Horde_Prefs - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default Identity
sv: Förvald identitet

en: New Category
sv: Ny kategori

en: Please type the new category name:
sv: Ange nytt kategorinamn:

en: Unfiled
sv: Ej kategoriserad

en: Unnamed
sv: Namnlös

en: Use Current: %s
sv: Använd aktuell: %s

en: You must type a new category name.
sv: Du måste ange ett nytt kategorinamn.
