Nag 3.0.2-git - en to lt translation catalogue (330 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
lt:  (%s įskaitant susijusius darbus)

en: %d hour
lt: %d val.

en: %d hour, %d minute
lt: %d val., %d min.

en: %d hour, %d minutes
lt: %d val., %d min.

en: %d hours
lt: %d val.

en: %d hours, %d minute
lt: %d val., %d min.

en: %d hours, %d minutes
lt: %d val., %d min.

en: %d minute
lt: %d min.

en: %d minutes
lt: %d min.

en: %s at %s
lt: %s %s

en: %s is due in %s
lt: %s prasidės po %s

en: %s is due now.
lt: %s prasideda dabar.

en: %s is now incomplete.
lt: %s dar nebaigtas.

en: %s successfully imported
lt: %s failas sėkmingai įkeltas

en: (highest)
lt: (labai svarbu)

en: (lowest)
lt: (visiškai nesvarbu)

en: A due date must be set to enable alarms.
lt: Norėdami įjungti perspėjimus turite nurodyti atlikimo pabaigos datą.

en: Access denied completing task %s.
lt: Neturite teisių pabaigti darbą %s.

en: Access denied deleting task.
lt: Neturite teisių ištrinti šio darbo.

en: Access denied editing task.
lt: Neturite teisių redaguoti šio darbo.

en: Access denied editing task: %s
lt: Neturite teisių redaguoti darbo: %s

en: Access denied moving the task to %s.
lt: Neturite teisių perkelti darbą į %s.

en: Access denied removing task from %s.
lt: Neturite teisių perkelti darbą %s.

en: Access denied saving task to %s.
lt: Neturite teisių išsaugoti darbą %s.

en: Access denied saving task: %s
lt: Neturite teisių išsaugoti darbą: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
lt[0]: Sukurtas %d darbas
lt[1]: Sukurti %d darbai
lt[2]: Sukurta %d darbų

en: Alarm
lt: Perspėjimas

en: All tasks
lt: Visi darbai

en: Always show completed and future tasks?
lt: Visada rodyti atliktus ir būsimus darbus?

en: Always show overdue tasks?
lt: Visada rodyti pasibaigusius darbus?

en: An alarm must be set to specify a notification method
lt: Norėdami nurodyti perspėjimo būdą, turite nustatyti perspėjimo datą.

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Assignee
lt: Paskirta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cat_egory
lt: _Kategorija

en: Category
lt: Kategorija

en: Change Permissions
lt: Keisti teises

en: Change your task sorting and display preferences.
lt: Darbų rūšiavimo ir rodymo nustatymų keitimas.

en: Changed alarm from %s to %s
lt: Perspėjimas pakeistas iš %s į %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
lt: Atsakingas asmeuo pakeistas iš "%s" į "%s"

en: Changed category from "%s" to "%s"
lt: Kategorija pakeista iš "%s" į "%s"

en: Changed completion from %s to %s
lt: Atlikimo data pakeista iš %s į %s

en: Changed description
lt: Aprašymas pakeistas

en: Changed due date from %s to %s
lt: Atlikimo pabaigos data pakeista iš %s į %s

en: Changed estimate from %s to %s
lt: Numatomas laikas pakeistas iš %s į %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
lt: Pavadinimas pakeistas iš "%s" į "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
lt: Aukštesnio lygio darbas pakeistas iš "%s" į "%s"

en: Changed priority from %s to %s
lt: Svarba pakeista iš %s į %s

en: Changed start date from %s to %s
lt: Pradžios data pakeistas iš %s į %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
lt: Darbų sąrašas pakeistas iš "%s" į "%s"

en: Changes made for this task:
lt: Šios darbo pakeitimai:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
lt: Pasirinkite kaip norite gauti priminimus apie darbus su perspėjimais:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
lt: Pasirinkite ar norite, kad jums būtų pranešta apie naujus, pakeistus ir ištrintus darbus el. paštu:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
lt: Perspėjimų pasikeitus darbams pasirinkimas.

en: Choose your default task list.
lt: Jūsų pagrindinio darbų sąrašo pasirinkimas.

en: Click or copy this URL to display this task list
lt: Paspauskite arba nusikopijuokite šį URL adresą darbų sąrašo atvaizdavimui

