horde 3 - en to hr translation catalogue (331 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
hr:  (%s uključujući pod-zadatke)

en: %d hour
hr: %d sat

en: %d hour, %d minute
hr: %d sat, %d minute

en: %d hour, %d minutes
hr: %d sat, %d minute

en: %d hours
hr: %d sata

en: %d hours, %d minute
hr: %d sata, %d minute

en: %d hours, %d minutes
hr: %d sata, %d minute

en: %d minute
hr: %d minuta

en: %d minutes
hr: %d minuta

en: %s at %s
hr: %s u %s

en: %s is due in %s
hr: Rok za %s je %s

en: %s is due now.
hr: Rok za %s je sada.

en: %s is now incomplete.
hr: %s je sada nedovršen.

en: %s successfully imported
hr: %s uspješno uvezen

en: (highest)
hr: (najviši)

en: (lowest)
hr: (najniži)

en: A due date must be set to enable alarms.
hr: Za uključivanje alarma treba postaviti rok.

en: Access denied completing task %s.
hr: Pristup odbijen prilikom dovršavanja zadatka %s.

en: Access denied deleting task.
hr: Pristup odbijen prilikom brisanja zadatka.

en: Access denied editing task.
hr: Pristup odbijen prilikom uređivanja zadatka.

en: Access denied editing task: %s
hr: Pristup odbijen prilikom uređivanja zadatka: %s

en: Access denied moving the task to %s.
hr: Pristup odbijen prilikom premještanja zadatka u %s.

en: Access denied removing task from %s.
hr: Pristup odbijen prilikom brisanja zadatka iz %s.

en: Access denied saving task to %s.
hr: Pristup odbijen prilikom spremanja zadatka u %s.

en: Access denied saving task: %s
hr: Pristup odbijen prilikom spremanja zadatka: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
hr[0]: Dodan %d zadatak
hr[1]: Dodana %d zadatka
hr[2]: Dodano %d zadataka

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
hr: Uklonjeno stanje za Vaše ActiveSync uređaje. Uređaji će se ponovo sinkronizirati kod sljedećeg spajanja na poslužitelj.

en: All tasks
hr: Svi zadaci

en: Always show completed and future tasks?
hr: Uvijek prikazivati dovršene i buduće zadatke?

en: Always show overdue tasks?
hr: Uvijek prikazivati zadatke koji kasne?

en: An alarm must be set to specify a notification method
hr: Za postavljanje metode obavještavanja mora biti zadan alarm

en: Ascending
hr: uzlazno

en: Assignee
hr: Odgovorna osoba

en: Block title
hr: Naslov bloka

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cat_egory
hr: _Kategorija

en: Category
hr: Kategorija

en: Change Permissions
hr: Promijeni dozvole

en: Change your task sorting and display preferences.
hr: Podešavanje postavki sortiranja i prikaza zadataka.

en: Changed alarm from %s to %s
hr: Alarm promijenjen iz %s u %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
hr: Odgovorna osoba promijenjena iz "%s" u "%s"

en: Changed category from "%s" to "%s"
hr: Kategorija promijenjena iz "%s" u "%s"

en: Changed completion from %s to %s
hr: Dovršenost promijenjena iz %s u %s

en: Changed description
hr: Opis promijenjen

en: Changed due date from %s to %s
hr: Rok promijenjen iz %s u %s

en: Changed estimate from %s to %s
hr: Procjena promijenjena iz %s u %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
hr: Ime promijenjeno iz "%s" u "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
hr: Nadređeni zadatak promijenjen iz "%s" u "%s"

en: Changed priority from %s to %s
hr: Prioritet promijenjen iz %s u %s

en: Changed start date from %s to %s
hr: Početni datum promijenjen iz %s u %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
hr: Popis zadataka promijenjen iz "%s" u "%s"

en: Changes made for this task:
hr: Promjene napravljene na zadatku:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
hr: Izaberite kako želite primati podsjetnike za zadatke s alarmom:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
hr: Izaberite želite li primati e-maile o novim, promijenjenim i obrisanim zadacima:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
hr: Odaberite želite li primati obavijesti o izmjenama zadataka i alarmima.

en: Choose the task lists to use for synchronization with external devices.
hr: Odaberite popise zadataka koje želite sinkronizirati s vanjskim uređajima.

