Horde_Prefs - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Default Identity
tr: Ön Tanımlı Kimlik

en: Internal LDAP error.  Details have been logged for the administrator.
tr: Dahili LDAP hatası. Ayrıntılar yönetici için günlük olarak kaydedildi.

en: New Category
tr: Yeni Kategori

en: Please type the new category name:
tr: Lütfen yeni kategorini adı girin:

en: Unfiled
tr: Doldurulmamış

en: Unnamed
tr: İsimsiz

en: Use Current: %s
tr: Kullan: %s

en: You must type a new category name.
tr: Yeni kategory adı girmelisiniz.
