Passwd 3.1.2 - en to et translation catalogue (65 entries)

en: %s does not exist or is not executable.
et: %s puudub või pole käivitatav.

en: %s: unable to load sub driver: %s
et: %s: ei õnnestu laadida alam ajurit: %s

en: ADSI error %s.
et: ADSI viga %s.

en: Access Denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Cannot change password
et: Salasõna ei saa muuta

en: Cannot send command to server.
et: Käsku ei õnnestunud serverile saata.

en: Change Password
et: Vaheta salasõna

en: Change password for:
et: Vaheta salasõna süsteemis:

en: Change your password
et: Muuda oma salasõna

en: Changing password for %s
et: Salasõna muutmine süsteemis %s

en: Confirm new password:
et: Korda uut salasõna:

en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

en: Could not bind to LDAP server
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse

en: Could not change password (bad old password?)
et: Salasõna muutmine nurjus (vale vana salasõna?)

en: Could not change password.
et: Salasõna muutmine nurjus.

en: Could not connect to LDAP server
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga.

en: Could not login to system (no password prompt)
et: Süsteemi sisselogimine nurjus (ei näinud salasõna viipa)

en: Could not open pipe to smbpasswd.
et: Ei õnnestunud avada toru smbpasswd'ga.

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
et: passwd programmi käivitamine nurjus (ei näinud vana salasõna viipa)

en: End of file.
et: Faili lõpp.

en: Error sending data to smbpasswd.
et: Viga andmete saatmisel smbpasswd'le.

en: Failed to verify old password.
et: Vana salasõna kontroll nurjus.

en: Failure in changing password for %s: %s
et: Salasõna muutmine %s süsteemis nurjus: %s

en: Full buffer.
et: Puhver täis.

en: Incorrect old password.
et: Vale vana salasõna.

en: Incorrect password
et: Vale salasõna

en: Minimum password age has not yet expired
et: Salasõna vähim kehtivusaeg pole veel täis

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
et: Uus salasõna ei sobi (liiga lühike, lubamatu sõna, liiga sarnane, ...)

en: New password:
et: Uus salasõna:

en: No backend configured for this host
et: Alusrakendus ei ole sellel serveril seadistatud

en: No backends configured in backends.php
et: Failis backends.php pole ühtki alusrakendust seadistatud

en: No prompt returned from server.
et: Server ei tagastanud viipa.

en: Old password:
et: Vana salasõna:

en: Passwd is not properly configured.
et: Passwd moodul ei ole korralikult häälestatud.

en: Password
et: Salasõna

en: Password changed on %s.
et: Salasõna süsteemis %s muudetud.

en: Password module can't find the supplied bin.
et: Salasõna moodul ei leia etteantud programmi.

en: Password module is missing required parameters.
et: Salasõna moodulil puuduvad vajalikud parameetrid.

en: Password module is missing target parameter.
et: Salasõna moodulil puudub siht parameeter.

en: Password module is not properly configured
et: Salasõna moodul ei ole korralikult häälestatud

en: Please provide a new password
et: Sa pead sisestama uue salasõna

en: Please provide your current password
et: Sa pead sisestama kehtiva salasõna

en: Please verify your new password
et: Uus salasõna tuleb sisestada kaks korda

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
et: Kohustuslik parameeter 'drivers' on Composite seadistuses valesti määratud.

en: Reset
et: Lähtesta

en: The current horde configuration does not allow changing passwords.
et: Jooksev horde seadistus ei luba salasõna muutmist.

en: The password backend "%s" does not exist.
et: Salasõna alusrakendust "%s" pole olemas.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
et: Salasõna muutmise veebisaidiga ei saanud ühendust.

en: The username could not be found.
et: Kasutajanime ei leitud.

en: Time out.
et: Ajalimiidi ületamine.

en: Unable to load the definition of %s.
et: Ei õnnestu laadida %s kirjeldust.

en: Unable to open expect stream
et: Oodatud voo avamine nurjus

en: Unknown user
et: Tundmatu kasutaja

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: User not found.
et: Kasutajat ei leitud.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: You can't change password for user %s
et: Sa ei saa muuta kasutaja %s salasõna

en: You must give your current password
et: Sa pead sisestama oma kehtiva salasõna

en: You must give your new password
et: Sa pead sisestama oma uue salasõna

en: You must verify your new password
et: Uus salasõna tuleb sisestada kaks korda

en: Your new password must be different from your current password
et: Uus salasõna peab erinema praegusest salasõnast

en: Your new passwords didn't match
et: Sisestatud salasõnad ei klapi

en: Your password could not be changed.
et: Salasõnad ei õnnestunud muuta.

en: Your passwords do not match
et: Salasõnad ei klapi

en: expect extension cannot be loaded
et: oodatud laiendust ei saa laadida
