Passwd H5 (5.0.2-git) - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: %s does not exist or is not executable.
hu: A %s nem létezik, vagy nem futtatható

en: %s: unable to load sub driver: %s
hu: %s: almeghajtó betöltése sikertelen: %s

en: ADSI error %s.
hu: ADSI hiba: %s.

en: Access Denied.
hu: Hozzáférés megtagadva.

en: Cannot change password
hu: Jelszó módosítása sikertelen

en: Cannot send command to server.
hu: A parancs végrehajtása nem sikerült.

en: Change Password
hu: Jelszómódosítás

en: Change password for:
hu: Jelszómódosítás itt:

en: Change your password
hu: Jelszómódosítás

en: Changing password for %s
hu: Jelszómódosítás itt: %s

en: Confirm new password:
hu: Az új jelszó megerősítése:

en: Connection failed
hu: A kapcsolódás nem sikerült

en: Could not bind to LDAP server
hu: Az LDAP szerverhez nem lehet csatlakozni

en: Could not change password (bad old password?)
hu: A jelszómódosítás nem sikerült (talán rossz régi jelszó?).

en: Could not change password.
hu: A jelszómódosítás nem sikerült

en: Could not connect to LDAP server
hu: Az LDAP szerver nem érhető el.

en: Could not login to system (no password prompt)
hu: A bejelentkezés nem sikerült (nincs jelszó prompt).

en: Could not open pipe to smbpasswd.
hu: Nem lehet csatlakozni az smbpasswd-hez.

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
hu: A jelszómódosítás nem sikerült (nem volt régi jelszó prompt)

en: End of file.
hu: Fájl vége.

en: Error sending data to smbpasswd.
hu: Adattovábbítási hiba az smbpasswd-hez.

en: Failed to verify old password.
hu: A régi jelszó ellenőrzése nem sikerült.

en: Failure in changing password for %s: %s
hu: Hiba a %s jelszómódosításnál: %s

en: Full buffer.
hu: A tároló megtelt.

en: Incorrect old password.
hu: Hibás régi jelszó

en: Incorrect password
hu: Hibás jelszó

en: Minimum password age has not yet expired
hu: A jelszó még nem változtatható meg

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
hu: Az új jelszó nem megfelelő (túl rövid, hibás, túl hasonló, stb.)

en: New password:
hu: Új jelszó:

en: No backend configured for this host
hu: Nincs háttér beállítva ehhez a szolgáltatáshoz

en: No backends configured in backends.php
hu: Nincs háttér beállítva

en: No prompt returned from server.
hu: Nem volt prompt.

en: Old password:
hu: Jelenlegi jelszó:

en: Passwd is not properly configured.
hu: A Jelszó modul nincs megfelelően konfigurálva

en: Password changed on %s.
hu: A jelszó megváltozott itt: %s!

en: Password module can't find the supplied bin.
hu: A Jelszó modul nincs megfelelően konfigurálva (tároló nem található).

en: Password module is missing required parameters.
hu: A Jelszó modul nincs megfelelően konfigurálva (hiányzó paraméterek)

en: Password module is missing target parameter.
hu: A Jelszó modul nincs megfelelően konfigurálva (hiányzó cél paraméter)

en: Password module is not properly configured
hu: A Jelszó modul nincs megfelelően konfigurálva

en: Please provide a new password
hu: Az új jelszó:

en: Please provide your current password
hu: A jelenlegi jelszó:

en: Please verify your new password
hu: A jelenlegi jelszó újra:

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
hu: A 'drivers' szaksz nem helyes a kompozit konfigurációban.

en: Reset
hu: Újrakezdés

en: The current horde configuration does not allow changing passwords.
hu: A rendszer jelenlegi beállítása nem teszi lehetővé a jelszavak megváltoztatásást.

en: The password backend "%s" does not exist.
hu: A "%s" jelszó háttér nem létezik.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
hu: A kért weboldal nem érhető el.

en: The username could not be found.
hu: A felhasználónév nem található.

en: Time out.
hu: Időtúllépés

en: Unable to load the definition of %s.
hu: Nem sikerült beolvasni %s definícióját.

en: Unable to open expect stream
hu: Nem lehet a kért adatfolyamot megnyitni

en: Unknown user
hu: Ismeretlen felhasználó

en: User not found
hu: Nincs ilyen felhasználó

en: User not found.
hu: Nincs ilyen felhasználó.

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: You can't change password for user %s
hu: Nem lehetsége %s jelszavát megváltoztatni

en: You must give your current password
hu: Meg kell adnia a jelenlegi jelszavát

en: You must give your new password
hu: Meg kell adnia az új jelszót

en: You must verify your new password
hu: Az új jelszavát kétszer egyformán kell megadnia

en: Your new password must be different from your current password
hu: Az új és a jelenlegi jelszónak különböznie kell

en: Your new passwords didn't match
hu: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: Your password could not be changed.
hu: A jelszó módosítása nem sikerült.

en: Your password has been succesfully changed. You need to re-login to the system with your new password.
hu: A jelszava megváltozott. Újra be kell jelentkeznie az új jelszavával.

en: Your passwords do not match
hu: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: expect extension cannot be loaded
hu: Az expect kiterjesztés nem tölthető be.