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close Search
lt: Išvalyti paiešką

en: Color
lt: Spalva

en: Complete
lt: Atlikta

en: Complete "%s"
lt: "%s" atliktas.

en: Complete Task
lt: Darbas atliktas

en: Complete tasks
lt: Atliktus darbus

en: Completed
lt: Atliktas

en: Completed %s.
lt: %s atliktas.

en: Completed Tasks
lt: Atlikti darbai

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
lt: Susijęs darbas baigtas, iš pradžių pažymėkite jį kaip nebaigtą

en: Completed tasks
lt: Atlikti darbai

en: Completed?
lt: Atliktas?

en: Completion Date
lt: Atlikimo data

en: Completion Status
lt: Atlikimo būsena

en: Connection failed: %s
lt: Prisijungti nepavyko: %s

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Task List
lt: Darbų sąrašo kūrimas

en: Create a new Task List
lt: Sukurti naują darbų sąrašą

en: Created
lt: Sukurta

en: Date and time:
lt: Data ir laikas:

en: Date:
lt: Data:

en: Day
lt: Diena

en: Day(s)
lt: Diena(os)

en: Default Task List
lt: Jūsų pagrindinis darbų sąrašas

en: Defaults for new tasks
lt: Standartiniai naujų darbų nustatymai

en: Delay Start Until
lt: Nepradėti iki

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete Confirmation
lt: Trynimo patvirtinimas

en: Delete button behaviour
lt: Trynimo mygtuko elgesys

en: Delete this task
lt: Ištrinti šį darbą

en: Deleted %s.
lt: %s ištrintas.

en: Deleting entire tasklists is not supported.
lt: Ištrinti viso darbų sąrašo negalima.

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Display Preferences
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Display URL
lt: Rodymo URL adresas

en: Do you want to confirm deleting entries?
lt: Ar norite, kad prieš kiekvieną įrašų trynimą prašytų patviritimo?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
lt: Nesiųsti man pranešimų apie darbo sukūrimą, pakeitimą arba ištrynimą?

en: Due By
lt: Atlikti iki

en: Due Date
lt: Atlikimo data

en: Due date specified.
lt: Įrašyta atlikimo data.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit "%s"
lt: Redaguoti "%s"

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit Task
lt: Redaguoti darbą

en: Edit categories and colors
lt: Redaguoti kategorijas ir spalvas

en: Edit: %s
lt: Redaguoti: %s

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday".
lt: Kiekvieną darbą rašykite naujoje eilutėje. Jeigu norite sukurti susietus darbus, kiekvieną susietą darbą pradėkite tarpu eilutės pradžioje. Taip pat galite įrašyti atlikimo datą, pavyzdžiui: "skalbimo diena rytoj" arba "nunešti švarką į valyklą kitą ketvirtadienį".

en: Error deleting task: %s
lt: Klaida trinant darbą: %s

en: Estimated Time
lt: Apskaičiuotas laikas

en: Export
lt: Iškelti

en: Export Tasks
lt: Darbų iškėlimas

en: External Data
lt: Išoriniai duomenys

en: Future tasks
lt: Būsimi darbai

en: General Preferences
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Hour
lt: Valanda

en: Hour(s)
lt: Valanda(os)

en: Import Tasks, Step %d
lt: Darbų įkėlimas, %d-as žingsnis

en: Import/Export Tasks
lt: Įkelti/Iškelti darbus

en: Incom_plete tasks
lt: Neat_likti darbai

en: Incomplete Tasks
lt: Neatlikti darbai

en: Incomplete sub tasks, complete them first
lt: Susiję darbai nebaigti, iš pradžių baikite juos

en: Incomplete tasks
lt: Neatlikti darbai

en: Invalid tasklist file requested.
lt: Nurodytas neteisingas darbų sąrašo failas.

en: Invalid tasklist name supplied.
lt: Nurodytas neteisingas darbų sąrašo pavadinimas.

en: Invalid tasklist requested.
lt: Nurodytas neteisingas darbų sąrašas.

