Horde_Prefs - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
nl: "%s" is geen geldig e-mailadres.

en: Default Identity
nl: Standaard identiteit

en: New Category
nl: Nieuwe categorie

en: Please type the new category name:
nl: Geef de nieuwe naam van de categorie:

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Unfiled
nl: Onbenoemd

en: Unnamed
nl: Onbenoemd

en: Use Current: %s
nl: Gebruik huidige: %s

en: You must type a new category name.
nl: U dient een nieuwe categorie op te geven.
