Nag 2.0-cvs - en to nn translation catalogue (97 entries)

en: %d tasks
nn: %d oppgåver

en: 1 task
nn: 1 oppgåve

en: Adding A New Task
nn: Legge til ei ny oppgåve

en: Are you sure you want to permanently delete these tasks?
nn: Er du sikker på at du vil slette desse oppgåvene permanent?

en: Ascending
nn: Stigande

en: Back to Task List
nn: Tilbake til oppgåveliste

en: Category
nn: Kategori

en: Change your task sorting and display options.
nn: Endre sortering for oppgåver og visingsalternativ

en: Changed %d tasks to priority %d.
nn: Endra %d oppgåver til prioritet %d.

en: Changed 1 task to priority %d.
nn: Endra ei oppgåve til prioritet %d.

en: Choose Action:
nn: Vel handling:

en: Clear Form
nn: Nullstill skjema

en: Complete Task
nn: Fullfør oppgåve

en: Complete Tasks
nn: Fullfør oppgåver

en: Completed?
nn: Fullført?

en: Completion Status
nn: Fullføringsgrad

en: Default sorting criteria:
nn: Standard sorteringskriterium:

en: Default sorting direction:
nn: Standard sorteringsrekkefølgje:

en: Delete Task
nn: Slett oppgåve

en: Delete Tasks
nn: Slett oppgåver

en: Deleted %d tasks.
nn: Sletta %d oppgåver.

en: Deleted 1 task.
nn: Sletta ei oppgåve.

en: Descending
nn: Synkande

en: Description
nn: Skildring

en: Display Options
nn: Visingsalternativ

en: Due By
nn: Forfell

en: Due Date
nn: Forfallsdato

en: Help
nn: Hjelp

en: Language
nn: Språk

en: List Tasks
nn: Vis oppgåver

en: Marked %d tasks as completed.
nn: Markerte %d oppgåver som fullførte.

en: Marked 1 task as completed.
nn: Markerte ei oppgåve som fullført.

en: Modify Task
nn: Endre oppgåver

en: Modifying:
nn: Endringar:

en: Nag is not properly configured
nn: Nag er ikkje ordentleg konfigurert

en: Name
nn: Namn

en: New Task
nn: Ny oppgåve

en: No configuration information specified for SQL Tasks.
nn: Ingen konfigurasjonsinformasjon spesifisert for SQL-oppgåver.

en: No due date.
nn: Ingen forfallsdato.

en: No tasks were changed.
nn: Ingen oppgåver vart endra.

en: No tasks were deleted.
nn: Ingen oppgåver vart sletta.

en: No
nn: Nei

en: None specified
nn: Ingen spesifisert

en: Options
nn: Alternativ

en: Other Options
nn: Andre alternativ

en: Please enter the task priority (1-5):
nn: Skriv inn prioritet for oppgåva (1-5):

en: Priorities must be between 1 and 5. Please enter a valid priority:
nn: Prioritetar må vere mellom 1 og 5. Ver venleg og bruk ein lovleg prioritet:

en: Priority
nn: Prioritet

en: Refresh List
nn: Frisk opp liste

en: Required 'database' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'database' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Required 'hostspec' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'hostspec' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Required 'password' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'password' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Required 'phptype' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'phptype' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Required 'table' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'table' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Required 'username' not specified in tasks configuration.
nn: Nødvendig 'username' ikkje spesifisert i konfigurasjon for oppgåver.

en: Save Task
nn: Lagre oppgåve

en: Search Results
nn: Søkeresultat

en: Search Scope
nn: Søkeområde

en: Search Text
nn: Søkestreng

en: Search
nn: Søk

en: Select your preferred language:
nn: Vel ønska språk:

en: Selected?
nn: Valt?

en: Set Task Priority
nn: Set oppgåveprioritet

en: Set the your preferred display language.
nn: Vel ønska språk.

en: Show completed tasks in the task list?
nn: Vis fullførte oppgåver i oppgåvelista?

en: Some of Nag's configuration files are missing:
nn: Nokre av Nag sine konfigurasjonsfiler manglar:

en: Sort Direction
nn: Sorteringsrekkefølgje

en: Sort by Category
nn: Sorter etter kategori

en: Sort by Completion Status
nn: Sorter etter fullføringsgrad

en: Sort by Due Date
nn: Sorter etter forfallsdato

en: Sort by Name
nn: Soter etter namn

en: Sort by Priority
nn: Sorter etter prioritet

en: Task Details
nn: Oppgåvedetaljar

en: Task List
nn: Oppgåveliste

en: Task Name
nn: Oppgåvenamn

en: Task Note
nn: Oppgåvemerknad

en: Task Note?
nn: Oppgåvemerknad?

en: The requested task does not exist.
nn: Den førespurde oppgåva eksisterer ikkje.

en: The task was saved.
nn: Oppgåva vart lagra.

en: There was a problem deleting tasks.
nn: Problem ved sletting av oppgåver.

en: There was a problem saving the task.
nn: Problem ved lagring av oppgåve.

en: There was a problem setting task completion status.
nn: Problem med å setje fullføringsgrad.

en: There was a problem setting task priority.
nn: Problem med å setje oppgåveprioritet.

en: This file contains preferences for Nag.
nn: Denne fila inneheld innstillingar for Nag.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
nn: Denne fila kontrollerer stilarket som blir brukt til å definere fargar og skrifttypar, legg til eller overstyrer standardverdiar i Horde.

en: This is the main Nag configuration file. It contains options for all Nag scripts.
nn: Dette er hovedkonfigurasjonsfila for Nag. Den inneheld alternativ for alle Nag-skripta.

en: Undo Changes
nn: Angre endringar

en: Unfiled
nn: Uarkivert

en: Unknown task
nn: Ukjent oppgåve

en: Unknown
nn: Ukjent

en: User Options
nn: Brukaralternativ

en: View Task Details
nn: Vis oppgåvedetaljar

en: Yes
nn: Ja

en: You must select at least one task first.
nn: Du må først velje minst ei oppgåve.

en: Your Information
nn: Din informasjon

en: Your task list is empty.
nn: Oppgåvelista di er tom.

en: at
nn: den
