Passwd H3 (3.1) - en to hr translation catalogue (65 entries)

en: %s does not exist or is not executable.
hr: %s ne postoji ili nemate dozvole za izvršavanje.

en: %s: unable to load sub driver: %s
hr: %s: nije uspjelo učitavanje pokretačkog programa: %s

en: ADSI error %s.
hr: ADSI greška %s.

en: Access Denied.
hr: Pristup odbijen.

en: Cannot change password
hr: Promjena lozinke nije uspjela

en: Cannot send command to server.
hr: Nije uspjelo slanje naredbe na poslužitelj.

en: Change Password
hr: Promijeni lozinku

en: Change password for:
hr: Promijenite lozinku za:

en: Change your password
hr: Promijenite Vašu lozinku

en: Changing password for %s
hr: Promjena lozinke za %s

en: Confirm new password:
hr: Potvrda nove lozinke:

en: Connection failed
hr: Povezivanje neuspješno

en: Could not bind to LDAP server
hr: Prijava na LDAP poslužitelj nije uspjela

en: Could not change password (bad old password?)
hr: Promjena lozinke nije uspjela (neispravna stara lozinka?)

en: Could not change password.
hr: Promjena lozinke nije uspjela.

en: Could not connect to LDAP server
hr: Spajanje na LDAP poslužitelj nije uspjelo.

en: Could not login to system (no password prompt)
hr: Prijava na sustav nije uspjela (nema upita lozinke)

en: Could not open pipe to smbpasswd.
hr: Spajanje na smbpasswd nije uspjelo.

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
hr: Pokretanje passwd programa nije uspjelo (nema upita stare lozinke)

en: End of file.
hr: Kraj datoteke.

en: Error sending data to smbpasswd.
hr: Greška prilikom slanja podataka u smbpasswd.

en: Failed to verify old password.
hr: Provjera stare lozinke nije uspjela.

en: Failure in changing password for %s: %s
hr: Promjena lozinke za %s nije uspjela: %s

en: Full buffer.
hr: Pun međuspremnik.

en: Incorrect old password.
hr: Neispravna stara lozinka.

en: Incorrect password
hr: Neispravna stara lozinka

en: Minimum password age has not yet expired
hr: Još nije prošao minimalni period između promjena lozinke

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
hr: Nova lozinka nije ispravna (prekratka, neispravna stara lozinka, preslična staroj lozinki, ...)

en: New password:
hr: Nova lozinka:

en: No backend configured for this host
hr: Za ovaj stroj nije podešena metoda filtriranja.

en: No backends configured in backends.php
hr: U backends.php nije podešena nijedna metoda filtriranja.

en: No prompt returned from server.
hr: Poslužitelj nije poslao upit.

en: Old password:
hr: Stara lozinka:

en: Passwd is not properly configured.
hr: Promjena lozinke nije ispravno konfigurirana.

en: Password
hr: Lozinka

en: Password changed on %s.
hr: Lozinka za %s je uspješno promijenjena.

en: Password module can't find the supplied bin.
hr: Modul za promjenu lozinki ne može pronaći zadani program.

en: Password module is missing required parameters.
hr: Nedostaju obavezni parametri modula za promjenu lozinki.

en: Password module is missing target parameter.
hr: Nedostaje parametar odredišta modula za promjenu lozinki.

en: Password module is not properly configured
hr: Modul za promjenu lozinki nije ispravno konfiguriran

en: Please provide a new password
hr: Molimo unesite novu lozinku

en: Please provide your current password
hr: Molimo unesite svoju trenutnu lozinku

en: Please verify your new password
hr: Molimo unesite svoju lozinku.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
hr: Parametar 'drivers' nije ispravan u Composite konfiguraciji.

en: Reset
hr: Resetiraj

en: The current horde configuration does not allow changing passwords.
hr: Trenutna horde konfiguracija ne dozvoljava promjenu lozinki.

en: The password backend "%s" does not exist.
hr: Protokol za izmjenu lozinki "%s" ne postoji.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
hr: Web stranica za promjenu korisničkih lozinki nije dostupna.

en: The username could not be found.
hr: Korisničko ime nije pronađeno.

en: Time out.
hr: Vrijeme izvršavanje isteklo.

en: Unable to load the definition of %s.
hr: Nije uspjelo učitavanje definicije %s.

en: Unable to open expect stream
hr: Nije uspjelo spajanje na expect

en: Unknown user
hr: Nepoznat korisnik

en: User not found
hr: Korisnik nije pronađen

en: User not found.
hr: Korisnik nije pronađen.

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: You can't change password for user %s
hr: Ne možete promjeniti lozinku za korisnika %s

en: You must give your current password
hr: Morate unijeti svoju trenutnu lozinku

en: You must give your new password
hr: Morate unijeti novu lozinku

en: You must verify your new password
hr: Morate potvrditi novu lozinku

en: Your new password must be different from your current password
hr: Nova i stara lozinka ne smiju biti iste

en: Your new passwords didn't match
hr: Nove lozinke se ne podudaraju

en: Your password could not be changed.
hr: Promjena lozinke nije uspjela.

en: Your passwords do not match
hr: Nove lozinke se ne podudaraju

en: expect extension cannot be loaded
hr: expect proširenje se ne može učitati
