Nag 3.0-cvs - en to fi translation catalogue (332 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
fi:  (%s sisältäen alitehtävät)

en: %d hour
fi: %d tunti

en: %d hour, %d minute
fi: %d tunti, %d minuutti

en: %d hour, %d minutes
fi: %d tunti, %d minuuttia

en: %d hours
fi: %d tuntia

en: %d hours, %d minute
fi: %d tuntia, %d minuutti

en: %d hours, %d minutes
fi: %d tuntia, %d minuuttia

en: %d minute
fi: %d minuutti

en: %d minutes
fi: %d minuuttia

en: %s %s days of %s
fi: %s %s päivää %s

en: %s at %s
fi: %s %s

en: %s is due in %s
fi: %s pitäisi valmistua %s

en: %s is due now.
fi: %s pitäisi olla valmis nyt.

en: %s is now incomplete.
fi: %s on nyt kesken.

en: %s successfully imported
fi: %s tuonti onnistui.

en: (highest)
fi: (korkein)

en: (lowest)
fi: (matalin)

en: A due date must be set to enable alarms.
fi: Valmistumispäyväys pitää olla asetettuna, jotta voi käyttää hälytyksiä.

en: Access denied completing this task.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia muuttaa tehtävää valmiiksi.

en: Access denied deleting task.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia poistaa tehtävää.

en: Access denied deleting task: %s
fi: Sinulla ei ole oikeutta poistaa tehtävää: %s

en: Access denied editing task.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia muokata tehtävää.

en: Access denied editing task: %s
fi: Sinulla ei ole muokata tehtävää: %s

en: Access denied moving the task to this task list.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia siirtää tätä tehtävälistaa.

en: Access denied removing task from this task list.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia poistaa tehtävää tästä tehtävälistasta.

en: Access denied saving task to this task list.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia tallentaa tähän tehtävälistaan.

en: Access denied saving task: %s
fi: Sinulla ei ole oikeuksia tallentaa tehtävää: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
fi[0]: Lisättiin %d tehtävä
fi[1]: Lisättiin %d tehtävää

en: Alarm
fi: Hälytys

en: All
fi: Kaikki

en: All Tasks
fi: Kaikki tehtävät

en: All completed tasks older than %d days will be permanently deleted.
fi: Kaikki valmistuneet %d päivää vanhemmat tehtävät poistetaan lopullisesti.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
fi: Kaikki ActiveSync laitteidesi tilatiedot on nyt poistettu. Laitteet yrittävät synkronoida uudelleen kun ne seuraavan kerran ottavat yhteyttä palvelimeen.

en: All tasks
fi: Kaikki tehtävät

en: Always show completed and future tasks?
fi: Näytetäänkö aina valmistuneet ja tulevat tehtävät?

en: Always show overdue tasks?
fi: Näytetäänkö aina myöhästyneet tehtävät?

en: An alarm must be set to specify a notification method
fi: Hälytys pitää asettaa määriteltyyn ilmoitustapaan

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Assignee
fi: Määrätty

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Cannot add tasks to smart lists.
fi: Ei voida lisätä tehtävää älylistaan.

en: Change Permissions
fi: Muuta oikeuksia

en: Change your task sorting and display preferences.
fi: Voit muuttaa tehtävien järjestely- ja näyttöasetuksia.

en: Changed alarm from %s to %s
fi: Muutettiin hälytys %s - %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
fi: Muutettiin määrääjä "%s" - "%s"

en: Changed completion from %s to %s
fi: Muutettiin valmistuminen "%s" - "%s"

en: Changed description
fi: Muutettiin kuvausta

en: Changed due date from %s to %s
fi: Muutettiin valmistumispäiväys "%s" - "%s"

en: Changed estimate from %s to %s
fi: Muutettiin arvio "%s" - "%s"

en: Changed name from "%s" to "%s"
fi: Muutettiin nimi "%s" - "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
fi: Muutettiin ylitehtävä "%s" - "%s"

en: Changed priority from %s to %s
fi: Muutettiin prioriteetti "%s" - "%s"

en: Changed start date from %s to %s
fi: Muutettiin aloituspäiväys %s - %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
fi: Muutettiin tehtävälistaa "%s" - "%s".

