Nag 2.0 - en to sk translation catalogue (330 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
sk:  (%s vrátane podúloh)

en: %d hour
sk: %d hodina

en: %d hour, %d minute
sk: %d hodina, %d minúta

en: %d hour, %d minutes
sk: %d hodín, %d minút

en: %d hours
sk: %d hodín

en: %d hours, %d minute
sk: %d hodín, %d minút

en: %d hours, %d minutes
sk: %d hodín, %d minút

en: %d minute
sk: %d minúta

en: %d minutes
sk: %d minút

en: %s at %s
sk: %s o %s

en: %s is due in %s
sk: %s má termín splnenia %s

en: %s is due now.
sk: %s má termín splnenia práve teraz.

en: %s is now incomplete.
sk: %s je teraz neukončené.

en: %s successfully imported
sk: %s úspešne importovaný

en: (highest)
sk: (najvyššia)

en: (lowest)
sk: (najnižšia)

en: A due date must be set to enable alarms.
sk: Na aktiváciu pripomenutí musí byť nastavený termín splnenia.

en: Access denied completing task %s.
sk: Pri ukončovaní úlohy %s bol zamietnutý prístup.

en: Access denied deleting task.
sk: Pri vymazávaní úlohy bol zamietnutý prístup.

en: Access denied editing task.
sk: Pri úprave úlohy bol zamietnutý prístup.

en: Access denied editing task: %s
sk: Pri úprave úlohy bol zamietnutý prístup: %s

en: Access denied moving the task to %s.
sk: Pri presúvaní úlohy do %s bol zamietnutý prístup.

en: Access denied removing task from %s.
sk: Pri odstraňovaní úlohy z %s bol zamietnutý prístup.

en: Access denied saving task to %s.
sk: Pri ukladaní úlohy do %s bol zamietnutý prístup.

en: Access denied saving task: %s
sk: Pri ukladaní úlohy bol zamietnutý prístup: %s

en: Added %d task | Added %d tasks
sk[0]: Pridaná %d úloha
sk[1]: Pridané %d úlohy
sk[2]: Pridaných %d úloh

en: Alarm
sk: Pripomenutie

en: All tasks
sk: Všetky úlohy

en: Always show completed and future tasks?
sk: Vždy zobraziť ukončené a budúce úlohy?

en: Always show overdue tasks?
sk: Vždy zobrazovať úlohy po termíne splnenia?

en: An alarm must be set to specify a notification method
sk: Na určenie metódy upozornenia musí byť nastavené pripomenutie.

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Assignee
sk: Zodpovedný

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: CSV
sk: CSV (hodnoty oddelené čiarkou)

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cat_egory
sk: Kat_egória

en: Category
sk: Kategória

en: Change Permissions
sk: Zmeniť prístupové práva

en: Change your task sorting and display preferences.
sk: Zmeniť spôsob triedenia úloh a nastavenia zobrazenia.

en: Changed alarm from %s to %s
sk: Pripomenutie bolo zmenené z %s na %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
sk: Zodpovedný bol zmenený z "%s" na "%s"

en: Changed category from "%s" to "%s"
sk: Kategória bola zmenená z "%s" na "%s"

en: Changed completion from %s to %s
sk: Stav dokončenia bol zmenený z %s na %s

en: Changed description
sk: Popis bol zmenený

en: Changed due date from %s to %s
sk: Termín bol zmenený z %s na %s

en: Changed estimate from %s to %s
sk: Odhad bol zmenený z %s na %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
sk: Názov bol zmenený z "%s" na "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
sk: Nadradená úloha bola zmenená z "%s" na "%s"

en: Changed priority from %s to %s
sk: Priorita bola zmenená z %s na %s

en: Changed start date from %s to %s
sk: Začiatok bol zmenený z %s na %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
sk: Zoznam úloh bol zmenený z "%s" na "%s".

en: Changes made for this task:
sk: Zmeny vykonané pre túto úlohu:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
sk: Vyberte, akú formu majú mať pripomenutia úloh:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
sk: Vyberte, či chcete byť upozornený na nové, upravené a vymazané úlohy e-mailom:

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
sk: Vyberte, či chcete byť upozornený na zmeny v úlohách a pripomenutiach.

en: Choose your default task list.
sk: Vyberte Váš prednastavený zoznam úloh.

