeregin alarmadunen abisuak bidaltzeko konfiguratuta daukazulako jaso duzu mezu hau. Ezarpen hori aldatu nahi izanez gero, %shasi saioa zeregin-zerrendan%s eta aldatu hobespenak.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
eu: Zure zeregin-zerrendetan zereginak gehitzean horren berri ematea eskatu zenuen.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
eu: Zure zeregin-zerrendetatik zereginak ezabatzean horren berri ematea eskatu zenuen.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
eu: Zure zeregin-zerrendetan zereginak editatzean horren berri ematea eskatu zenuen.

en: Your default task list:
eu: Zeregin-zerrenda lehenetsia:

en: [none]
eu: [bat ere ez]

en: _All tasks
eu: Ze_regin guztiak

en: _Complete
eu: _Osatuta

en: _Completed tasks
eu: Buru_tutako zereginak

en: _Delete
eu: Eza_batu

en: _Due Date
eu: _Epemuga

en: _Edit
eu: E_ditatu

en: _Future tasks
eu: E_torkizuneko zereginak

en: _Import/Export
eu: _Inportatu/Esportatu

en: _List Tasks
eu: Zerre_ndatu zereginak

en: _New Task
eu: _Berria

en: _Quick Add
eu: _Gehitze bizkorra

en: _Search
eu: _Bilatu

en: _Start Date
eu: _Hasiera-data

en: _Task List
eu: Z_eregin-zerrenda

en: and
eu: eta

en: and tagged with %s
eu: eta %s(r)ekin etiketatua

en: at
eu: -

en: by %s
eu: - %s

en: by me
eu: nik

en: completed
eu: osatuta

en: day(s)
eu: egun

en: due date within %d days of %s
eu: epemuga %d egun barru (%s)

en: in %s
eu: hemen: %s

en: month(s)
eu: hilabetez

en: no due date
eu: epemugarik ez

en: no parent
eu: gurasorik ez

en: no start date
eu: hasiera-datarik ez

en: no time
eu: ordurik ez

en: not completed
eu: osatu gabe

en: on the same date
eu: egun berean

en: on the same weekday
eu: astegun berean

en: recurrences
eu: gertaldi

en: tasks
eu: zereginak

en: week(s) on:
eu: astez behin, eguna:

en: with
eu: honekin

en: year(s) on the same date
eu: urtez data berean

en: year(s) on the same day of the year
eu: urtez urteko egun berean

en: year(s) on the same weekday and month of the year
eu: urtez urteko astegun eta hilabete berean
