Horde_Nls - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Anonymous Proxy
da: Anonym Proxy

en: English
da: Engelsk

en: Other
da: Anden

en: Satellite Provider
da: Satelit leverandør

en: VolapÃ¼k
da: Volapyk
