Horde_Share - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Calendar
fr: Agenda

en: Filters
fr: Filtres

en: Share "%s" does not exist.
fr: Le partage « %s » n'existe pas.

en: Tasks
fr: Tâches

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
fr: Le moteur d'intégration Horde/Kolab ne supporte pas « %s »
