Horde_Prefs - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: "%s" is not a valid email address.
uk: "%s" не є коректною адресою e-пошти.

en: Default Identity
uk: Основна іпостась

en: New Category
uk: Нова категорія

en: Please type the new category name:
uk: Будь-ласка, введіть нову назву категорії:

en: Preferences
uk: Опції

en: Unfiled
uk: Незаповнений

en: Unnamed
uk: Безіменна

en: Use Current: %s
uk: Використати поточну: %s

en: You must type a new category name.
uk: Вам слід вказати назву нової категорії.
