Nag 2.0-cvs - en to no translation catalogue (98 entries)

en: %d tasks
no: %d Oppgave

en: 1 task
no: 1 oppgave

en: Adding A New Task
no: Legg til en ny oppgave

en: Are you sure you want to permanently delete these tasks?
no: Er du sikker på at du vil slette disse oppgavene for godt?

en: Ascending
no: Oppstigenede

en: Back to Task List
no: Tilbake til oppgave listen

en: Category
no: Kategori

en: Change your task sorting and display options.
no: Endre din oppgave sortering og visnings valg.

en: Changed %d tasks to priority %d.
no: Endre %d oppgave etter prioritet %d.

en: Changed 1 task to priority %d.
no: Endre 1 oppgave etter prioritet %d.

en: Choose Action:
no: Velg handling:

en: Clear Form
no: Tøm blankett

en: Complete Task
no: Fullfør oppgave

en: Complete Tasks
no: Fullfør oppgavene

en: Completed?
no: Fullført?

en: Completion Status
no: Fullførings status

en: Default sorting criteria:
no: Standar sorterings criteria:

en: Default sorting direction:
no: Standar sorterings adresse:

en: Delete Task
no: Slett oppgave

en: Delete Tasks
no: Slett oppgaver

en: Deleted %d tasks.
no: Slett %d oppgaver.

en: Deleted 1 task.
no: Slett 1 oppgave.

en: Descending
no: Synkende

en: Description
no: Beskrivelse

en: Display Options
no: Visnings valg

en: Due By
no: Forfall ved

en: Due Date
no: Forfall dato

en: Help
no: Hjelp

en: Language
no: Språk

en: List Tasks
no: Vis oppgaver

en: Marked %d tasks as completed.
no: Merk %d oppgave som fullført.

en: Marked 1 task as completed.
no: Merk 1 oppgave som fullført.

en: Modify Task
no: Endre oppgave

en: Modifying:
no: Endrer:

en: Nag is not properly configured
no: Nag er ikke fullstendig konfigurerert

en: Name
no: Navn

en: New Task
no: Ny oppgave

en: No configuration information specified for SQL Tasks.
no: Ingen konfigurasjons informasjon er spesifisert for SQL oppgavene.

en: No due date.
no: Ingen fullførings dato.

en: No tasks were changed.
no: Ingen oppgaver ble forandret.

en: No tasks were deleted.
no: Ingen oppgaver ble slettet.

en: No
no: Nei

en: None specified
no: Ikke noe spesifisert.

en: Options
no: Valg

en: Other Options
no: Andre valg

en: Please enter the task priority (1-5):
no: Vennligs sett inn oppgavenes prioritet (1-5):

en: Pri
no: Prioritet

en: Priorities must be between 1 and 5. Please enter a valid priority:
no: Prioritetet må være mellom 1 og 5. Vennligst sett inn et gydlig valg:

en: Priority
no: Prioritet

en: Problem?
no: Problemer?

en: Refresh List
no: Oppdater listen

en: Required 'database' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'database' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Required 'hostspec' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'hotspec' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Required 'password' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'passord' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Required 'phptype' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'phptype' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Required 'table' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'tabell' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Required 'username' not specified in tasks configuration.
no: Nødvendig 'brukernavn' er ikke spesifisert i oppgave konfigurasjon.

en: Save Task
no: Lagre oppgave

en: Search Results
no: Søke resultat

en: Search Scope
no: Søk rekkevidde

en: Search Text
no: Søke tekst

en: Search
no: Søk

en: Select your preferred language:
no: Velg språk:

en: Selected?
no: Valgt?

en: Set Task Priority
no: Sett oppgave prioritet.

en: Set the your preferred display language.
no: Sett visnings språk.

en: Show completed tasks in the task list?
no: Vis fullførte oppgaver i oppgave listen?

en: Some of Nag's configuration files are missing:
no: Noen av Nag's konfigurasjons filer mangler:

en: Sort Direction
no: Sortering rettning

en: Sort by Category
no: Sorter på kategori

en: Sort by Completion Status
no: Sorter på sluttførelse status

en: Sort by Due Date
no: Sorter på slutt dato

en: Sort by Name
no: Sorter på navn

en: Sort by Priority
no: Sort etter prioritet

en: Task Details
no: Oppgave detaljer

en: Task List
no: Oppgave liste

en: Task Name
no: Oppgave navn

en: Task Note
no: Oppgave notater

en: Task Note?
no: Oppgave notat?

en: The requested task does not exist.
no: Det forespurte oppgaven eksisterer ikke.

en: There was a problem deleting tasks.
no: Det var et problem å slette oppgavene.

en: There was a problem saving the task.
no: Det var et problem å lagre oppgaven.

en: There was a problem setting task completion status.
no: Det var et problem å sette oppgave fullførelse satus.

en: There was a problem setting task priority.
no: Det var er problem å sette oppgave prioriteten.

en: This file contains preferences for Nag.
no: Denne filen inneholder innstillinger for Nag.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
no: Denne fila kontrollerer stilarket som blir brukt til å definere farger og skrifttyper, og legg til eller overstyrer standardverdiane til Horde.

en: This is the main Nag configuration file. It contains options for all Nag scripts.
no: Dette er hovedkonfigurasjonsfila for Nag. Den inneholder katalognavn og alternativ for alle Nag-skripta.

en: Undo Changes
no: Angre endringene

en: Unfiled
no: Uutfyllt

en: Unknown task
no: Ukjent oppgave

en: Unknown
no: Ukjent

en: User Options
no: Bruker valg

en: View Task Details
no: Vis oppgave detaljene

en: Yes
no: Ja

en: You must select at least one task first.
no: Do må minst velge en oppgave først.

en: Your Information
no: Din informasjon

en: Your task list is empty.
no: Din oppgave liste er tom.

en: at
no: til
