Horde_Prefs - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
lv: Galvenā identitāte

en: New Category
lv: Jauna kategorija

en: Please type the new category name:
lv: Lūdzu ievadiet jauno kategorijas nosaukumu:

en: Unfiled
lv: Neklasificēts

en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Use Current: %s
lv: Izmantot pašreizējo: %s

en: You must type a new category name.
lv: Jānorāda jaunās kategorijas nosaukums.
