Horde_Prefs - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
fi: "%s" ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Default Identity
fi: Oletusprofiili

en: New Category
fi: Uusi luokitus

en: Please type the new category name:
fi: Anna nimi uudelle luokitukselle:

en: Preferences
fi: Asetukset

en: Unfiled
fi: Luokittelematon

en: Unnamed
fi: Nimetön

en: Use Current: %s
fi: Käytä nykyistä: %s

en: You must type a new category name.
fi: Sinun pitää nimi uudelle kategorialle.
