Horde_Prefs - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
et: Vaikeidentiteet

en: New Category
et: Uus kategooria

en: Please type the new category name:
et: Kirjuta uue kategooria nimi:

en: Unfiled
et: Kategooriata

en: Unnamed
et: Nimetu

en: Use Current: %s
et: Kasuta praegust: %s

en: You must type a new category name.
et: Pead sisestama uue kategooria nime.