en: Changes made for this task:
fi: Tähän tehtävään tehdyt muutokset:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
fi: Valitse miten haluat saada muistutukset tehtäviin liitetyistä hälytyksistä:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
fi: Valitse haluatko saada ilmoituksia uusista, muokatuista tai poistetuista tehtävistä sähköpostitse:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
fi: Valitse haluatko saada ilmoituksia uusista, muokatuista tai poistetuista tehtävistä.

en: Choose the task lists to use for synchronization with external devices.
fi: Valitse mitä tehtävälistoja käytetään synkronointiin ulkoisten laitteiden kanssa.

en: Choose your default task list.
fi: Voit valita oletustehtävälistasi.

en: Click or copy this URL to display this task list
fi: Napsauta tai kopioi tämä URL nähdäksesi tämän tehtävälistan

en: Close
fi: Sulje

en: Close Search
fi: Sulje haku

en: Color
fi: Väri

en: Complete "%s"
fi: Valmistunut "%s"

en: Complete Task
fi: Suorita tehtävä

en: Complete tasks
fi: Suorita tehtävät

en: Completed
fi: Suoritettu

en: Completed %s.
fi: Suoritettiin %s.

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
fi: Valmistunut ylätehtävä, merkitse sen tila ensin keskeneräiseksi

en: Completed tasks
fi: Suoritetut tehtävät

en: Completed?
fi: Suoritettu?

en: Completion Date
fi: Valmistumispäivämäärä

en: Completion Status
fi: Valmistumisen tila

en: Connection failed: %s
fi: Yhteys epäonnistui: %s

en: Create
fi: Luo

en: Create Task List
fi: Luo tehtävälista

en: Create a new Task List
fi: Luo uusi tehtävälista

en: Created
fi: Luotu

en: Date
fi: Päiväys

en: Date and time:
fi: Päiväys ja aika:

en: Date:
fi: Päiväys:

en: Day(s)
fi: Päiviä

en: Default Task List
fi: Oletustehtävälista

en: Defaults for new tasks
fi: Oletukset uudelle tehtävälistalle

en: Delay Start Until
fi: Viivästä aloitusta kunnes

en: Delete
fi: Poista

en: Delete %s
fi: Poista %s

en: Delete Confirmation
fi: Poiston varmistus

en: Delete Smart List
fi: Poista Älylista

en: Delete button behaviour
fi: Poista painikkeen toiminta

en: Deleted %s.
fi: Poistettiin %s.

en: Deleting entire tasklists is not supported.
fi: Koko tehtävälistan poistaminen ei ole tuettu.

en: Descending
fi: Laskeva

en: Description
fi: Kuvaus

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: Display Preferences
fi: Näkymän asetukset

en: Display URL
fi: Näytä URL

en: Do you want to confirm deleting entries?
fi: Haluatko varmistuksen poistettavista merkinnöistä?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
fi: Älä lähetä minulle ilmoituksia, jos olen lisännyt, muuttanut tai poistanut tehtäviä?

en: Due By
fi: Valmiina viimeistään

en: Due Date
fi: Valmistumispäivämäärä

en: Due date specified.
fi: Valmistumispäivämäärää ei ole määritelty

en: Due date:
fi: Valmistumispäivämäärä:

en: E.g., Is due within 2 days of today
fi: Esim. on valmis kahden päivän päästä

en: Edit "%s"
fi: Muokkaa "%s"

en: Edit %s
fi: Muokkaa %s

en: Edit Task
fi: Muokkaa tehtävää

en: Edit criteria
fi: Muokkaa kriteeriä

en: Edit: %s
fi: Muokkaa %s

en: Editing Smart List "%s"
fi: Muokkaa älylistaa "%s"

