Horde_Share - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Calendar
it: Calendario

en: Contacts
it: Contatti

en: Filters
it: Filtri

en: Notes
it: Note

en: Share "%s" does not exist.
it: Condivisione "%s" non esistente.

en: Share names are not supported in this driver
it: Nomi di condivisione non sono supportati da questo driver

en: Tasks
it: Attività

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
it: Il motore Horde/Kolab non supporta "%s"
