Horde_Prefs - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
pt: "%s" não é um e-mail válido.

en: Default Identity
pt: Identidade Padrão

en: New Category
pt: Nova Categoria

en: Please type the new category name:
pt: Por favor digite o nome da nova categoria:

en: Preferences
pt: Preferências

en: Unfiled
pt: Normal

en: Unnamed
pt: Anônimo

en: Use Current: %s
pt: Usar Atual: %s

en: You must type a new category name.
pt: Você deve preencher um nome para a nova categoria.
