Horde_Share - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Calendar
et: Kalender

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Filters
et: Filtrid

en: Notes
et: Märkmed

en: Share "%s" does not exist.
et: Jagatud "%s" ei eksisteeri

en: Tasks
et: Tööd

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
et: Horde/Kolab integratsioonimootor ei toeta "%s"-i
