Horde_Prefs - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
cs: Implicitní identita

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: Please type the new category name:
cs: Prosím zadejte nový název kategorie:

en: Unfiled
cs: Nevyplněno

en: Unnamed
cs: Beze jména

en: Use Current: %s
cs: Použít aktuální: %s

en: You must type a new category name.
cs: Musíte zadat jméno nové kategorie.