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday". Tags may be added by prefixing them with the "#" character.
fi: Anna yksi tehtävä rivillä. Voit luoda alitehtäviä sisentämällä niitä verratuna niiden yllä oleviin tehtääviin. Voit myös valmistuspäiväyksiä muodossa "imuroi huomenna" tai "käy kaupassa ensi torstaina".

en: Error deleting task: %s
fi: Tapahtui virhe poistettaessa tehtävää: %s

en: Estimate
fi: Arvio

en: Estimated Time
fi: Arvioitu aika

en: Export
fi: Vie

en: Export Tasks
fi: Vie tehtävät

en: External Data
fi: Ulkopuolista tietoa

en: Future tasks
fi: Tulevat tehtävät

en: General Preferences
fi: Yleisest asetukset

en: Highest
fi: Korkein

en: Hour(s)
fi: Tuntia

en: Import Tasks, Step %d
fi: Tehtävien tuonti, askel %d

en: Import/Export Tasks
fi: Tuo/Vie tehtävät

en: Incom_plete tasks
fi: Keske_neräiset tehtävät

en: Incomplete
fi: Keskeneräiset

en: Incomplete sub tasks, complete them first
fi: Keskeneräisiä alitehtäviä, suorita ne ensin valmiiksi

en: Incomplete tasks
fi: Keskeneräiset tehtävät

en: Invalid tasklist file requested.
fi: Pyydetty tehtävälistatiedosto on kelvoton.

en: Invalid tasklist name supplied.
fi: Tehtävälistan nimi on epäkelpo.

en: Invalid tasklist requested.
fi: Pyydetty tehtävälista on epäkelpo.

en: Is due within
fi: On valmistumassa

en: Last Modified
fi: Muokattu viimeksi

en: Lists
fi: Listat

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Lowest
fi: Matalin

en: Mark "%s" as incomplete
fi: Merkitse "%s" keskeneräiseksi

en: Mark as incomplete
fi: Merkitse keskeneräiseksi

en: Maximum Number of Tasks
fi: Tehtävien enimmäismäärä

en: Minute(s)
fi: Minuuttia

en: Missing required task id
fi: Puuttuu pakollinen tapahtuma id

en: Missing required tasklist
fi: Puuttuu pakollinen tehtävälista

en: Missing valid search criteria
fi: Puuttuu kelvollinen hakukriteeri

en: More Options...
fi: Lisää asetuksia...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
fi: Löytyi useita iCalendar komponentteja. vai yksi vTodo on tuettu.

en: My Task Lists
fi: Omat tehtävälistani

en: My Tasks
fi: Oma tehtävälistani

en: Na_me
fi: Ni_mi

en: Name
fi: Nimi

en: Never
fi: Ei koskaan

en: New
fi: Uusi

en: New Task
fi: Uusi tehtävä

en: Next
fi: Seuraava

en: No
fi: Ei

en: No delay
fi: Ei viivettä

en: No due date.
fi: Ei valmistumispäivämäärää.

en: No iCalendar data was found.
fi: Ei löytynyt iCalendar tietoja.

en: No parent task
fi: Ei ylempiä tehtävät

en: No task lists are available to guests.
fi: Vierailijoille ei ole sallittu ainuttakaan tehtävälistaa.

en: No tasks have been added.
fi: Tehtävieä ei ole lisätty.

en: No tasks match
fi: Ei täsmääviä tehtäviä

en: No tasks to display
fi: Ei tehtäviä näytettäväksi

en: None
fi: Ei mitään

en: Not Completed
fi: Ei suoritettu

en: Not Private
fi: Ei yksityinen

en: Not configured
fi: Ei asennettu.

