Horde_Prefs - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Default Identity
hr: Zadani identitet

en: New Category
hr: Nova kategorija

en: Please type the new category name:
hr: Molimo unesite naziv nove kategorije:

en: Preferences
hr: Postavke

en: Unfiled
hr: Nekategorizirano

en: Unnamed
hr: Bez naziva

en: Use Current: %s
hr: Koristiti trenutni: %s

en: You must type a new category name.
hr: Unesite novi naziv kategorije.
