Horde_Prefs - en to da translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
da: "%s" er ikke en gyldig email adresse.

en: Default Identity
da: Standard-identitet

en: New Category
da: Ny kategori

en: Please type the new category name:
da: Indtast det nye kategorinavn:

en: Preferences
da: Indstillinger

en: Unfiled
da: Ikke anbragt

en: Unnamed
da: Ikke navngivet

en: Use Current: %s
da: Anvend nuværende: %s

en: You must type a new category name.
da: Du skal angive et nyt kategorinavn.