en: Choose your default task list.
hr: Odabir podrazumijevanog popisa zadataka.

en: Click or copy this URL to display this task list
hr: Kliknite ili kopirajte ovaj URL za prikaz ovog popisa zadataka.

en: Close
hr: Zatvori

en: Close Search
hr: Zatvori pretragu

en: Color
hr: Boja

en: Complete
hr: Dovrši

en: Complete "%s"
hr: Dovrši "%s"

en: Complete Task
hr: Dovrši zadatak

en: Complete tasks
hr: Dovrši zadatke

en: Completed
hr: Dovršeno

en: Completed %s.
hr: %s dovršen.

en: Completed Tasks
hr: Dovršeni zadaci

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
hr: Nadređeni zadatak je dovršen, najprije ga označite nedovršenim

en: Completed tasks
hr: Dovršeni zadaci

en: Completed?
hr: Dovršeno?

en: Completion Date
hr: Datum dovršenja

en: Completion Status
hr: Dovršenost

en: Connection failed: %s
hr: Konekcija nije uspjela: %s

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create Task List
hr: Kreiraj popis zadataka

en: Create a new Task List
hr: Kreiraj novi popis zadataka

en: Created
hr: Kreirano

en: Date
hr: Datum

en: Date and time:
hr: Datum i vrijeme:

en: Date:
hr: Datum:

en: Day(s)
hr: Dan(a)

en: Default Task List
hr: Podrazumijevani popis zadataka

en: Defaults for new tasks
hr: Podrazumijevane vrijednosti za nove zadatke

en: Delay Start Until
hr: Odgodi početak do

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete Confirmation
hr: Potvrda brisanja

en: Delete button behaviour
hr: Ponašanje gumba Obriši

en: Delete this task
hr: Obriši ovaj zadatak

en: Deleted %s.
hr: %s obrisan.

en: Deleting entire tasklists is not supported.
hr: Brisanje cijelog popisa zadataka nije podržano.

en: Descending
hr: silazno

en: Description
hr: Opis

en: Description:
hr: Opis:

en: Display Preferences
hr: Postavke prikaza

en: Display URL
hr: URL prikaza

en: Do you want to confirm deleting entries?
hr: Želite li potvrđivati brisanje zadataka?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
hr: Ne želim primiti obavijest ako sam dodao, izmijenio ili obrisao zadatak?

en: Due By
hr: Rok

en: Due Date
hr: Rok

en: Due date specified.
hr: Rok određen.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit "%s"
hr: Uredi "%s"

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Task
hr: Uredi zadatak

en: Edit categories and colors
hr: Uredi kategorije i boje

en: Edit: %s
hr: Uredi: %s

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday".
hr: Unesite jedan zadatak po retku. Podzadatke možete napraviti tako da ih taj redak upišete ispod zadatka roditelja i uvučete. Možete dodati datume završetka u primjerima "veš sutra" ili "kemijsko čišćenje sljedeći četvrtak".

en: Error deleting task: %s
hr: Greška pri brisanju zadatka: %s

en: Estimated Time
hr: Procijenjeno vrijeme

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Tasks
hr: Izvoz zadataka

en: External Data
hr: Vanjski podaci

en: Future tasks
hr: Budući zadaci

en: General Preferences
hr: Opće postavke

en: Hour(s)
hr: Sat(i)

en: Import Tasks, Step %d
hr: Uvoz zadataka, korak %d

en: Import/Export Tasks
hr: Uvoz/izvoz zadataka

en: Incom_plete tasks
hr: Ne_dovršeni zadaci

en: Incomplete Tasks
hr: Nedovršeni zadaci

en: Incomplete sub tasks, complete them first
hr: Nedovršeni pod-zadaci, najprije ih dovršite

en: Incomplete tasks
hr: Nedovršeni zadaci

en: Invalid tasklist file requested.
hr: Zatražena neispravna datoteka popisa zadataka.

en: Invalid tasklist name supplied.
hr: Zadano neispravno ime popisa zadataka.

en: Invalid tasklist requested.
hr: Zatražen neispravan popis zadataka.

