Horde_Prefs - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default Identity
pl: Domyślna tożsamość

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: Please type the new category name:
pl: Proszę podać nową nazwę kategorii:

en: Unfiled
pl: Nieprzyznana

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Use Current: %s
pl: Użyj: %s
