Horde_Prefs - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
ja: "%s" は有効な電子メールアドレスではありません。

en: Default Identity
ja: デフォルト ID

en: New Category
ja: 新規分類

en: Please type the new category name:
ja: 新しい分類名を入力して下さい：

en: Preferences
ja: 個人設定

en: Unfiled
ja: 未整理

en: Unnamed
ja: 無名

en: Use Current: %s
ja: 現在の値を使用：%s

en: You must type a new category name.
ja: 新しい分類名を入力して下さい。