en: Kind
hr: Vrsta

en: Last Modified
hr: Zadnja promjena

en: Local
hr: Lokalan

en: Log out
hr: O_djava

en: Manage Task Lists
hr: Uredi popise zadataka

en: Mark "%s" as incomplete
hr: Označi "%s" kao nedovršen

en: Mark as incomplete
hr: Označi kao nedovršen

en: Maximum Number of Tasks
hr: Maksimalni broj zadataka

en: Minute(s)
hr: Minuta/e

en: More Options...
hr: Još opcija...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
hr: Nađeno više iCalendar komponenti; podržan je samo jedan vTodo.

en: My Task Lists:
hr: Moji popisi zadataka:

en: My Tasks
hr: Moji zadaci

en: N_ame
hr: _Ime

en: Na_me
hr: _Ime

en: Name
hr: Ime

en: New Task
hr: Novi zadatak

en: Next
hr: Dalje

en: No
hr: Ne

en: No delay
hr: Bez zadrške

en: No due date.
hr: Nema roka.

en: No iCalendar data was found.
hr: iCalendar podaci nisu pronađeni.

en: No parent task
hr: Nema nad-zadatka

en: No task lists are available to guests.
hr: Gostima nisu dostupni popisi zadataka.

en: No tasks have been added.
hr: Zadaci nisu dodani.

en: No tasks match
hr: Nijedan zadatak ne zadovoljava uvjete

en: No tasks to display
hr: Nema zadataka za prikaz

en: None
hr: Ništa

en: Not Completed
hr: Nije dovršeno

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Not Private
hr: Nije osobno

en: Not completed
hr: Nije dovršeno

en: Not configured
hr: Nije podešeno

en: Notification
hr: Obavještavanje

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: On all shown task lists
hr: Na svim prikazanim popisima zadataka

en: On all task lists I have read access to
hr: Na svim popisima zadataka koje mogu čitati

en: On my task lists only
hr: Samo na mojim popisima zadataka

en: Parent task
hr: Nad-zadatak

en: Permission Denied
hr: Pristup odbijen

en: Priority
hr: Prioritet

en: Private
hr: Osobno

en: Private Task
hr: Osobni zadatak

en: Private?
hr: Osobno?

en: Quick Task Creation
hr: Brzo dodavanje zadatka

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
hr: Želite li stvarno obrisati popis zadataka "%s"? Ovo se ne može opozvati - svi podaci u ovom popisu će biti nepovratno obrisani.

en: Really delete this task?
hr: Želite li stvarno obrisati ovaj zadatak?

en: Save
hr: Spremi

en: Saved %s.
hr: Spremljen %s.

en: Search
hr: Traži

en: Search In:
hr: Traži u:

en: Search _Text:
hr: Traži _tekst:

en: Search for Task Lists:
hr: Traži popise zadataka:

en: Search:
hr: Traži:

en: Search: Results for "%s"
hr: Traži: Rezultati za "%s"

en: Select the columns that should be shown in the list view:
hr: Odaberite stupce koji trebaju biti prikazani u popisu:

en: Select the export format:
hr: Odaberite format izvoza:

en: Select the file to import:
hr: Odaberite datoteku za uvoz:

en: Select the format of the source file:
hr: Odaberite format izvorne datoteke:

en: Select the task list(s) to export from:
hr: Odaberite kalendar(e) za izvoz:

en: Select the task states to export:
hr: Odaberite statuse zadataka za izvoz:

en: Select the tasklists that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
hr: Odaberite popise zadataka koje zajedno sa pretpostavljenim popisom zadataka želite sinkronizirati s vanjskim uređajima:

en: Shared Task Lists:
hr: Zajednički popisi zadataka:

en: Show action buttons?
hr: Prikazati akcijske gumbe?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
hr: Prikazati dovršene, nedovršene, ili sve zadatke u popisu zadataka?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
hr: Prikazati podatke iz drugih aplikacija u popisu zadataka?

en: Show data from other applications or sources.
hr: Prikaz podataka iz drugih aplikacija ili izvora.

en: Show due dates?
hr: Prikazati rokove?

en: Show priorities?
hr: Prikazati prioritete?

en: Show task alarms?
hr: Prikazati alarme za zadatke?

en: Show task category?
hr: Prikazati kategoriju zadatka?

en: Show tasklist name?
hr: Prikazati ime popisa zadataka?

