Horde_Prefs - en to el translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
el: "%s" δεν είναι σωστή διέυθυνση email.

en: Default Identity
el: Προεπιλεγμένη Ταυτότητα

en: New Category
el: Νέα Κατηγορία

en: Please type the new category name:
el: Παρακαλώ δώστε το όνομα της νέας κατηγορίας:

en: Preferences
el: Επιλογές

en: Unfiled
el: Μη Αρχειοθετημένο

en: Unnamed
el: Ανώνυμο

en: Use Current: %s
el: Χρήση τρέχοντος: %s

en: You must type a new category name.
el: Πρέπει να δώσετε ένα όνομα για τη νέα κατηγορία.
