Horde_Prefs - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
sk: "%s" nie je platná e-mailová adresa.

en: Default Identity
sk: Vaša prednastavená identita

en: New Category
sk: Nová kategória

en: Please type the new category name:
sk: Zadajte prosím meno pre novú kategóriu:

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Unfiled
sk: Nenastavená

en: Unnamed
sk: Nepomenovaná

en: Use Current: %s
sk: Použiť aktuálne: %s

en: You must type a new category name.
sk: Musíte zadať názov novej kategórie.
