passwd - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Backend not correctly implemented.
gl: Non se desenvolveu adecuadamente o motor.

en: Change Password
gl: Cambie o contrasinal

en: Change your password
gl: Cambie o contrasinal

en: Confirm new password:
gl: Confirme o novo contrasinal:

en: Could not open pipe to smbpasswd.
gl: Non se pode abrir unha canalización a smbpasswd.

en: New password:
gl: Contrasinal novo:

en: Old password:
gl: Contrasinal antigo:

en: Passwd is not properly configured.
gl: Passwd non está ben configurado.

en: Password changed on %s.
gl: Cambiouse o contrasinal en %s.

en: Password module is not properly configured
gl: O módulo do contrasinal non está ben configurado

en: Password module is not properly configured.
gl: O módulo do contrasinal non está ben configurado.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
gl: Os controladores requiridos están desconfigurados na configuración de Redacción.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
gl: O 'phptype' requirido non se especificou na configuración de Passwd SQL.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
gl: O 'phptype' requirido non se especificou na configuración de SQL.

en: Reset
gl: Limpar

en: Unable to connect to SQL server.
gl: Non se puido conectar co servidor SQL.

en: User not found
gl: Non se atopou o usuario

en: User not found.
gl: Non se atopou o usuario.

en: Username:
gl: Usuario:

en: You can't change password for user %s
gl: Non pode cambiar o contrasinal do usuario %s

en: You must give your current password
gl: Ten que introducir o seu contrasinal actual

en: You must give your new password
gl: Ten que introducir o seu novo contrasinal

en: You must verify your new password
gl: Ten que comprobar o novo contrasinal

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
gl: O novo contrasinal é longo de máis; non pode ter máis de %d caracteres

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
gl: O novo contrasinal é demasiado doado de adiviñar! Non se cambiou!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
gl: O novo contrasinal é demasiado doado de adiviñar! Non se cambiou!

en: Your new password must be at least %d characters long!
gl: O novo contrasinal ten que ter polo menos %d caracteres

en: Your new password must be different from your current password
gl: O novo contrasinal ten que ser distinto do actual

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
gl: O novo contrasinal ten que ter polo menos %d tipos distintos de caracteres. Os tipos son: minúsculas, maiúsculas, números e símbolos.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
gl: O novo contrasinal ten que ter menos de %d espazos en branco.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
gl: O novo contrasinal non pode ter espazos en branco.

en: Your new passwords didn't match
gl: Os novos contrasinais son diferentes