en: Notification
fi: Ilmoitus

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: On all shown task lists
fi: Kaikille näkyville tehtävälistoille

en: On all task lists I have read access to
fi: Kaikille tehtävälistoille, joihin minulla on lukuoikeus

en: On my task lists only
fi: Vain omassa tehtävälistassani

en: Owner
fi: Omistaja

en: Parent task
fi: Ylätehtävä

en: Priority
fi: Prioriteetti

en: Private
fi: Yksityinen

en: Private Task
fi: Yksityinen tehtävä

en: Private?
fi: Yksityinen?

en: Purge completed tasks how often:
fi: Kuinka usein Poistetaan valmistuneet tehtävät:

en: Purge completed tasks older than this amount of days.
fi: Poistetaan lopullisesti kaikki tätä päivää vanhemmat valmistuneet tehtävät.

en: Purging %d completed task. | Purging %d completed tasks.
fi[0]: Poistettiin %d valmistunut tehtävä.
fi[1]: Poistettiin %d valmistunutta tehtävää.

en: Quick Task Creation
fi: Tehtävien pikaluonti

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
fi: Haluatko poistaa tehtävälistan "%s"? Tämä operaatio on peruuttamaton ja kaikki tiedot tällä tehtävälistalla poistuvat lopullisesti.

en: Really delete this task?
fi: Poistetaanko tämä tehtävä?

en: Remove from search
fi: Poista hausta

en: Reset
fi: Tyhjennä

en: Save
fi: Tallenna

en: Save Task
fi: Tallenna tehtävä

en: Save and New
fi: Tallenna ja uusi

en: Save this search as a Smart List?
fi: Tallenna tämä haku älylistaksi?

en: Saved %s
fi: Tallennettiin %s

en: Saved %s.
fi: Tallennettiin %s.

en: Search
fi: Haku

en: Search In:
fi: Hae lähteestä:

en: Search Text:
fi: Hae tekstiä:

en: Search:
fi: Haku:

en: Search: Results for
fi: Haku: Tulokset -

en: Select the columns that should be shown in the list view:
fi: Valitse sarakkeet mitkä haluat näkyvän listanäkymässä:

en: Select the export format:
fi: Valitse viennissä käytettävä muoto:

en: Select the file to import:
fi: Valitse tiedosto, josta tuodaan tietoja:

en: Select the format of the source file:
fi: Valitse lähdetiedoston muoto:

en: Select the task list(s) to export from:
fi: Valitse tehtävälistan viennissä käytettävä muoto:

en: Select the task states to export:
fi: Valitse vietävät tehtävätilat:

en: Select the tasklists that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
fi: Valitse tehtävälistat, joita oletustehtävälistan lisäksi, käytetään synkronoinnissa ulkoisten laitteiden kanssa:

en: Shared Task Lists
fi: Jaetut tehtävälistat

en: Show action buttons?
fi: Näytä toimintopainikkeet.

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
fi: Näytä suoritetut, keskeneräiset tai kaikki tehtävät tehtävälistalla.

en: Show data from any of these other applications in your task list?
fi: Näytä näiden ohjelmien tietoja tehtävälistallasi.

en: Show data from other applications or sources.
fi: Näytä tietoja muista ohjelmista tai lähteistä.

en: Show due dates?
fi: Näytä valmistuspäivämäärät.

en: Show priorities?
fi: Näytä prioriteetit.

en: Show task alarms?
fi: Näytä tehtävien hälytykset.

en: Show tasklist name?
fi: Näytä tehtävälistojen nimet.

en: Show tasks from these tasklists
fi: Näytä tehtävät näistä tehtävälistoista

en: Smart List Name:
fi: Älylistan nimi

en: Smart List deleted successfully
fi: Älylistan poisto onnistui

en: SmartList Name:
fi: Tehtävälistan nimi:

en: Sort direction:
fi: Järjestyksen suuntaa

en: Sort tasks by:
fi: Järjestä tehtävät:

en: Start
fi: Alkaa

en: Start Date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Start date specified.
fi: Aloituspäivämäärää määritelty.

