Horde_Prefs - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
hu: "%s" nem érvényes email cím.

en: Default Identity
hu: Alapértelmezés szerinti azonosító

en: New Category
hu: Új kategória

en: Please type the new category name:
hu: Kérem adja meg az új kategória nevét:

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Unfiled
hu: Besorolatlan

en: Unnamed
hu: Névtelen

en: Use Current: %s
hu: A jelenlegi: %s

en: You must type a new category name.
hu: Meg kell adnia az új kategória nevét.