en: Show tasks from these categories
hr: Prikaži zadatke iz sljedećih kategorija

en: Show tasks from these tasklists
hr: Prikaži zadatke iz sljedećih popisa

en: Sort by Assignee
hr: Razvrstaj po odgovornoj osobi

en: Sort by Category
hr: Sortiraj po kategoriji

en: Sort by Completion Status
hr: Sortiraj po dovršenosti

en: Sort by Due Date
hr: Sortiraj po roku

en: Sort by Name
hr: Sortiraj po imenu

en: Sort by Priority
hr: Sortiraj po prioritetu

en: Sort by Start Date
hr: Sortiraj po datumu početka

en: Sort by User Name
hr: Sortiraj po korisničkom imenu

en: Sort by estimated time
hr: Sortiraj po procjeni vremena

en: Sort direction:
hr: Smjer sortiranja:

en: Sort tasks by:
hr: Sortiraj zadatke po:

en: Start
hr: Početak

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Start date specified.
hr: Početni datum određen.

en: Subscription URL
hr: URL pretplate

en: Synchronization Preferences
hr: Postavke sinkronizacije

en: System
hr: Sustav

en: System Task List
hr: Popis zadataka sustava

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
hr: Popis zadataka sustava nema vlasnika. Samo administratori mogu mijenjati postavke i prava nad tim popisom.

en: Task Alarm
hr: Alarm za zadatak

en: Task Alarm?
hr: Alarm za zadatak?

en: Task Defaults
hr: Podrazumijevane vrijednosti zadatka

en: Task List
hr: Popis zadataka

en: Task List Description
hr: Opis popisa zadataka

en: Task List Information
hr: Informacije o popisu zadataka

en: Task List List
hr: Popis popisa zadataka

en: Task List Name
hr: Ime popisa zadataka

en: Task List and Share Preferences
hr: Postavke popisa i dijeljenja zadataka

en: Task List owned by %s.
hr: Vlasnik popisa zadataka je %s.

en: Task List owned by system.
hr: Vlasnik popisa zadataka je sustav.

en: Task Lists
hr: Popisi zadataka

en: Task Name
hr: Ime zadatka

en: Task Note
hr: Bilješka o zadatku

en: Task Note?
hr: Bilješka o zadatku?

en: Task Search
hr: Pretraga zadataka

en: Task UID %s not found
hr: Zadatak sa UIDom %s nije pronađen

en: Task added:
hr: Zadatak dodan:

en: Task deleted:
hr: Zadatak obrisan:

en: Task description:
hr: Opis zadatka:

en: Task list of %s
hr: Popis zadataka od %s

en: Task modified:
hr: Zadatan izmijenjen:

en: Task not found.
hr: Zadatak nije pronađen.

en: Tasklist does not exist or no permission to delete
hr: Popis zadataka ne postoji ili nemate dozvole za brisanje

en: Tasklist does not exist or no permission to edit
hr: Popis zadataka ne postoji ili nemate dozvole za uređivanje

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Tasks Summary
hr: Pregled zadataka

en: Tasks from %s
hr: Zadaci od strane %s

en: The %s file didn't contain any tasks.
hr: %s datoteka nije sadržavala nijedan zadatak.

en: The Tasks backend is not currently available.
hr: Metoda pohrane zadataka trenutno nije dostupna.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
hr: Metoda pohrane zadataka trenutno nije dostupna: %s

en: The current hour
hr: Trenutni sat

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
hr: Zadatak "%s" je dodan na popis "%s" s rokom: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
hr: Zadatak "%s" je dodan na popis "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
hr: Zadatak "%s" je obrisan s popisa "%s".

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
hr: Zadatak "%s" na popisu "%s" je izmijenjen.

en: The task list "%s" has been created.
hr: Popis zadataka "%s" je kreiran.

en: The task list "%s" has been deleted.
hr: Popis zadataka "%s" je obrisan.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
hr: Popis zadataka "%s" je preimenovan u "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
hr: Popis zadataka "%s" je spremljen.

en: Then:
hr: Potom:

en: There are no tasks matching the current criteria.
hr: Nijedan zadatak ne zadovoljava trenutne uvjete.

en: There was a problem completing %s: %s
hr: Došlo je do problema u dovršavanju %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
hr: Došlo je do problema u brisanju %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
hr: Došlo je do problema u spremanju zadatka: %s.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
hr: Došlo je do greške pri komunikaciji sa ActiveSync poslužiteljem: %s

en: There was an error importing the data: %s
hr: Došlo je do greške pri uvozu podataka: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
hr: Došlo je do greške pri uvozu iCalendar podataka.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja zadataka za %s. Detalji su zabilježeni u log.

en: There were no tasks to export.
hr: Nema zadataka za izvoz.

en: This file format is not supported.
hr: Ovaj format podataka nije podržan.