en: Kind
lt: Rūšis

en: Last Modified
lt: Paskutinį kartą redaguota

en: Local
lt: Vietinis

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Manage Task Lists
lt: Darbų sąrašų valdymas

en: Mark "%s" as incomplete
lt: Pažymėti "%s" kaip nebaigtą

en: Mark as incomplete
lt: Pažymėti kaip nebaigtą

en: Maximum Number of Tasks
lt: Maksimalus darbų skaičius

en: Minute
lt: Minutė

en: Minute(s)
lt: Minutė(s)

en: Month
lt: Mėnuo

en: More Options...
lt: Daugiau nustatymų...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
lt: Kiti iCalendar komponentai nerasti; rastas tik vTodo modulis.

en: My Task Lists:
lt: Mano darbų sąrašai:

en: My Tasks
lt: Mano darbai

en: N_ame
lt: Pavad_inimas

en: Na_me
lt: Pavad_inimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New Task
lt: Naujas darbas

en: Next
lt: Sekantis

en: No
lt: Ne

en: No delay
lt: Neatideliojamas

en: No due date.
lt: Nėra pabaigos datos.

en: No iCalendar data was found.
lt: iCalendar duomenų nėra.

en: No parent task
lt: Nesusieti su kitu darbu

en: No task lists are available to guests.
lt: Darbų sąrašų svečiams nėra.

en: No tasks have been added.
lt: Darbai nepridėti.

en: No tasks match
lt: Atitinkančių darbų nėra

en: No tasks to display
lt: Darbų nėra

en: None
lt: Nieko

en: Not Completed
lt: Neatliktas

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Not Private
lt: Ne privatus

en: Not completed
lt: Neatlikta

en: Not configured
lt: Nesukonfigūruota

en: Notification
lt: Perspėjimas

en: Notifications
lt: Perspėjimai

en: On all shown task lists
lt: Visiems rodomiems darbų sąrašams

en: On all task lists I have read access to
lt: Visiems darbų sąrašams, kuriuos aš galiu matyti

en: On my task lists only
lt: Tik mano darbų sąrašams

en: P_ri
lt: _Sva

en: Parent task
lt: Susijęs darbas

en: Permission Denied
lt: Neužtenka teisių

en: Portal
lt: Portalas

en: Priority
lt: Svarba

en: Private
lt: Privatus

en: Private Task
lt: Privatus darbas

en: Private?
lt: Privatus?

en: Quick Task Creation
lt: Greitasis darbo kūrimas

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
lt: Tikrai ištrinti darbų sąrašą "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite ir visi duomenys šiame darbų sąraše bus ištrinti.

en: Really delete this task?
lt: Tikrai ištrinti šį darbą?

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Saved %s.
lt: %s išsaugotas.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search In:
lt: Ieškoti:

en: Search _Text:
lt: Ieškoti _teksto:

en: Search for Task Lists:
lt: Ieškoti darbų sąrašo:

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Search: Results for "%s"
lt: Paieška: "%s" rezultatai

en: Select the columns that should be shown in the list view:
lt: Pasirinkite kuriuos stulpelius rodyti darbų sąraše:

en: Select the export format:
lt: Pasirinkite iškėlimo formatą:

en: Select the file to import:
lt: Pasirinkite įkeliamą failą:

en: Select the format of the source file:
lt: Pasirinkite įkėliamo failo formatą:

en: Select the task list(s) to export from:
lt: Pasirinkite darbų sąrašą(us) iškėlimui:

en: Select the task states to export:
lt: Pasirinkite darbų būsenas iškėlimui:

en: Shared Task Lists:
lt: Bendri darbų sąrašai:

en: Show action buttons?
lt: Rodyti veiksmų mygtukus?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
lt: Rodyti atliktus, neatliktus, arba visus darbus darbų sąraše?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
lt: Darbų sąraše rodyti duomenis iš šių kitų modulių?

en: Show data from other applications or sources.
lt: Rodyti duomenis iš kitų modulių.

en: Show due dates?
lt: Rodyti galiojimo datas?

en: Show priorities?
lt: Rodyti svarbą?

en: Show task alarms?
lt: Rodyti perspėjimus?

en: Show task category?
lt: Rodyti kategoriją?

en: Show tasklist name?
lt: Rodyti darbų sąrašo pavadinimą?

