Horde_Share - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Calendar
fa: تقویم

en: Contacts
fa: نماسها

en: Filters
fa: فیلترها

en: Notes
fa: یادداشتها

en: Tasks
fa: وظایف
