Horde_Prefs - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
pt: Identidade Padrão

en: New Category
pt: Nova Categoria

en: Please type the new category name:
pt: Por favor introduza o nome da nova categoria:

en: Unfiled
pt: Sem categoria

en: Unnamed
pt: Sem nome

en: Use Current: %s
pt: Usar o Corrente: %s

en: You must type a new category name.
pt: Tem de introduzir um novo nome de categoria.
