Horde_Prefs - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
fa: هویّت پیش فرض

en: New Category
fa: دسته جدید

en: Please type the new category name:
fa: لطفاً نام دسته جدید را وارد کنید:

en: Unfiled
fa: غیر حوزه

en: Unnamed
fa: بی نام

en: Use Current: %s
fa:  استفاده فعلی: %s

en: You must type a new category name.
fa: شما باید نام جدید دسته را تایپ کنید
