Horde_Prefs - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
eu: "%s" helbide elektronikoa ez da baliozkoa.

en: Default Identity
eu: Lehenetsitako identitatea

en: New Category
eu: Kategoria berria

en: Please type the new category name:
eu: Idatzi kategoria berriaren izena:

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Unfiled
eu: Sailkatu gabea

en: Unnamed
eu: Izengabea

en: Use Current: %s
eu: Erabili unekoa: %s

en: You must type a new category name.
eu: Kategoria berriaren izena idatzi behar duzu.