en: Click or copy this URL to display this task list
sk: Kliknite alebo skopírujte toto URL na zobrazenie tohto zoznamu úloh

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Search
sk: Zavrieť hľadanie

en: Color
sk: Farba

en: Complete
sk: Ukončená

en: Complete "%s"
sk: Ukončená úloha "%s"

en: Complete Task
sk: Ukončiť úlohu

en: Complete tasks
sk: Ukončiť úlohy

en: Completed
sk: Hotovo

en: Completed %s.
sk: %s bola ukončená.

en: Completed Tasks
sk: Ukončené úlohy

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
sk: Unkončená nadradená úloha, označte ju najprv ako neukončenú

en: Completed tasks
sk: Ukončené úlohy

en: Completed?
sk: Ukončená?

en: Completion Date
sk: Dátum ukončenia

en: Completion Status
sk: Stav ukončenia

en: Connection failed: %s
sk: Spojenie zlyhalo: %s

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Task List
sk: Vytvoriť zoznam úloh

en: Create a new Task List
sk: Vytvoriť nový zoznam úloh

en: Created
sk: Vytvorené

en: Date and time:
sk: Dátum a čas:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Day
sk: Deň

en: Day(s)
sk: Deň(dni/dní)

en: Default Task List
sk: Prednastavený zoznam úloh:

en: Defaults for new tasks
sk: Prednastavenia pre nové úlohy

en: Delay Start Until
sk: Odložiť začiatok do

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete %s
sk: Vymazať %s

en: Delete Confirmation
sk: Potvrdenie vymazania

en: Delete button behaviour
sk: Správanie sa tlačidla vymazať

en: Delete this task
sk: Vymazať túto úlohu

en: Deleted %s.
sk: %s vymazaná.

en: Deleting entire tasklists is not supported.
sk: Vymazanie celých zoznamov úloh nie je podporované.

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Description:
sk: Popis:

en: Display Preferences
sk: Nastavenia zobrazenia

en: Display URL
sk: Zobraziť URL

en: Do you want to confirm deleting entries?
sk: Chcete potvrdzovať vymazanie záznamov?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
sk: Neposlielať upozornenie pri pridaní, zmene alebo zmazaní úlohy?

en: Due By
sk: Splniť do

en: Due Date
sk: Termín splnenia

en: Due date specified.
sk: Termín splnenia stanovený.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit "%s"
sk: Upraviť "%s"

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit Task
sk: Upraviť úlohu

en: Edit categories and colors
sk: Upraviť kategórie a farby

en: Edit: %s
sk: Upraviť: %s

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday".
sk: Zadajte prosím jednu úlohu na jeden riadok. Podradené úlohy vytvoríte ich odsadením pod nadradenou úlohou. Zadajte termíny ako napr. "pranie zajtra" alebo "upratovanie budúci štvrtok".

en: Error deleting task: %s
sk: Nastala chyba pri vymazávaní úlohy: %s

en: Estimated Time
sk: Predpokladaný čas

en: Export Tasks
sk: Exportovať úlohy

en: External Data
sk: Externé údaje

en: Future tasks
sk: Budúce úlohy

en: General Preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Hour
sk: Hodina

en: Hour(s)
sk: Hodin(-a/-y)

en: Import Tasks, Step %d
sk: Import úloh, krok %d

en: Import/Export Tasks
sk: Import/Export úloh

en: Incom_plete tasks
sk: _Neukončené úlohy

en: Incomplete Tasks
sk: Neukončené úlohy

en: Incomplete sub tasks, complete them first
sk: Neukončené podúlohy, ukončite najprv tieto

en: Incomplete tasks
sk: Neukončené úlohy

en: Invalid tasklist file requested.
sk: Bol vyžiadaný neplatný súbor so zoznamom úloh.

en: Invalid tasklist name supplied.
sk: Boli zadaný nesprávny názov zoznamu úloh.

en: Invalid tasklist requested.
sk: Bol vyžadovaný neplatný zoznam úloh.

