Horde_Nls - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: Anonymous Proxy
el: Ανώνυμος Διαμμεσολαβητής (Proxy)

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Denmark
el: Δανία

en: Europe
el: Ευρώπη

en: European Union
el: Ευρωπαϊκή Ένωση

en: France
el: Γαλλία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Italy
el: Ιταλία

en: New Caledonia
el: Νέα Καληδονία

en: Other
el: Αλλο

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Reunion
el: Επανένωση

en: Satellite Provider
el: Πάροχος Δορυφόρου

en: Viet Nam
el: Βιετνάμ
