Horde_Share - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Contacts
el: Επαφές

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Preferences
el: Επιλογές

en: Share "%s" does not exist.
el: Ο διαμοιρασμός "%s" δεν υπάρχει.

en: Share ID %d does not exist.
el: Το αναγνωριστικό διαμοιραμού %d δεν υπάρχει

en: Share names are not supported in this driver
el: Ονόματα διαμοιραμού δεν υποστηρίζονται σε αυτό το πρόγραμμα οδήγησης

en: Tasks
el: Εργασίες

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
el: Ο μηχανή ολοκλήρωσης Horde/Kolab δεν υποστηρίζει  "% s "

en: The Kolab share object has not been initialized yet!
el: Το αντικείμενο διαμοιρασμού Kolab δεν έχει προετοιμαστεί ακόμα!

en: The share has already been initialized!
el: Η διαμοιρασμός έχει ήδη αρχικοποιηθεί!