en: Kind
sk: Druh

en: Last Modified
sk: Posledná aktualizácia

en: Local
sk: Lokálne

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Manage Task Lists
sk: Spravovať zoznamy úloh

en: Mark "%s" as incomplete
sk: Označiť "%s" ako neukončenú

en: Mark as incomplete
sk: Označiť ako neukončenú

en: Maximum Number of Tasks
sk: Maximálny počet úloh

en: Minute
sk: Minúta

en: Minute(s)
sk: Minút(-a/-y)

en: Month
sk: Mesiac

en: More Options...
sk: Ďalšie nastavenia...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
sk: Bolo nájdených viacero komponentov iCalendar; podporovaný je len jeden vTodo.

en: My Task Lists:
sk: Moje zoznamy úloh

en: My Tasks
sk: Moje úlohy

en: N_ame
sk: N_ázov

en: Na_me
sk: Ná_zov

en: Name
sk: Názov

en: New Task
sk: Nová úloha

en: Next
sk: Ďalej

en: No
sk: Nie

en: No delay
sk: Neodkladať

en: No due date.
sk: Bez termínu splnenia

en: No iCalendar data was found.
sk: Neboli nájdené žiadne údaje iCalendar.

en: No parent task
sk: Bez nadradenej úlohy

en: No task lists are available to guests.
sk: Pre anonymných používateľov nie sú dostupné žiadne zoznamy úloh.

en: No tasks have been added.
sk: Žiadne úlohy neboli pridané.

en: No tasks match
sk: Žiadne úlohy nezodpovedajú

en: No tasks to display
sk: Žiadne úlohy zobrazenie

en: None
sk: Bez zodpovedného

en: Not Completed
sk: Nesplnená

en: Not Found
sk: Nenajdené

en: Not Private
sk: Nesúkromné

en: Not completed
sk: Nesplnená

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Notification
sk: Upozornenie

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: On all shown task lists
sk: Na všetkých zobrazených zoznamoch úloh

en: On all task lists I have read access to
sk: Na všetkých zoznamoch úloh, ku ktorým mám prístup na čítanie

en: On my task lists only
sk: Iba na mojich zoznamoch úloh

en: Parent task
sk: Nadradená úloha

en: Permission Denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Portal
sk: Portál

en: Priority
sk: Priorita

en: Private
sk: Súkromná

en: Private Task
sk: Súkromná úloha

en: Private?
sk: Súkromné?

en: Quick Task Creation
sk: Rýchle zadávanie úloh

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
sk: Naozaj vymazať zoznam úloh "%s"? Toto nie je možné vrátiť späť a všetky dáta v tomto zozname úloh budú trvale vymazané.

en: Really delete this task?
sk: Naozaj vymazať túto úlohu?

en: Save
sk: Uložiť

en: Saved %s.
sk: %s uložená.

en: Search
sk: Hľadať

en: Search In:
sk: Hľadať podľa:

en: Search _Text:
sk: Hľadať _text:

en: Search for Task Lists:
sk: Hľadať zoznamy úloh:

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Search: Results for "%s"
sk: Hľadať: Výsledky pre "%s"

en: Select the columns that should be shown in the list view:
sk: Vyberte stĺpce, ktoré sa majú zobraziť v zozname:

en: Select the export format:
sk: Vyberte formát exportu:

en: Select the file to import:
sk: Vyberte súbor na import:

en: Select the format of the source file:
sk: Vyberte formát zdrojového súboru:

en: Select the task list(s) to export from:
sk: Vyberte zoznamy úloh, z ktorých chcete exportovať:

en: Select the task states to export:
sk: Vyberte stav úloh na exportovanie:

en: Shared Task Lists:
sk: Zdielané zoznamy úloh:

en: Show action buttons?
sk: Zobraziť tlačidlá akcií?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
sk: Zobraziť ukončené, neukončené alebo všetky úlohy v zozname úloh?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
sk: Zobraziť údaje z ľubovoľnej z týchto aplikácií vo Vašom zozname úloh?

en: Show data from other applications or sources.
sk: Zobraziť údaje z iných aplikácií alebo zdrojov.

en: Show due dates?
sk: Zobraziť termíny splnenia?

en: Show priorities?
sk: Zobraziť priority?

en: Show task alarms?
sk: Zobraziť pripomenutia k úlohám?

en: Show task category?
sk: Zobraziť kategóriu úlohy?

en: Show tasklist name?
sk: Zobraziť meno zoznamu úloh?