en: Subscription URL
fi: Tilauksen URL

en: Successfully deleted
fi: Poisto onnistui

en: Synchronization Preferences
fi: Synkronoinnin asetukset

en: System
fi: Järjestelmä

en: System Task List
fi: Järjestelmän tehtävälista

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
fi: Järjestelmän tehtävälistoilla ei ole omistaa. Vain ylläpitäjät voivat muuttaa tehtävälistan asetuksia tai oikeuksia.

en: Tagged with:
fi: Tagatty seuraavilla:

en: Tags
fi: Tagit

en: Task Alarm
fi: Tehtävän hälytys

en: Task Alarm?
fi: Tehtävän hälytys?

en: Task Defaults
fi: Tehtävän oletukset

en: Task List
fi: Tehtävälista

en: Task List and Share Preferences
fi: Tehtävälistaan ja jakoihin liittyvät asetukset

en: Task Name
fi: Tehtävän nimi

en: Task Note
fi: Tehtävän huomautus

en: Task Note?
fi: Tehtävän huomautus?

en: Task added:
fi: Tehtävä lisätty:

en: Task deleted:
fi: Tehtävä poistettu:

en: Task description:
fi: Tehtävän Kuvaus:

en: Task list of %s
fi: Tehtävälista %s

en: Task modified:
fi: Tehtävää muokattu:

en: Task not found.
fi: Tehtävää ei löytynyt.

en: Task successfully deleted
fi: Tehtävän poisto onnistui

en: Tasklist does not exist or no permission to delete
fi: Tehtävälistaa ei ole olemassa tai sinulla ei ole oikeuksia poistaa sitä

en: Tasklist does not exist or no permission to edit
fi: Tehtävälistaa ei ole olemassa tai sinulla ei ole oikeusia muokata sitä.

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Tasks Summary
fi: Tehtävät yhteenveto

en: Tasks from %s
fi: Tehtävät - %s

en: The %s file didn't contain any tasks.
fi: Tiedostossa %s ei ollut ainuttakaan tehtävää.

en: The Tasks backend is not currently available.
fi: Tehtävien taustajärjestelmä ei ole käytettävissä.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
fi: Tehtävien taustajärjestelmä ei ole käytettävissä: %s

en: The current hour
fi: Kuluva tunti

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
fi: Tehtävä "%s" on lisätty tehtävälistaan "%s", valmistumispäivämäärällä: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
fi: Tehtävä "%s" on lisätty tehtävälistaan "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
fi: Tehtävä "%s" on poistettu tehtävälistasta "%s".

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
fi: Tehtävää "%s" on muokattu tehtävälistassa "%s".

en: The task list "%s" has been created.
fi: Tehtävälista "%s" on luotu.

en: The task list "%s" has been deleted.
fi: Tehtävälista "%s" on poistettu.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
fi: Tehtävälistan "%s" uusi nimi on "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
fi: Tehtävälista "%s" on tallennettu.

en: Then:
fi: Niin:

en: There are no tasks matching the current criteria.
fi: Ei ole tehtäviä jotka vastaisivat kriteereitä.

en: There was a problem completing %s: %s
fi: Tapahtui virhe suoritettaessa valmiiksi %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
fi: Tapahtui virhe poistettaessa %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
fi: Tapahtui virhe tallennettaessa tehtävää: %s.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
fi: Tapahtui virhe yhteydessä ActiveSync-palvelimeen: %s

en: There was an error importing the data: %s
fi: Tapahtui virhe tuotaessa tietoa: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
fi: iCalendar-tietojen tuonnissa tapahtui virhe.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
fi: Tapahtui virhe poistettaessa tehtävää %s. Yksityiskohdat on kirjattu lokiin.

en: This file format is not supported.
fi: Tämä tiedostomuoto ei ole tuettu.

en: Time
fi: Aika

en: Time:
fi: Aika:

en: Title
fi: Otsikko

en: Turned privacy off
fi: Yksityisyys pois päältä

en: Turned privacy on
fi: Yksityisyys päällä

en: Unable to delete tasklist "%s": %s
fi: Ei voida poistaa tehtävälistaa "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
fi: Ei voi ladata määritystä %s.