en: Show tasks from these categories
lt: Rodyti darbus iš šių kategorijų

en: Show tasks from these tasklists
lt: Rodyti darbus iš šių darbų sąrašų

en: Sort by Assignee
lt: Rūšiuoti pagal paskirtą asmenį

en: Sort by Category
lt: Rūšiuoti pagal kategoriją

en: Sort by Completion Status
lt: Rūšiuoti pagal atlikimo statusą

en: Sort by Due Date
lt: Rūšiuoti pagal pabaigos datą

en: Sort by Name
lt: Rūšiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by Priority
lt: Rūšiuoti pagal svarbą

en: Sort by Start Date
lt: Rūšiuoti pagal pradžios datą

en: Sort by User Name
lt: Rūšiuoti pagal vartotoją

en: Sort by estimated time
lt: Rūšiuoti pagal numatytą laiką

en: Sort direction:
lt: Rūšiavimo kryptis:

en: Sort tasks by:
lt: Rūšiuoti darbus pagal:

en: Start
lt: Pradėti

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start date specified.
lt: Nurodyta pradžios data.

en: Subscription URL
lt: Prenumeratos URL adresas

en: System
lt: Sisteminis

en: System Task List
lt: Sisteminis darbų sąrašas

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
lt: Sisteminiai darbų sąrašai neturi savo savininko. Tik administratoriai gali pakeisti tokio darbų sąrašo nustatymus ir teises.

en: Task Alarm
lt: Perspėjimas

en: Task Alarm?
lt: Perspėjimas?

en: Task Defaults
lt: Standartiniai darbo nustatymai

en: Task List
lt: Darbų sąrašas

en: Task List Description
lt: Darbų sąrašo aprašymas

en: Task List Information
lt: Darbų sąrašo informaciją

en: Task List List
lt: Darbų sąrašai

en: Task List Name
lt: Darbų sąrašo pavadinimas

en: Task List and Share Preferences
lt: Darbų sąrašo ir dalijimosi nustatymai

en: Task List owned by %s.
lt: Darbų sąrašas, kurios savininkas %s.

en: Task List owned by system.
lt: Sistemos darbų sąrašas.

en: Task Lists
lt: Darbų sąrašai

en: Task Name
lt: Darbo pavadinimas

en: Task Note
lt: Pastaba

en: Task Note?
lt: Yra pastabų?

en: Task Search
lt: Darbo paieška

en: Task UID not found
lt: Nerastas darbo UID

en: Task added:
lt: Darbas sukurtas:

en: Task deleted:
lt: Darbas ištrintas:

en: Task description:
lt: Darbo aprašymas:

en: Task list of %s
lt: %s darbų sąrašas

en: Task modified:
lt: Darbas pakeistas:

en: Task not found.
lt: Darbas nerastas.

en: Tasklist does not exist or no permission to delete
lt: Darbų sąrašas neegzistuoja arba neturite teisių, kad jį ištrinti

en: Tasklist does not exist or no permission to edit
lt: Darbų sąrašas neegzistuoja arba neturite teisių, kad jį pakeisti

en: Tasks
lt: Darbai

en: Tasks Summary
lt: Trumpas turinys

en: Tasks from %s
lt: Darbai iš %s

en: The %s file didn't contain any tasks.
lt: Faile %s nėra jokių darbų.

en: The Tasks backend is not currently available.
lt: Darbų posistemė šiuo metu nepasiekiama.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
lt: Darbų posistemė šiuo metu nepasiekiama: %s

en: The current hour
lt: Dabartinė valanda

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
lt: Darbas "%s" pridėtas prie "%s" darbų sąrašo, o jo pabaigos data: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
lt: Darbas "%s" pridėtas prie darbų sąrašo "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
lt: Darbas "%s" ištrintas iš "%s" darbų sąrašo.

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
lt: Darbas "%s" pakeistas "%s" darbų sąraše.

en: The task list "%s" has been created.
lt: Darbų sąrašas "%s" sukurtas.

en: The task list "%s" has been deleted.
lt: Darbų sąrašas "%s" ištrintas.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
lt: Darbų sąrašas "%s" pervadintas į "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
lt: Darbų sąrašas "%s" išsaugotas.

en: Then:
lt: Tada:

en: There are no tasks matching the current criteria.
lt: Iškėlimui duomenų nėra.

en: There was a problem completing %s: %s
lt: Klaida baigiant %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
lt: Klaida trinant %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
lt: Nepavyko išsaugoti darbo: %s.