en: Show tasks from these categories
sk: Zobraziť úlohy z týchto kategórií

en: Show tasks from these tasklists
sk: Zobraziť úlohy z týchto zoznamov

en: Sort by Assignee
sk: Triediť podľa zodpovedného

en: Sort by Category
sk: Triediť podľa kategórie

en: Sort by Completion Status
sk: Triediť podľa stavu ukončenia

en: Sort by Due Date
sk: Triediť podľa termínu splnenia

en: Sort by Name
sk: Triediť podľa mena

en: Sort by Priority
sk: Triediť podľa priority

en: Sort by Start Date
sk: Triediť podľa začiatku

en: Sort by User Name
sk: Triediť podľa mena používateľa

en: Sort by estimated time
sk: Triediť podľa odhadu

en: Sort direction:
sk: Smer triedenia:

en: Sort tasks by:
sk: Triediť úlohy podľa:

en: Start
sk: Začiatok

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Start date specified.
sk: Dátum začiatku stanovený.

en: Subscription URL
sk: URL pre prihlásenie

en: System
sk: Systém

en: System Task List
sk: Zoznam systémových úloh

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
sk: Zoznam systémových úloh nemá vlastníka. Nastavenia a oprávnenia k zoznamu úloh môžu meniť iba administrátori.

en: Task Alarm
sk: Pripomenutie úlohy

en: Task Alarm?
sk: Pripomenutie úlohy?

en: Task Defaults
sk: Prednastavenia pre úlohy

en: Task List
sk: Zoznam úloh

en: Task List Description
sk: Popis zoznamu úloh

en: Task List Information
sk: Informácie o zozname úloh

en: Task List List
sk: Prehľad zoznamov úloh

en: Task List Name
sk: Názov zoznamu úloh

en: Task List and Share Preferences
sk: Nastavenia zoznamu úloh a zdieľania

en: Task List owned by %s.
sk: Zoznam úloh je vlastnený používateľom %s.

en: Task List owned by system.
sk: Zoznam úloh je vlastnený systémom.

en: Task Lists
sk: Zoznamy úloh

en: Task Name
sk: Meno úlohy

en: Task Note
sk: Poznámka k úlohe

en: Task Note?
sk: Poznámka k úlohe?

en: Task Search
sk: Hľadať úlohu

en: Task UID not found
sk: UID úlohy nebolo nájdené.

en: Task added:
sk: Úloha pridaná:

en: Task deleted:
sk: Úloha vymazaná:

en: Task description:
sk: Popis úlohy:

en: Task list of %s
sk: Zoznam úloh používateľa %s

en: Task modified:
sk: Úloha upravená:

en: Task not found.
sk: Úloha nebola nájdená.

en: Tasklist does not exist or no permission to delete
sk: Zoznam úloh neexistuje alebo nemáte oprávnenie na jeho vymazanie

en: Tasklist does not exist or no permission to edit
sk: Zoznam úloh neexistuje alebo nemáte oprávnenie na jeho úpravu

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Tasks Summary
sk: Súhrn úloh

en: Tasks from %s
sk: Úlohy z %s

en: The %s file didn't contain any tasks.
sk: Súbor %s neobsahoval žiadne úlohy.

en: The Tasks backend is not currently available.
sk: Backend pre úlohy momentálne nie je k dispozícii.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
sk: Backend pre úlohy momentálne nie je k dispozícii: %s

en: The current hour
sk: Aktuálna hodina

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
sk: Úloha "%s" bola pridaná do zoznamu úloh "%s", s termínom splnenia: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
sk: Úloha "%s" bola pridaná do zoznamu úloh "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
sk: Úloha "%s" bola vymazaná zo zoznamu úloh "%s".

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
sk: Úloha "%s" bola upravená v zozname úloh "%s".

en: The task list "%s" has been created.
sk: Zoznam úloh "%s" bol vytvorený.

en: The task list "%s" has been deleted.
sk: Zoznam úloh "%s" bol vymazaný.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
sk: Zoznam úloh "%s" bol premenovaný na "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
sk: Zoznam úloh "%s" bol uložený.

en: Then:
sk: Potom:

en: There are no tasks matching the current criteria.
sk: Žiadne úlohy nevyhovujú aktuálnym kritériám.

en: There was a problem completing %s: %s
sk: Nastala chyba pri aktualizácii %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
sk: Nastala chyba pri vymazávaní %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
sk: Nastala chyba pri ukladaní úlohy: %s.