en: Unable to save task list "%s": %s
fi: Ei voida poistaa tehtävälistaa "%s": %s

en: Unique ID
fi: Yksikäsitteinen ID

en: Unsupported Content-Type: %s
fi: Ei tuettu Content-Type: %s

en: Use custom notification method
fi: Käytä kustomoitua ilmoitustapaa

en: Use default notification method
fi: Käytä oletusilmoitustapaa

en: We would like to remind you of this due task.
fi: Haluaisimme muistuttaa teitä erääntyvistä tehtävistä.

en: Week(s)
fi: Viikkoa

en: What do you want to be the default due time for tasks?
fi: Mitä haluat laittaa oletuksesi tehtävien valmistumisajaksi?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
fi: Kun luodaan uusi tehtävä, niin montako päivää eteenpäin pitäisi oletus valmistumispäivämäärän olla (0 tarkoitaa tänään)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
fi: Kun luodaan uusi tehtävä, niin pitäisikö sillä olla valmistumispäivämäärä?

en: Which tasklist should the tasks be added to?
fi: Mihin tehtävälistaan tehtävät lisätään?

en: You are not allowed to change this task list.
fi: Et voi muuttaa tätä tehtävälistaa.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
fi: Et voi luoda kuin enintään %d tehtävää.

en: You are not allowed to delete this task list.
fi: Et voi poistaa tätä tehtävälistaa.

en: You are not allowed to delete this task.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia poistaa tätä tehtävää.

en: You are not allowed to retrieve this task list.
fi: Sinulla ei ole lupaa hakea tätä tehtävälistaa.

en: You are not allowed to see this task list.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia nähdä tätä tehtävälistaa.

en: You do not have permission to view this tasklist.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia selata tätä tehtävälistaa.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
fi: Sait tämän viestin koska tehtävälistäsi on säädetty lähettämään sinulle muistutuksia valmistuvista tehtävistä hälytyksillä. Voit muuttaa tätä, jos %s kirjaudut tehtävälistaan %s ja muutat asetuksia.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
fi: Olet pyytänyt, että saat ilmoituksen kun tehtäviä lisätään tehtävälistoihisi.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
fi: Olet pyytänyt, että saat ilmoituksen kun tehtäviä poistetaan tehtävälistoistasi.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
fi: Olet pyytänyt että saat ilmoituksen kun tehtäviä muokataantehtävälistoistasi.

en: Your default task list:
fi: Oletustehtävälista:

en: [none]
fi: [ei mitään]

en: _All tasks
fi: _Kaikki tehtävät

en: _Complete
fi: _Suoritettu

en: _Completed tasks
fi: _Suoritetut tehtävät

en: _Delete
fi: _Poista

en: _Due Date
fi: _Valmistumispäivämäärä

en: _Edit
fi: _Muokkaa

en: _Future tasks
fi: _Tulevat tehtävät

en: _Import/Export
fi: _Tuo/Vie

en: _List Tasks
fi: _Listaa tehtävät

en: _New Task
fi: _Uusi tehtävä

en: _Quick Add
fi: _Pikalisäys

en: _Search
fi: _Haku

en: _Start Date
fi: _Aloituspäivämäärä

en: _Task List
fi: _Tehtävälista

en: and
fi: ja

en: and tagged with %s
fi: ja tagattu %s

en: by %s
fi: %s

en: by me
fi: itse

en: completed
fi: valmistunut

en: due date within %d days of %s
fi: valmistumispäivä on %d sisällä %s

en: in %s
fi:  %s

en: no due date
fi: Ei valmistumispäivämäärää.

en: no parent
fi: Ei ylempää tasoa

en: no start date
fi: ei aloituspäivämäärä

en: no time
fi: ei aikaa

en: not completed
fi: ei valmistunut

en: tasks
fi: tehtävät

en: with
fi: kanssa
