Passwd H4 (3.1.4-git) - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: %s does not exist or is not executable.
lv: %s nepastāv vai nav izmantojams.

en: %s extension cannot be loaded!
lv: Paplašinājums %s nav ielādējams!

en: %s: unable to load driver: %s
lv: %s: nevar ielādēt dzini: %s

en: ADSI error %s.
lv: ADSI kļūda %s.

en: Access Denied.
lv: Pieeja liegta.

en: Backend not correctly implemented.
lv: Dzinis nav korekti ieviests.

en: Cannot send command to server.
lv: Nevar nosūtīt komandu serverim.

en: Change Password
lv: Mainīt paroli

en: Change password for:
lv: Nomainīt paroli:

en: Change your password
lv: Nomainīt paroli

en: Changing password for %s
lv: Maina %s paroli

en: Confirm new password:
lv: Apstiprināt jauno paroli:

en: Could not bind to LDAP server
lv: Neizdevās pieslēgties LDAP serverim.

en: Could not change password (bad old password?)
lv: Nevar nomainīt paroli (nepareiza vecā parole?)

en: Could not change password.
lv: Nevar nomainīt paroli.

en: Could not connect to LDAP server
lv: Nevar pieslēgties LDAP serverim

en: Could not login to system (no password prompt)
lv: Nevar pieslēgties sistēmai (nav paroles ievades uzaicinājuma)

en: Could not open pipe to smbpasswd.
lv: Nevarēja atvērt kanālu uz smbpasswd.

en: Could not start TLS connection to LDAP server
lv: Neizdevās nodibināt TLS sakarus ar LDAP serveri

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
lv: Nevar palaist passwd programmu (iztrūkst vecās paroles ievades uzaicinājums)

en: End of file.
lv: Faila beigas.

en: Error sending data to smbpasswd.
lv: Radās kļūda nosūtot datus smbpasswd.

en: Failed to verify old password.
lv: Kļūme pārbaudot veco paroli.

en: Failure in changing password for %s: %s
lv: Kļūda mainot %s paroli: %s

en: Full buffer.
lv: Pilns buferis.

en: Incorrect old password.
lv: Nepareiza vecā parole.

en: Minimum password age has not yet expired
lv: Jūsu paroles derīguma termiņš vēl nav beidzies

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
lv: Jaunā parole nederīga (pārāk īsa, nepareizi sastādīta, pārāk līdzīga vecajai, utt.)

en: New password:
lv: Jaunā parole:

en: No backend configured for this host
lv: Nav atrodams konfigurēts palīgmodulis

en: No backends configured in backends.php
lv: backends.php nav neviens konfigurēts palīgmodulis

en: No prompt returned from server.
lv: No servera nav saņemts uzaicinājums.

en: No such backend "%s" found.
lv: Dzinis "%s" nav atrasts.

en: Old password:
lv: Vecā parole:

en: Passwd is not properly configured.
lv: Passwd nav pareizi konfigurēts.

en: Password changed on %s.
lv: Parole uz %s veiksmīgi nomainīta.

en: Password column "%s" not found in password table.
lv: Paroļu sleja "%s" nav atrasta paroļu tabulā.

en: Password module can't find the supplied bin.
lv: Paroļu modulis nespēj atrast norādīto programmu.

en: Password module is missing required parameters.
lv: Paroļu modulim iztrūkst nepieciešami parametri.

en: Password module is missing target parameter.
lv: Paroļu modulim iztrūkst mērķa parametrs.

en: Password module is not properly configured
lv: Paroļu modulis nav korekti konfigurēts

en: Password module is not properly configured.
lv: Paroļu modulis nav korekti konfigurēts.

en: Please provide a new password
lv: Lūdzu, ievadiet jauno paroli.

en: Please provide your current password
lv: Lūdzu ievadiet pašreizējo paroli.

en: Please verify your new password
lv: Lūdzu, apstipriniet jauno paroli.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
lv: Nepieciešamie 'dziņi' ir kļūdaini konfigurēti Saliktajā konfigurācijā.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
lv: Nepieciešamais 'phptype' nav norādīts Passwd SQL konfigurācijā.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
lv: Nepieciešamais 'phptype' nav norādīts SQL konfigurācijā.

en: Reset
lv: Sākt no jauna

en: The current horde configuration does not allow changing passwords.
lv: Pašreizējā servera konfigurācija nepieļauj paroles maiņu.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
lv: Paroles nomaiņai pieprasītā tīmekļa vietne nav sasniedzama.

en: The username could not be found.
lv: Lietotājs nav atrodams.

en: Time out.
lv: Taimauts

en: Unable to connect to SQL server.
lv: Nav iespējams pieslēgties SQL serverim.

en: Unable to disable directory referrals
lv: Nevar atslēgt mapju references.

en: Unable to open expect stream!
lv: Nevar atvērt sagaidīto plūsmu.

en: User not found
lv: Lietotājs nav atrasts

en: User not found.
lv: Lietotājs nav atrasts.

en: Username:
lv: Lietotāja vārds:

en: You can't change password for user %s
lv: Jūs nevarat nomainīti lietotāja %s paroli

en: You must give your current password
lv: Jums ir jāievada Jūsu pašreizējā parole

en: You must give your new password
lv: Jums ir jāievada jauno paroli

en: You must verify your new password
lv: Jums ir jāapstiprina jauno paroli

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
lv: Jaunā parole ir pārāk gara; paroles garums nedrīkst pārsniegt %d zīmes!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
lv: Jūs jaunā parole ir viegli uzminama! Nomaiņa nav veikta!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
lv: Jūs jaunā parole ir viegli uzminama. Nomaiņa nav veikta!

en: Your new password must be at least %d characters long!
lv: Jaunajai parolei jābūt vismaz %d zīmes garai!

en: Your new password must be different from your current password
lv: Vecajai un jaunajai parolei ir jāatšķiras.

en: Your new password must contain at least %d alphabetic character. | Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d alfabēta burtu.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d alfabēta burtus.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d alfabēta burtus.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric character. | Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d burtu un ciparu.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d burtus un ciparus.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d burtus un ciparus.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
lv: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d dažāda veida zīmes. Tie būtu: parastie un kapitalizētie burti, cipari un simboli.

en: Your new password must contain at least %d lowercase character. | Your new password must contain at least %d lowercase characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d mazo burtu.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d mazos burtus.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d mazos burtus.

en: Your new password must contain at least %d numeric character. | Your new password must contain at least %d numeric characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d ciparu.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d ciparus.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d ciparu.

en: Your new password must contain at least %d symbol character. | Your new password must contain at least %d symbol characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d simbolu zīmi.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d simbolu zīmes.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d simbolu zīmes.

en: Your new password must contain at least %d uppercase character. | Your new password must contain at least %d uppercase characters.
lv[0]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d kapitalizēto burtu.
lv[1]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d kapitalizētos burtus.
lv[2]: Jaunajai parolei jāsatur vismaz %d kapitalizētos burtus.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
lv: Jaunā parole drīkst saturēt ne vairāk kā %d tukšumus.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
lv: Jaunā parole nedrīkst saturēt tukšumus.

en: Your new passwords didn't match
lv: Jaunās paroles neatbilst

en: Your password could not be changed.
lv: Jūsu paroli nevar nomainīt.

en: Your passwords do not match
lv: Jūsu paroles neatbilst.