en: There was an error importing the data: %s
sk: Nastala chyba pri importe údajov: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
sk: Nastala chyba pri importe údajov iCalendar.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
sk: Pri odstraňovaní úloh pre %s nastala chyba. Podrobnosti boli zaznamenané.

en: There were no tasks to export.
sk: Nie sú žiadne úlohy na export.

en: This file format is not supported.
sk: Tento formát súboru nie je podporovaný.

en: Time:
sk: Čas:

en: To subscribe to this task list from another program, use this URL:
sk: Ak sa chcete prihlásiť do tohto zoznamu úloh z iného programu, použite toto URL:

en: Turned privacy off
sk: Súkromie vypnuté

en: Turned privacy on
sk: Súkromie zapnuté

en: Unable to delete tasklist "%s": %s
sk: Nepodarilo sa vymazať zoznam úloh "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
sk: Nepodarilo sa nahrať definíciu %s.

en: Unable to save task list "%s": %s
sk: Nepodarilo sa uložiť zoznam úloh "%s": %s

en: Unfiled
sk: Nenastavená

en: Unique ID
sk: Unikátne ID

en: Unsupported Content-Type: %s
sk: Nepodporovaný typ obsahu (Content-Type): %s

en: Use custom notification method
sk: Použiť vlastnú metódu upozornení

en: Use default notification method
sk: Použiť prednastavenú metódu upozornení

en: We would like to remind you of this due task.
sk: Chceli by sme Vám pripomenúť túto nesplnenú úlohu.

en: Week(s)
sk: Týždeň(-ne,-ňov)

en: What do you want to be the default due time for tasks?
sk: Aký chcete mať prednastavený čas plnenia pre úlohy?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
sk: Ak vytváram novú úlohu, o koľko dní má byť prednastavený termín splnenia (0 znamená dnes)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
sk: Ak vytváram novú úlohu, má mať nastavený termín splnenia?

en: Which tasklist should the tasks be added to?
sk: Do ktorého zoznamu úloh sa majú pridať úlohy?

en: Year
sk: Rok

en: You are not allowed to change this task list.
sk: Nemáte právo na úpravu tohto zoznamu úloh.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
sk: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d úloh.

en: You are not allowed to delete this task list.
sk: Nemáte právo na vymazanie tohto zoznamu úloh.

en: You do not have permission to view this tasklist.
sk: Nemáte právo na zobrazenie tohto zoznamu úloh.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
sk: Táto správa Vám bola doručená, lebo Váš zoznam úloh je nastavený na odosielanie pripomenutí k úlohám. Toto nastavenie môžete zmeniť po %sprihlásení sa do zoznamu úloh%s.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
sk: Požiadali ste o upozornenie pri pridaní nových úloh do Vaších zoznamov úloh.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
sk: Požiadali ste o upozornenie pri vymazaní úloh z Vaších zoznamov úloh.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
sk: Požiadali ste o upozornenie v prípade zmeny úloh vo Vaších zoznamoch úloh.

en: Your default task list:
sk: Váš prednastavený zoznam úloh:

en: [Manage Task Lists]
sk: [Spravovať zoznamy úloh]

en: [none]
sk: [žiadne]

en: _All Tasks
sk: _Všetky úlohy

en: _All tasks
sk: _Všetky úlohy

en: _Category
sk: _Kategória

en: _Complete
sk: U_končiť

en: _Completed tasks
sk: U_končené úlohy

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: _Description
sk: _Popis

en: _Due Date
sk: _Termín

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Future tasks
sk: _Budúce úlohy

en: _List Tasks
sk: _Zoznam úloh

en: _New Task
sk: _Nová úloha

en: _Quick Add
sk: _Rýchle pridávanie

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Start Date
sk: Dátum _začiatku

en: _Task List
sk: _Zoznam úloh

en: am
sk: AM

en: by %s
sk: používateľom %s

en: by me
sk: Vami

en: completed
sk: splnená

en: in %s
sk: v %s

en: no due date
sk: bez termínu

en: no parent
sk: bez nadradenej úlohy

en: no start date
sk: bez začiatku

en: no time
sk: žiaden čas

en: not completed
sk: nesplnené

en: pm
sk: PM

en: tasks.csv
sk: ulohy.csv

en: tasks.ics
sk: ulohy.ics