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time:
hr: Vrijene:

en: To subscribe to this task list from another program, use this URL:
hr: Sljedeći URL možete koristiti za pretplatu na popis zadataka iz drugih programa:

en: Turned privacy off
hr: Zaštita privatnosti ugašena

en: Turned privacy on
hr: Zaštita privatnosti uključena

en: Unable to delete tasklist "%s": %s
hr: Nije uspjelo brisanje popisa zadataka "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
hr: Nije uspjelo učitavanje definicije %s.

en: Unable to save task list "%s": %s
hr: Nije uspjelo spremanje popisa zadataka "%s": %s

en: Unfiled
hr: Nekategorizirano

en: Unique ID
hr: Jedinstvena oznaka

en: Unsupported Content-Type: %s
hr: Content-Type nije podržan: %s

en: Use custom notification method
hr: Koristi drugi način obavještavanja

en: Use default notification method
hr: Koristi podrazumijevani način obavještavanja

en: We would like to remind you of this due task.
hr: Htjeli bismo Vas podsjetiti na rok ovog zadatka.

en: Week(s)
hr: Tjedan(a)

en: What do you want to be the default due time for tasks?
hr: Koju vrijednost želite kao podrazumijevani rok za zadatke?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
hr: Kod dodavanja zadataka, koliko dana u budućnosti treba biti podrazumijevani rok (0 znači danas)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
hr: Kod dodavanja zadataka, treba li postaviti podrazumijevani rok?

en: Which tasklist should the tasks be added to?
hr: Kojem popisu treba dodavati zadatke?

en: You are not allowed to change this task list.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje ovog popisa zadataka.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje više od %d zadataka.

en: You are not allowed to delete this task list.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog popisa zadataka.

en: You are not allowed to retrieve this task list.
hr: Nemate ovlasti za dohvat ovog popisa zadataka.

en: You do not have permission to view this tasklist.
hr: Nemate dozvole za pregled ovog popisa zadataka.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
hr: Primili ste ovu poruku jer je Vaš popis zadataka postavljen da šalje podsjetnike nadolazećih zadataka sa alarmima. Navedene postavke možete promijeniti %sprijavom u popis zadataka%s.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se Vašem popisu doda zadatak.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se s Vašeg popisa obriše zadatak.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se izmijeni zadatak na Vašem popisu.

en: Your default task list:
hr: Vaš podrazumijevani popis zadataka:

en: [Manage Task Lists]
hr: [Uredi popise zadataka]

en: [none]
hr: [ništa]

en: _All Tasks
hr: _Svi zadaci

en: _All tasks
hr: _Svi zadaci

en: _Category
hr: _Kategorija

en: _Complete
hr: _Dovrši

en: _Completed tasks
hr: _Dovršeni zadaci

en: _Delete
hr: O_briši

en: _Description
hr: _Opis

en: _Due Date
hr: _Rok

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Future tasks
hr: _Budući zadaci

en: _Import/Export
hr: _Uvoz/izvoz

en: _List Tasks
hr: _Popis zadataka

en: _New Task
hr: _Novi zadatak

en: _Quick Add
hr: _Brzo dodaj

en: _Search
hr: _Traži

en: _Start Date
hr: Početni datum

en: _Task List
hr: _Popis zadataka

en: at
hr: u

en: by %s
hr: %s

en: by me
hr: ja

en: completed
hr: dovršeno

en: in %s
hr: u %s

en: no due date
hr: nema roka

en: no parent
hr: nema nad-zadatka

en: no start date
hr: nema početnog datuma

en: no time
hr: nema trajanja

en: not completed
hr: nije dovršeno

en: tasks.csv
hr: zadaci.csv

en: tasks.ics
hr: zadaci.ics