en: There was an error importing the data: %s
lt: Klaida įkeliant duomenis: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lt: Klaida įkeliant iCalendar duomenis.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
lt: Klaida ištrinant %s darbus. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: There were no tasks to export.
lt: Iškėlimui duomenų nėra.

en: This file format is not supported.
lt: Failo formatas nepalaikomas.

en: Time:
lt: Laikas:

en: To subscribe to this task list from another program, use this URL:
lt: Šį URL adresą naudokite jeigu norite užsiprenumeruoti darbų sąrašą su kita programa:

en: Turned privacy off
lt: Privatumas išjungtas

en: Turned privacy on
lt: Privatumas įjungtas

en: Unable to delete tasklist "%s": %s
lt: Nepavyko ištrinti darbų sąrašo "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Nepavyko užkrauti %s aprašymo.

en: Unable to save task list "%s": %s
lt: Nepavyko išsaugoti darbų sąrašo "%s": %s

en: Unfiled
lt: Nenurodyta

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Unsupported Content-Type: %s
lt: Nežinoma Content-Type antraštė: %s

en: Use custom notification method
lt: Naudoti nurodytą perspėjimo būdą

en: Use default notification method
lt: Naudoti standartinį perspėjimo būdą

en: We would like to remind you of this due task.
lt: Norime priminti apie šį vykdomą darbą.

en: Week(s)
lt: Savaitė(s)

en: What do you want to be the default due time for tasks?
lt: Koks vykdymo laikas turėtų būti standartinis darbams?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
lt: Kuriant naujus darbus, už kiek dienų į priekį turėtų darbas prasidėti (0 reiškia šiandien)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
lt: Kuriant naujus darbus nurodyti darbo pradžią ir pabaigą?

en: Which tasklist should the tasks be added to?
lt: Prie kurio darbų sąrašo pridėti darbus?

en: Year
lt: Metai

en: You are not allowed to change this task list.
lt: Jūs negalite pakeisti šio darbų sąrašo.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
lt: Jūs neturite teisių kurti daugiau nei %d darbų.

en: You are not allowed to delete this task list.
lt: Jūs negalite ištrinti šio darbų sąrašo.

en: You do not have permission to view this tasklist.
lt: Neturite teisių peržiūrėti šio darbų sąrašo.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
lt: Gavote šią žinutę, nes jūsų darbų sąrašas yra sukonfigūruotas siųsti jums perspėjimus apie vykdomus darbus su priminimais. Tai galite pakeisti %sprisijungę prie darbų sąrašo%s.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
lt: Jūs pasirinkote būti perspėtas, kai jūsų darbų sąraše bus sukurti nauji darbai.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
lt: Jūs pasirinkote būti perspėtas, kai darbai iš jūsų darbų sąrašo bus ištrinti.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
lt: Jūs pasirinkote būti perspėtas, kai darbai jūsų darbų sąraše bus pakeisti.

en: Your default task list:
lt: Jūsų pagrindinis darbų sąrašas:

en: [Manage Task Lists]
lt: [Valdyti darbų sąrašus]

en: [none]
lt: [nėra]

en: _All Tasks
lt: Visi darbai

en: _All tasks
lt: Visi _darbai

en: _Category
lt: _Kategorija

en: _Complete
lt: _Atlikta

en: _Completed tasks
lt: _Atlikti darbai

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: _Due Date
lt: Atlikimo data

en: _Edit
lt: _Redaguoti

en: _Future tasks
lt: Būsimi darbai

en: _Import/Export
lt: Įkelti/Iškelti

en: _List Tasks
lt: _Darbų sąrašas

en: _New Task
lt: Na_ujas darbas

en: _Quick Add
lt: Sukurti greitai

en: _Search
lt: I_eškoti

en: _Start Date
lt: Pradžios data

en: _Task List
lt: Darbų sąrašas

en: by %s
lt: %s

en: by me
lt: mano

en: completed
lt: atlikta

en: in %s
lt: %s

en: no due date
lt: nėra pabaigos datos

en: no parent
lt: nesusietas su kitu darbu

en: no start date
lt: nėra pradžios datos

en: no time
lt: nenustatytas laikas

en: not completed
lt: neatliktas

en: tasks.csv
lt: darbai.csv

en: tasks.ics
lt: darbai.ics
