Horde_Prefs - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Default Identity
it: Identità di Default

en: Internal LDAP error.  Details have been logged for the administrator.
it: Errore interno LDAP. Dettagli loggati per l'amministratore

en: New Category
it: Nuova Categoria

en: Please type the new category name:
it: Inserisci un nome per la nuova categoria:

en: Unfiled
it: Indefinito

en: Unnamed
it: Sconosciuto

en: Use Current: %s
it: Utilizza corrente: %s

en: You must type a new category name.
it: Immettere il nome della nuova categoria
